Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Prieš nestuke.gif nelabai buvau saldumynų miegėja ir dabar schmoll.gif man vaisiai patiko ypač persikai buvo 1-oj vietoj, bet dabar jie tokie neskanūs verysad.gif
Atsakyti
Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką unsure.gif Nors... gal čia paremta tuo, kad nestuke.gif nerekomenduojama jokio maisto valgyti dideliais kiekiais būtent dėl alergijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneja @ 2007 11 01, 19:38)
as irgi niekaip negaliu atsispirti, kasdiena turiu suvalgyt ka nors saldaus, bet cia ne tik nestumo metu, ir pries nestuma buvau tokia pati saldumynu megeja ax.gif
o kaip bus su alergijom, matysim...manau kad saldumynai daugiau itakos tures vaikelio svoriui ir mamos priaugtiems lasinukams blush2.gif


Svoriui įtaką turi nemažą. Jei nesuvalgydavau ko nors saldaus, nesijausdavau pavalgius doh.gif O tai atsiliepė svoriui - priaugau 18 kg. O jų atsikratyti nebuvo taip lengva rolleyes.gif
Atsakyti

man rodos nuo visokiu importiniu vaisiu jau greiciau bus alergija, nei nuo saldumynu. Siaip neteko girdeti, kad saldumynai sukeltu alergija, kad jie turi itakos moters ir vaisiaus svoriui tai taip, bet del alergijos nenoreciau sutikti schmoll.gif

QUOTE(Agneja @ 2007 11 01, 19:38)
manau kad saldumynai daugiau itakos tures vaikelio svoriui ir mamos priaugtiems lasinukams blush2.gif

drinks_cheers.gif

O as irg negaliu be saldumynu blush2.gif Su pirmu nestuke.gif kazkaip nebuvo problemu del to, o dabar tai didelis potraukis ir kas blogiusia, kad traukia visokie riebus saldumynai - pyragaiciai, kremai, torciukai doh.gif Kazkaip stengiuosi save kontroliuoti, bet vistiek nors kas antra diena koki pyragaiti suvalgau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijone: 04 lapkričio 2007 - 14:36
o as baisiai dabar miegstu ledus,kasdien galiu po kila suvalgyti ir persalti bijau kadangi dar tik niestumo pradzia ax.gif ir seip be saldumino nie dieneles negaliu kai tapau nestuke.gif man skaniau uz miesa ar ka kita smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 10 31, 23:12-->
QUOTE(Jauna mamyte smile.gif @ 2007 10 31, 23:12)
man patare daug nevalgyti salduminu kadangi paskui vaikas bus salabi alergiskas.bet man labai norisi ju,vaisiai beveik tik gyvenu smile.gif ka patartumet maziau vagyti ir ko daugiau? g.gif


Man irgi patarė nevalgyti daug saldumynų ax.gif Tai ir stengiuosi prisilaikyti, bet suvalgau po keletą saldainių per dieną blush2.gif Nemanau, kad 2-3 saldainiai sukels alergiją. g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 10 31, 22:12-->
QUOTE(Jauna mamyte smile.gif @ 2007 10 31, 22:12)
man patare daug nevalgyti salduminu kadangi paskui vaikas bus salabi alergiskas.bet man labai norisi ju,vaisiai beveik tik gyvenu smile.gif ka patartumet maziau vagyti ir ko daugiau? g.gif


As nebeleidziu sau tokiais kiekiais kaip anksciau, norejau susiimt ir visai nevalgyt, bet ne man cia toks budas blush2.gif Siaip alergija gali but nuo didelio kiekio sokolado. Tai galima valgyt Corny batonelius visokius, saulegrazu chalva, bet po nedaug...
Atsakyti
va dabar pagalvojau, kad jei kalbant apie alergija, tai jo ja sukelti gali juodasis sokoladas doh.gif Kazkaip visai pries tai apie ji nepagalvojau. Bet jei smaguriaujant kitus saldumynus, tai tada kencia tik mamos figura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2007 11 05, 11:21)
As nebeleidziu sau tokiais kiekiais kaip anksciau, norejau susiimt ir visai nevalgyt, bet ne man cia toks budas blush2.gif Siaip alergija gali but nuo didelio kiekio sokolado. Tai galima valgyt Corny batonelius visokius, saulegrazu chalva, bet po nedaug...


cia esme yra ne tiek sokolade, bet kakavoje, kurios jis turi. kakava yra alergenas, nors tuo paciu ji turiu labai daug magnio kurio nestuke.gif reikia.
sakyciau kad viska su saiku valgyt reikia, o ne visiskai atsisakyti.
teoriju visokiu yra daug, vieni sakys, nevalgyk sokolado ar apelsinu ar dar velnias zino ko, nes vaikas bus paskui tam alergiskas, bet yra ir kita nuomone, kad mama butinai turetu valgyti, bet nepiknaudziati siais produktais, nes vaikas jau pilvelyje su jais susipazins ir nebus alergiskas. tai vat tikek zmogus kuom nori lotuliukas.gif
Atsakyti
Man ir del sulciu perspejo,kad daug negerciau,ir mineralinio nes kai maziukas gims sake ant veido bus balti taskiukai g.gif jau tiek prisiklausiau tai net nezinau ko tiketi blush2.gif
Atsakyti
ax.gif negaliu ir as be saldumynu ax.gif
Atsakyti
Nestumo metu tai nelabai valgiau tu saldumynu, nelabai megstu
Atsakyti