Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

As tai nei dienos negaleciau be saldumynu.Nors nestumo pradzioj net ziuret negalejau,bet po vis gi praejo tas blogumas ir vel saldumynai mano buvo
essen.gif
Atsakyti
Stengiuosi nevalgyti, nes jie neduoda jokiu maistingu medziagu, tik svori. Plius dantis gadina. Situ priezasciu man uztenka, kad 90% atveju saldumynus ismainyciau i vaisius. Gal kad niekada nebuvau labai didele megeja, tai nera jau taip sunku susilaikyt..
Atsakyti
Na su tom alergijom jau baigia nuo proto pasaulis nusokti.. Nezino priezasciu, negali paaiskinti, tai gryba ir pjauna.. Paskaitykit apie teigiama sokolado poveiki kur internete.. Be to 1-2 saldainiai per diena, ar 200 gr per savaite nealergiskai moteriskei tikrai nepakenks nestumo metu..
Atsakyti
as uz saldumynus thumbup.gif bet aisku su saiku. deja, bet gine liepe prisilaikyt nes jau ir dabar +18 kg, nu bet kartais taip nooriu..
Atsakyti
smile.gif+2007 11 06, 21:55-->
QUOTE(Jauna mamyte smile.gif @ 2007 11 06, 21:55)
Man ir del sulciu perspejo,kad daug negerciau,ir mineralinio nes kai maziukas gims sake ant veido bus balti taskiukai  g.gif jau tiek prisiklausiau tai net nezinau ko tiketi blush2.gif

balti taškiukai pas naujagimius būna, nes valosi jų odytė, bet ar nuo sulčių/mineralinio g.gif abejoju...

QUOTE(Evi @ 2007 11 17, 12:41)
nera jau taip sunku susilaikyt..

vadinasi, nelabai nori, jei nėra sunku atsisakyt tongue.gif

aš valgiau iki nestuke.gif per nestuke.gif pirmą mėnesį valgiau mėsą, kitus mėnesius - saldumynus, dabar maitinu 2.gif irgi valgau saldumynus, kitaip negaliu unsure.gif
liga čia verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meina: 17 lapkričio 2007 - 22:59
Per pirma nestuma valgiau viska, ko sirdis geide.. Pirmus menesius galejau valgyti tik vynuoges ir persimonus - visa kita pykino, veliau - visa normalu maista. vaikas sveikas, nealergiskas, kas yra viduriavimas - nezinom.. Si nestuma labai atsargiai valgau vynuoges - prisiklausiau, kokiais chemikalais jas purskia.. Bet valgau irgi viska, ziuresim, kaip bus smile.gif
Atsakyti
As saldumynus nestumo metu irgi valgau, bandau su saiku, o paskutiniu metu labai norisi obuoliu mirksiukas.gif
Atsakyti
negalejau atsisakyt saldumynu blush2.gif
Atsakyti
As tai labai megstu bulkas saldzias visokias, negaliu atsispirti tongue.gif ir dar pyragelius su kremu... valgau nekasdien, bet kas antra tikrai neatsispiriu...ir tikrai ner gerai, i kuna eina labai, su pirma turejau 22kg blush2.gif bet as visada pasiteisinu kad ir maziuke nori saldziai tai todel valgau lotuliukas.gif
o jei rimtai tai as nemanau, kad reikia labai save riboti, norisi suvalgai, tiesiog reikia kiekius reguliuoti, paskui nukrenta tas svoris jei noro ir valios yra.
Atsakyti
nu čia tai geras... aš į saldumynus nuo pat nėštumo pradžios negaliu pažiūrėti į saldumynus. nu neskanu man... geriau žuvis,vištiena,salotos wub.gif anksčiau mėgau labai,o dabar viskas kas sūru patinka... o dėl alergijų tai saldumynai čia niekuo dėti... schmoll.gif aplamai negalima valgyti visko dideliais kiekiais,nes nuo to ir atsiranda alergijos
Atsakyti
na supratau kad ledai negerai del svorio ane?nes mane traukia irgi prie skaniu ledu net seile varva 4u.gif esu 14 sav nestuke.gif siaip negaliu valgyti jokiu rugsciu valgiu traukia tik saldesnio nors esu nemegeja sokoladu ir saldainiu bet retkarciais ypac vakare suvalgau.bet skaniausia ledai.megaujuosi kiekviena TIK savaitgaly.
Atsakyti
Valgiau saldumynus kilogramais per abu nėštumus,o vaikai nealergiški niekam,tik va,saldumynus,kaip ir aš,dievina.
Atsakyti