Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

nestuke gali valgyt viska ka nori ar kitaip sakant ko reikalauja jos organiamas(nekalbu apie cukrinukes ir kitas ligas) ir as valgau saldumynus kada noriu ir kiek noriu, nes kartais man uzsinori riebaus torto ar saldainiu, tai ir valgau, o varskes ir zele lb nemegstu schmoll.gif varskes prisiverciu suvalgyt lb retai, zinau, kad tai nera lb gerai, bet jau geriau nevalgysiu jos nei veliau draugausiu su tuliku smile.gif ir ne vvisom saldumynai eina ant lasiniu, kiekvieno medziagu apykaita skirtinga. Todel,mamytes, kam leidzia sveikata siakiai valgyt saldumynus yra gerai ir nesvarbu ar tai riebaus torto gabalas ar ,,fortuna,, saldainis..o jei jau ziuret kas sveikiaau, tai reik valgyt tik tai ka pats issiaugini, nes lb jau daug maisto lt yra GMO, o tai tikrai atsiliepia pilvuko gyventojui schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 29 kovo 2010 - 18:12
Valgiau visko, ko tik norejau ir kepta ir saldumynu... ax.gif ir svorio priaugau saikingai- jau 37 savaites ir turiu +11 kg.
Atsakyti
Oi be saldumynų niekur biggrin.gif Būtinai pavalgius turiu ką nors saldaus suvalgyti. Nors iki nėštumo nelabai juos mėgau. Papildomų riebalų neprisiauginau jokių mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš atvirkščiai juos riboju, mažiukui saldumynai tikrai ne į naudą, tik savo poreikius patenkinčiau, todėl laikausi taisyklės, saldumynais pasmuguriaut galiu tik savaitgalį ir tai nedaug 4u.gif Juolab ir svoris ne taip greit auga, kai jų nevartoji cool.gif
Atsakyti
Na o as valgau viska ka tik noriu apart citrusiniu vaisiu smile.gif nes kazkaip kai pagalvoju kad zindant isvis reiks sumazint maisto asortimenta tai dabar atsidziaugiu siuo malonumu, kad po to taip nesinoretu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triusiene @ 2010 03 30, 16:03)
Na o as valgau viska ka tik noriu apart citrusiniu vaisiu smile.gif nes kazkaip kai pagalvoju kad zindant isvis reiks sumazint maisto asortimenta tai dabar atsidziaugiu siuo malonumu, kad po to taip nesinoretu biggrin.gif

o man priesingai buvo kol laukiausi su pirmu visiskai saldumynu nenorejau,o kai pradejau maitint,tai kozmaras kazkoks,bet kentejau,valgiau bet viska su saiku,po truputuka.panmenu ir begalini nora vaisiams,kuriu taippat turi vengt,del algerijos vaikuciui.bet biskuti sau leisdavau,ir lyg tai nieko. 4u.gif
Atsakyti
pradzioj nestumo net paziuret nenorejau i saldumynus, bet veliau po truputi ragaudavau. dabar biski daugiau pasmaguriauju, bet tai nera pagrindinis maistas. manau, kad jei sveikata leidzia, kazkiek galima.
Atsakyti
nevalgau jokių saldumynų iš principo - jie tik į kūną eina, o naudos iš jų jokios. Geriau suvalgau saldžių vaisių, tai nors naudinga. Taip maitinuosi ne tik nėštumo, o visada.
Atsakyti
be saldumynu neuzmigciau biggrin.gif su pirmu man ju taip nereikejo kaip dabar, seip viska valgau, manau reik valgyt visko po biski su saiku, bet saldumynas neatsispiriu ax.gif
Atsakyti
saldumynu ne tik,kad nenoriu,bet net paziuret negaliu,gal veliau poreikis pasikeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrijja1980 @ 2010 03 30, 16:41)
o man priesingai buvo kol laukiausi su pirmu visiskai saldumynu nenorejau,o kai pradejau maitint,tai kozmaras kazkoks,bet kentejau,valgiau bet viska su saiku,po truputuka.panmenu ir begalini nora vaisiams,kuriu taippat turi vengt,del algerijos vaikuciui.bet biskuti sau leisdavau,ir lyg tai nieko. 4u.gif



as tai turbut perdidele baile kad valgyciau tai kas galetu pakenkti mazyliui maitinant smile.gif nes mn mama maitindama sese irgi retkarciais pasmaguriaudavo, nors sake labai mazai... tai dabar alergiska visiems sokoladams... o kai yar elergiska tai patikek kaip ji nori tokiu dalyku ir dazniausiai neatsilaiko smile.gif
Atsakyti
Pirmo nėštumo metu į saldumynus net pažiūrėt negalėjau. O dabar, kai laukiuosi antro, tai tiek saldumynai traukia ax.gif kad negaliu. Tik šokolado nevalgau, nes jam alergiška ir visa kas su kakava vengiu valgyti, o visa kitą valgau kiek noriu.
Atsakyti