Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

As tai atvirksciai, saldumynu ir bulku iki nestumo nemegdavau. Galejau koki sokoladuka suvalgyti retkarciais, bet ir viskas ax.gif O dabar baisu kas darosi, kaip man norisi sokoladiniu tortu su riebiu kremu, svieziu bandeliu ir spurgu, o pieniska sokolada atrodo galeciau nuo ryto iki vakaro valgyti blush2.gif
Suvalgau, o po to grauziu save, kad negalima, kad svoris ir taip nezmoniskai auga, gine bars.. doh.gif ka daryti, nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 27, 18:15)
Valgiau saldumynus kilogramais per abu nėštumus,o vaikai nealergiški niekam,tik va,saldumynus,kaip ir aš,dievina.

Gryna teisybe essen.gif
Atsakyti
mane nestumo metu ziauriai trauke prie saldumynu, ypac sokoladai blush2.gif bet stabdyti saves net neketinau nes kitaip net uzmigti negaledavau doh.gif
Atsakyti
As sau liaudziu ir sokolduka suvalgyti ir bandele paskanauti, ka padarysi, jeigu taip jau norisi blush2.gif
Atsakyti
O as net negaliu i saldumynus paziureti smile.gif man norisi tik ko nors suraus arba rugstaus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
saldumynai gali pakenkti tik figurai nestumo metu, ir lelius, manau, gali buti didesnis, nei turetu. o siaip nemanau, kad jie kenksmingi lotuliukas.gif man uzeina saldumo fazes, tai ryju neziuredama lotuliukas.gif
Atsakyti
o man gydytoja rekomenduoja valgyti kuo daugiau saldainių, nes mano labai mažas cukraus kiekis kraujyje blink.gif bet, aš jų beveik nevalgau, nes nemėgstu... bebe.gif bebe.gif
Atsakyti

O ąš nustebau, kai pirmaisiai neštumo mėnesiai visiškai nenorėjau nei saldainių nei tortų. Labiau traukė ant sūraus maisto.
Dabar vėl grižta potraukis saldumynams blush2.gif
Atsakyti
na ko jau ko bet be saldumynų nei dienos lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
As tai megstu ar bulkute ar saldaineli sukrimst... Su saiku,bet visai atsisakyt negaliu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(noraxxx @ 2007 11 28, 12:42)
As tai atvirksciai, saldumynu ir bulku iki nestumo nemegdavau. Galejau koki sokoladuka suvalgyti retkarciais, bet ir viskas ax.gif  O dabar baisu kas darosi, kaip man norisi sokoladiniu tortu su riebiu kremu, svieziu bandeliu ir spurgu, o pieniska sokolada atrodo galeciau nuo ryto iki vakaro valgyti blush2.gif


man nuo treciojo trimrstro irgi toks potraukis atsirado... tikiuosi, bent pagimdzius isnyks g.gif
Atsakyti
Iki nestumo buvau sokolado maniake, o dabar vien pagalvojus apie koki sáldumyna-pykina...
Atsakyti