Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Valgau tiek pat, kiek ir pries nestuma, tik kokia savaite buvo potraukis padidejes, dabar vel uztenka guminuku pakelio ir siek tiek sausainiu i diena ax.gif Na dar ledu kartais vyras parnesa ax.gif
Atsakyti
Laba ax.gif
Man dar tik pati nestuke.gif pradzia, bet i saldumynus net paziureti negaliu, siuo metu del manes galetu but sustabdyta saldumynu gamyba lotuliukas.gif Gal veliau viskas pasikeis... smile.gif
Atsakyti
Mane tai labiausiai šokoladai traukia, bet šiaip ne kasdien užsimanau,o k ai užsimanau,tai suvalgau kokį vieną per dieną. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HIDRRA @ 2010 12 11, 14:57)
Laba ax.gif
Man dar tik pati  nestuke.gif  pradzia, bet i saldumynus net paziureti negaliu, siuo  metu del manes galetu but sustabdyta saldumynu gamyba lotuliukas.gif  Gal veliau viskas pasikeis... smile.gif

drinks_cheers.gif
lygiai tas pats... nors esu itin didelė smaližė, per abu nėštumus potraukis jiems buvo dingęs.. Nors tada neįprastai norėjau čipsų ir kokakolos, kurių šiaip nei perkam, nei vartojam.. Tad pažiūrėjus į šias blogybes tikriausiai geriau būtų saldumynai nei bulvių traškučiai su kolakola biggrin.gif
Atsakyti
vien tik saldumynais galeciau maitintis lotuliukas.gif
Atsakyti
saldumynu ir anksciau nemegau o db irsvis net nuo kvapo bloga.... sad.gif o rauginta ir suru gydytojai uzdraude tipo tik normoj... bet skaiciau kad nlb galima
Atsakyti
QUOTE(tigriuke666 @ 2010 12 14, 00:09)
saldumynu ir anksciau nemegau o db irsvis net nuo kvapo bloga.... sad.gif o rauginta ir suru gydytojai uzdraude tipo tik normoj... bet skaiciau kad nlb galima


Kodel uzdraude rauginta ir suru?
Atsakyti
ruby ne kategoriskai, bet liepe riboti rauginta, suru, marinuota bei rukyta maista. Nors tyrimai visi geri bet pasake kad kenkia per didelis kiekis tokiu produktu, o manes tik nuo raugintu kopustu ir nepykina ar nuo ko rugstaus... Tipo kuo daugiau naturaliu produktu... Meginau pasigincyt tj pasake tu ka vaikui pakenkt nori? Tipo rauginti kopustai gerai bet vitaminu tj pat buna per daug.
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 12 11, 21:59)
Mane tai labiausiai šokoladai traukia, bet šiaip ne kasdien  užsimanau,o k ai užsimanau,tai suvalgau kokį vieną per dieną.  4u.gif

drinks_cheers.gif as anksciau buvau nemegeja sokoladu, bet dabar vis nusiperku blush2.gif ir ledu turi but visa laika kameroj, nes buna,kad labai uzsinoriu biggrin.gif bet cia tik i pabaiga nestumo. pradzioj taip nebuvo.
Atsakyti
Jeigu su saiku tai kodėl gi ne cool.gif
Atsakyti
Na leidziu sau viska dabar nes ziauriai nera apetito schmoll.gif kai tik uzsimanau kazko viska ir valgau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuli: 22 gruodžio 2010 - 16:35
QUOTE(cc-mark @ 2010 12 09, 04:12)
O mane paskutini nestumo menesi taip patrauke ant saldumynu...nei dienos negaliu be ju blush2.gif  o siaip niekad nebuvau saldumynu megeja,mane papirkt lengviau kokiais nektarinais ar mandarinais,o ne saldainiu dezute smile.gif  na bet dabar kaip uzejo potraukis saldumynams,tai ir nevarzau saves,valgau viska ko tik uzsinoriu ax.gif



As irgi va per paskutini nestumo menesi negaliu nevalgyti saldumynu, nors anksciau isvis ju nemegau, o dabar taip norisi net plaukai pasisiausia ir norisi ne biski o daug doh.gif tai per pastarasias 4-5 savaites prisidejo prie manes geri 5 kg ir is viso dabar +17 blush2.gif
Atsakyti