Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Cha, gavau siuntinuka, gal kokie 2 kg. lietuvisku saldainiu!! thumbup.gif Manau dar iki Velyku sunaikinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau sau leidziu daugiau nei reikia saldumynu doh.gif nesveikas noras, o susivaldyt laaabai sunku blush2.gif
Atsakyti
jei yra noras, kodėl gi nevalgyti? g.gif Aš kiek noriu tiek valgau, nestabdau savęs, būna dienų, kad jokio saldainiuko į burną, o būna, kad ir daugiau sau leidžiu wub.gif
Ir nepastebėjau, kad man būtų padidėjęs noras saldumynam, negu prieš nėštumą smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad reik vengt saldumynu, bet ir proto ribose prisilaikyt. Man tai keista kad man visos moterys saldumynus kisa biggrin.gif, o kai atsisakau nustemba, mazdaug nescia tai nereik figuros priziuret gali sau leist. lotuliukas.gif Nei man noris tu saldumynu nei ka, matyt pagal save sprendzia kad norejosi. Juk saldainis tai ne obuolys, nuo jo nieko gero, aisku kam norisi tai reik pasilepiint.
Atsakyti
O as manau, kad jeigu organizmas reikalauja to saldaus tai ir galima sau leisti ... smile.gif as pasilepinu kai labai noriu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano organizmas saldumynu visad reikalavo smile.gif) tai nieko keisto, kad ir bunant nestukei tas pats... bet kai primygtinai reikalauja Pringle'su tai tikrai vercia abejoti pasakymais, kad 'organizmas pats zino ko nori' biggrin.gif
Atsakyti
saldumynų valgau tikrai daugiau nei prieš nėštumą. kartais vieną dieną daugiau, kitą - mažiau. ech, mama sako, kad galiu pasimėgauti. kadangi savijauta šiek tiek sunkesnė, tai leidžiu save palepint kūdikio laukimo metu, o po gimdymo mesim svorį ax.gif
Atsakyti
Niekada neatsisakiau saldumynų ir neasisakysiu. doh.gif nestuke.gif
Atsakyti
Na mano atvejis toks, kad laukiuosi dar tik 1,5 men. Nėštumas pirmas. Ankščiau jei pirkdavau kokias nors bandeles, tai jos man turėjo būti tik su džemu, kitaip tariant saldžios. O dabar kai prasidėjo nėštumas, tai pasidarė priešingai, kad nebūtų su džemu ir saldžios. Tiesiog pykina pagalvojus apie saldumą. Tai mane kažkaip tas stebina, kodėl taip yra.
Atsakyti
taip
Atsakyti
As laukiuosi 32 savaite, man saldumynai butini 4u.gif Medus, saldainiai, sokolodas, ledai, saldus vaisiai - tikrai jauciu padidinta poreiki, kartais net skrandis susitraukia kaip norisi blush2.gif
Atsakyti
Saldumynus ir aš neribotai valgau, ypač ledus. Bet ne visų saldumynų norisi, labai pasidarė aišku, ko mano organizmas nori, o ką iš karto atmestų.
Atsakyti