Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Šiaip tai nematau nieko blogo... bet jeigu saldumynų norisi be saiko, tai visada galima ieškoti kompromisų... Javainių batonėliai, džiovinti vaisiai ir pan:)
Atsakyti
Dabar eina 31 sav., bet saldumynų visą nėštumą nelabai norėjau.
Nors pastėbėjau, kad čia labai įpročio reikalas. 30 savaitę įpratau po vakarienės ledą suvalgyt ar saldainį ir žiū, kad ir toliau reikėdavo, bet kelias dienas namie saldumynų nebuvo ir nereikėjo, o dabar ir nebenoriu smile.gif
Atsakyti
Esu smaližė nuo mažų dienų, tad ir dabar nespjaunu lotuliukas.gif Manau, kad viskas, kas su saiku - tikrai nepakenks. Tiesa, šokolado visai nebenoriu, užtai mielai suraitau torto gabalėlį, saldžią bandelę ir pan.
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau norisi visokiu saldumynu doh.gif Galeciau turbut jei tik ir gyvent lotuliukas.gif
Atsakyti
Anksčiau buvau tikra smaližė, bet dabar, kai esu nėščia, visiškai nenoriu saldumynų, o apie šokoladą net pagalvot negaliu smile.gif Na, bandelės dar nieko, vieną galiu suvalgyti.
Atsakyti
Labai didelė smaližė nebuvau ir dabar nesu. Manau, kad su saiku saldumynai tikrai nekenkia smile.gif
Atsakyti
Nuo mazens nesu megeja saldymynu, kaip sakoma vaikas budamas geriau rauginta agurka rinkciausi nei saldaini biggrin.gif Suaugus isvis net kvapas saldus erzindavo ir nevartoju nei cukraus nei kitu saldziu patiekalu iskyrus ledus wub.gif zele ir tai tik ta kuri rugstelna wub.gif
Kai laukiausi pirmo vaiko saldumynu nenorejau kaip ir visada norejosi marinuotu pamidoru, citrusiniu vaisiu ir t.t. bet va dabar per si nestuma tai tik saldumynus ir kertu, ypac sokoladas doh.gif Dar visokie jogurtai ir sureliai kuriu anksciau retai valgydavau ir t.t. na net mano visi pazystami ir draugai juokiasi is manes, nes niekas nera mates manes valgant saldumynu biggrin.gif Svoris auga ir tikiuosi pagimdzius saldumynu manija praeis blush2.gif
Atsakyti
As visad buvau smalize, niekad neatsisakydavau ko nors saldaus blush2.gif bet nuo nestumo pradzios kazkaip niekas saldus netraukia schmoll.gif po pirmu 3 menesiu, dabar jau retkarciais ledais po vakarienes pasilepinam ar koki torto/pyrago gabaliuka kur isejus uzsisakius suvalgau, bet irgi tik retkarciais rolleyes.gif
Atsakyti
Na, saldumynus gaminti labai mėgstu, bet valgytoja nekokia būdavau, paragauju ir tiek biggrin.gif Kai pastojau, labai traukė ant rūgščių dalykų, nors imk ir valgyk vieną citriną.. Rauginti agurkai, rauginti kopūstai, mandarinai, apelsinai, rūgštūs obuoliai buvo mano "draugai" biggrin.gif Nepykino manes, tai valgiau normalų, gerą maistą. Dabar jau kartais užsimanau saldžiai, tai suvalgau kokį viasių, o jei nebūna, tai avižinį sausainį. Šokoladas nedomina, saldainiai taip pat smile.gif
Atsakyti
Man net silpna pasidaro pagalvojus apie kondencuotą pieną - galiu šaukštais kone visą indelį išsemt, nors anksčiau gan abejingai į jį žiūrėdavau doh.gif
Atsakyti
jokie saldumynai netraukia, tik rugstus guminukai ax.gif nors pries nestuma tikrai megau saldainius
Atsakyti
Man norisi saldaus, ypač limonadų biggrin.gif Leidžiu sau pasmaguriaut, manau, kad nepakenks, juk vien saldainiais nemintu smile.gif
Atsakyti