Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Aš niekada nebuvau didelė smaližė. Dabar labiau norisi sūrių ir rūgštų produktų, bet kartais ir kokio sausainuko ar saldainiuko užsimanau. Bet.. gydytojas padaręs šlapimo tyrimus pareiškė, kad perdaug saldumynų vartoju blink.gif visada viskas buvo gerai, nors tų saldumynų, kai nesilaukiau, vartojau daugiau nei dabar cool.gif uždraudė visą mėnesį nevalgyti saldumynų ir po to vėl padaryti tyrimus.
Man atrodo neįmanoma per mėnesį nesuvalgyti visiškai nieko saldaus g.gif Aš nekalbu apie didelius kiekius schmoll.gif Kas čia su tais šlapimo tyrimais pasidarė? g.gif
ar yra kam taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(Katė @ 2007 06 06, 15:08)
Aš niekada nebuvau didelė smaližė. Dabar labiau norisi sūrių ir rūgštų produktų, bet kartais ir kokio sausainuko ar saldainiuko užsimanau. Bet.. gydytojas padaręs šlapimo tyrimus pareiškė, kad perdaug saldumynų vartoju  blink.gif visada viskas buvo gerai, nors tų saldumynų, kai nesilaukiau, vartojau daugiau nei dabar  cool.gif uždraudė visą mėnesį nevalgyti saldumynų ir po to vėl padaryti tyrimus.
Man atrodo neįmanoma per mėnesį nesuvalgyti visiškai nieko saldaus  g.gif  Aš nekalbu apie didelius kiekius  schmoll.gif Kas čia su tais šlapimo tyrimais pasidarė?  g.gif
ar yra kam taip buvę?

na man irgi gine uzdraude saldumynus verysad.gif baisiausia zinoma del ledu, nzn kaip reiks be ju istvert unsure.gif iskart paglvojau kad del cukraus (nors kai dare GTM tyrimus, tai buvo 6,03), bet dar turejau problemele ir su grybeliu, tai gine sake jog norint isvengt jo pasikartojimo, reikia vengti saldumynu.taip ji pasake po to kai paziurejo slapimo tyrimu rezultatus (leukocitu kieki).tai gal ir tau profilaktiskai del to patare, nors net nzn g.gif as cia tik pagal save taip sprendziu ir gal cia tau visai ne i tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(havva @ 2007 06 06, 15:36)
na man irgi gine uzdraude saldumynus verysad.gif baisiausia zinoma del ledu, nzn kaip reiks be ju istvert unsure.gif iskart paglvojau kad del cukraus (nors kai dare GTM tyrimus, tai buvo 6,03), bet dar turejau problemele ir su grybeliu, tai gine sake jog norint isvengt jo pasikartojimo, reikia vengti saldumynu.taip ji pasake po to kai paziurejo slapimo tyrimu rezultatus (leukocitu kieki).tai gal ir tau profilaktiskai del to patare, nors net nzn g.gif as cia tik pagal save taip sprendziu ir gal cia tau visai ne i tema  smile.gif


manau mane nori apsaugoti nuo grybelio..
kuo Tu pakeitei saldumynus? Vaisiais, dziovintais vaisiais ar dar kazkuo? ax.gif
o ledu man net mama, anksciau uz gydyoja, patare atsisakyti.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 06 birželio 2007 - 15:30
QUOTE(Katė @ 2007 06 06, 16:22)
manau mane nori apsaugoti nuo grybelio..
kuo Tu pakeitei saldumynus? Vaisiais, dziovintais vaisiais ar dar kazkuo?  ax.gif
o ledu man net mama, anksciau uz gydyoja, patare atsisakyti..  unsure.gif

visokie vaisiai, jogurtai, varskytes ir pan...gerai kad vasara, tai bent nera tu vaisiu trukumo ir pasirinkimas rolleyes.gif bet kaip ledu norisi verysad.gif neiskesiu as vistiek be ju visa vasara...nemanau kad labai pakenks viena kita porcija, nors ir stengiuos negalvot apie tai ax.gif
Atsakyti
saldumynai manes visai netraukia, bet ledai paskutiniu metu taip vilioja... ax.gif man mama nieko nesake apie ledus g.gif reiks paklaust unsure.gif
Atsakyti
o kuo blogai ledai? as nieko negirdejau...

saldumynus kartais valgau, bet siaip tai man daug skaniau koks fermentinis suris ar kokie vaisiai, zuvis kazkaip traukia...
Atsakyti
Kadangi leliukas mano jau ir taip nemazas, tai gyd. patare nepiktnaudziauti ledais.
Atsakyti
man patare daug nevalgyti salduminu kadangi paskui vaikas bus salabi alergiskas.bet man labai norisi ju,vaisiai beveik tik gyvenu smile.gif ka patartumet maziau vagyti ir ko daugiau? g.gif
Atsakyti
Aš irgi negaliu be saldumynų blush2.gif doh.gif Stengiuosi jų kuo mažiau valgyti, bet nevisada pavyksta blush2.gif
Atsakyti
as irgi niekaip negaliu atsispirti, kasdiena turiu suvalgyt ka nors saldaus, bet cia ne tik nestumo metu, ir pries nestuma buvau tokia pati saldumynu megeja ax.gif
o kaip bus su alergijom, matysim...manau kad saldumynai daugiau itakos tures vaikelio svoriui ir mamos priaugtiems lasinukams blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,saldamakes biggrin.gif Skaitau ir galvoju,kad man viskas atvirksciai.Pries nestuma labai megdavau saldumynus,o dabar nera didziulio potraukio.Tiesa,ankstyvojoje nestumo stadijoje valgiau tik saldumynus,nesinorejo jokio rimto maisto,bet dabar kas kita.Esu 17savaiciu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Besilaukianti Ingrida @ 2007 11 01, 20:13)
Sveikos mamytes,saldamakes biggrin.gif Skaitau ir galvoju,kad man viskas atvirksciai.Pries nestuma labai megdavau saldumynus,o dabar nera didziulio potraukio.Tiesa,ankstyvojoje nestumo stadijoje valgiau tik saldumynus,nesinorejo jokio rimto maisto,bet dabar kas kita.Esu 17savaiciu nestuke.gif


O man atvirkščiai biggrin.gif Nėštumo pradžioj negalėjau pažiūrėti į saldainius, o dabar MB jau slepia juos nuo manęs blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti