Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai


kol nesilaukiau, buvau visų saldumynų mėgėja, absoliučiai visų, net cukrų galėdavau saujom valgyti biggrin.gif
O dabar skaniausia krienai, alyvuogės, aštri mėsa, čili padažas, visos rūkytos dešros, o nuo saldumynų vien pažiūrėjus taaaaaso doh.gif
Atsakyti
Iki nestumo baisiai megau saldumynus.kasdien suvalgydavau bent po viena sokoladuka smile.gif O pirmus tris nestumo menesius net galvot apie tai negalejau.Norejosi kazko rugstaus...Dabar jauciu vel bunda potraukis saldumynam g.gif
Atsakyti
nestumo pradzioj labai trauke nektarinai, galedavau kilogramais valgyt, po to praejo, visokie rugstus dalykeliai traukdavo, i mesa negaledavau paziuret... dabar karts nuo karto saldumynu uzsimanau, stengiuos nepiktnaudziauti per daug mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
kol kas as irgi valgau, nors kai buvo pirmas nestumas valgiau kur kas maziau, tiesiog sau pasakiau kad negalima ir viskas, nos karta buvo kad suvalgiau visa pakeli karameliniu saldainiu bet tik ta karta bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 10 31, 21:12-->
QUOTE(Jauna mamyte smile.gif @ 2007 10 31, 21:12)
man patare daug nevalgyti salduminu kadangi paskui vaikas bus salabi alergiskas.bet man labai norisi ju,vaisiai beveik tik gyvenu smile.gif ka patartumet maziau vagyti ir ko daugiau? g.gif

as nestumo metu valgiau ka tik norejau.ir svorio priaugau norm,ir dukra nera tikrai elergiska.be saldumynu negalejau gyventi-suvalgydavau daug saldumynu,apsivbemdavau ir po akimirkos vel kimsdavau.negalejau tvardytis.tad jei jauti,kaf negali kenteti,tai ir nekentek,palepink save
Atsakyti
as niekad nebuvau didele gerbeja saldumynu. o dabar as isvis i juos paziureti negaliu
Atsakyti
as kai buvau nescia, valgiau viska ko sirdele geide blush2.gif (beje, pagal prietarus, jei norisi valgyt saldziai gims mergyte smile.gif man pasitvirtino. nesuvalgiau nei vieno rauginto agurko, nors laaabai megstu)
Atsakyti
Nesu saldumynu megeja schmoll.gif ,bet jeigu uzsinoriu-suvalgau gabaleli sokolado rolleyes.gif ,o siaip-netraukia manes ant saldumynu,kaip tik noris rauginto agurko,raugintu kopustu-visko kas rugstu biggrin.gif
Atsakyti
Aš saldumynų nelabai norėjau, bet va pro glaistytus sūrelius negalėdavau praeiti
Atsakyti
Nieko tas maistas neparodo.. Su pirmu cukraus nakti pasidegindavau ant keptuves- kaip saldumo norejau.. Gime bernas.. Dabar - i saldumynus paziuret negaliu, tik kas rukyta, suru, rugstu - agurkeliai, lasinukai, o kiausiukus maciau per puse echoskopo ekrano - vel bernas bus..
Atsakyti
Nė dienos be saldumynų negaliu biggrin.gif
vakar atsidariau šokoladukų dėžutę Merci (250 gr), tai vakare pusę dėžutės, ir šiandien pietums- likusią pusę suvalgiau. Nu nerealiai skanu, negaliu susilaikyt niekaip ax.gif
Atsakyti
Labas nestuke.gif
as irgi negaliu be sokolado doh.gif nors pries nestuke.gif nevalgiau jokiu saldumynu, bet dabar...susilaikyt negaliu, nors ir zinau kad negerai doh.gif ir bandeles pradejau kimst, vien zo viska dabar jau valgau ko anksciau nevalgydavau smile.gif
Atsakyti