Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

QUOTE(astinka* @ 2010 12 19, 22:01)
drinks_cheers.gif as anksciau buvau nemegeja sokoladu, bet dabar vis nusiperku blush2.gif ir ledu turi but visa laika kameroj, nes buna,kad labai uzsinoriu biggrin.gif  bet cia tik i pabaiga nestumo. pradzioj taip nebuvo.

Aš irgi anksčiau galėdavau ramiausiai praeiti pro saldumynų skyrių, labai retai saldaus užsimanydavau. Net dantis geldavo nuo saldumynų, o dabar kai einu prigriebiu kokį šokoladuką ir sukertu kaip turi būt ir dantų neskauda biggrin.gif
Atsakyti
jei nori tai reikia smile.gif
Atsakyti
Iki 12 sav negalejau paziuret i saldumynus,o dabar galeciau tik juos it tevalgyt,negaliu be pyragaiciu,sausainuku ir saldainiu tongue.gif
Atsakyti
iki pastojimo buvau visai didoka smaližė, o dabar kai pastojau tai sokolado kvapas erzina, išvis kazkokia sveiko maitinimosi manija mane apeme biggrin.gif bet kartais aplanko noras ivairiems sokoladukams, tai nesipriešinu labai biggrin.gif tik kita diena isberta bunu doh.gif
Atsakyti
Leisdavau sau tiek, kiek norėjosi blush2.gif Sveikatai ir kūno formoms tai tikrai ne į naudą, bet kur čia pakovosi su nėštukės norais biggrin.gif
Atsakyti
Man kol kas tik nuo saldumynu nebloga biggrin.gif visa kita per prievarta valgau doh.gif Gal sakyciau viskas is miltu patinka, vyras kai mesa valgo, veju kuo tolyn arba pati begu. Kas belieka - koki sausaini griebti lotuliukas.gif
Kuno formos nesikeicia, kiek matau g.gif
Atsakyti
pries pastojant aš labiausiai ir bijojau dėl saldumynų. buvau labai didelė sladžiadantė, ypač šokoladą mėgdavau. o dabar man jo gali ir nebūti biggrin.gif
visiškai nebetraukia. jei yra ant stalo padėta, galiu kokį gabaliuką suvalgyt, bet ne daugiau. o pati pirkt neperku, nes nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2011 01 18, 14:08)
pries pastojant aš labiausiai ir bijojau dėl saldumynų. buvau labai didelė sladžiadantė, ypač šokoladą mėgdavau. o dabar man jo gali ir nebūti  biggrin.gif
visiškai nebetraukia. jei yra ant stalo padėta, galiu kokį gabaliuką suvalgyt, bet ne daugiau. o pati pirkt neperku, nes nenoriu smile.gif


Aš taip pat drinks_cheers.gif bet man dar tik pradzia, bijau, kad "atsiimsiu" antram ir trečiam trimestre biggrin.gif
Beje, pamėgau braškinį šerbeta. kasdien valgau, Nors anksčiau visisiškai nemegau.
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 01 18, 12:33)
Aš taip pat  drinks_cheers.gif  bet man dar tik pradzia, bijau, kad "atsiimsiu" antram ir trečiam trimestre  biggrin.gif
Beje, pamėgau braškinį šerbeta. kasdien valgau, Nors anksčiau visisiškai nemegau.

drinks_cheers.gif man ledai ir apskritai saltas maistas, gerimai patys skaniausi...ypac tas vadinamas slush wub.gif
Atsakyti
kaip as jus visas gerai suprantu. laukiuosi mergaites ir man saldumynai pirmoje vietoje! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o ypac kai vyras salia sedi ir sako, kad valgyciau , jug nesciai viska galima nestuke.gif nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
negaliu atsisakyti sokolado... wub.gif lotuliukas.gif Visada saldainiu kruva po ranka turiu biggrin.gif:D
Atsakyti
as kazkaip nelabai saldumynu =] bet va siandien kolege iskepe obuoliu pyraga, tai jau 2 gabala valgau, nes vienintelis maistas, nuo kurio dar nesupykino lotuliukas.gif
Atsakyti