Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Man dar tik nėštumo pradžia, tai dabar nėra noro saldumynam, kaip tik į juos skrandis blogai reaguoja unsure.gif Įdomu kaip vėliau bus, nes visada buvau didelė saldumynų mėgėja g.gif
Atsakyti
O as visa gyvenima buvau nereali smalize, tevai net slepdavo saldainius nuo manes blush2.gif bet kai tapau nestuke.gif negaliu net ziuret i saldumynu puse, geriau jau kokios desrytes ar kotletuku lotuliukas.gif siandien ryte suvalgiau viena saldaini kazkaip skaniai atrode, tai pusryciai atsidure wc doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarina @ 2009 11 02, 23:33)
Valgau, nes kitaip negaleciau gyventi  lotuliukas.gif

pritariu smile.gif nors, aisku, geriau butu saldumynu kuo maziau... 4u.gif
Atsakyti
ne per daugiausia ir nelabai mėgstu
Atsakyti
Na, as sau leidziu paragauti blush2.gif aisku nesedziu apsiklojusi tortais, bet jei noresi nematau nieko blogo cia!!! bigsmile.gif
Atsakyti
siaip nesu smalize,bet kartais taip uzsinoriu kazko kad zut but turiu gauti.bet tai uzeina momentais nestuke.gif
Atsakyti
per nestuma leidausau valgyt sau viska, tik aisku saikingai. jei organizmas nori-reikia.ligoninej pries matuojant leliuko sirdies tonus, akusere lipe suvalgyt kazka saldaus, kad mazylis atsibustu ir pradetu judet.
Atsakyti
Per pirmą nėštumą visai nesinorėjo saldumynų, gal kokius du saldainius tesuvalgiau. Per šį, kažko skanaus užsinoriu, tai kokį varškės pyragą nusiperku, tai šokoladuką. Kadangi kol nesilaukiau per daug nedraudžiau valgyt saldumynų, tai ir dabar nedraudžiu, juolab kad neryju jų kaip besotė.
Atsakyti
as anksciau suvalgydavau viena kita saldainiuka ar sokolada, bet ne kasdien smile.gif ir visada galvodavau kada ateis ta diena kai as negalesiu paziureti i saldumynus ir pagaliau ta diena atejo clap.gif vien pagalvojus apie juos man darosi bloga ax.gif
Atsakyti
As leidziu sau pasmalyziauti, bet, kad kazkodel per si nestuma didelio poreikio saldumynams neturiu schmoll.gif , labiau norisi vaisiu ar darzoviu, bet svieziu ne marinuotu ar konservuotu rolleyes.gif
Atsakyti
man pirmais menesiais nesinorejo saldumynu, o po to... nerijau ju maisais, bet leidau sau tikrai kur kas daugiau, nei pries nestuma. dabar jau turiu + 20 kg. manau, jei ne meile saldumynams, butu maziau...
Atsakyti
Aš tapau ledų maniakė bigsmile.gif Šią žiemą suvalgiau tiek kiek turbūt nei vieną vasarą nesu suvalgiusi.. tongue.gif Aišku, prisimenu dėdę saiką, kai ranka kyla antrą porciją valgyti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimukeA: 26 kovo 2010 - 16:53