Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Pasilepinu saldumynais, nors ypatingai didelio noro neturiu, bet kai jau uzsinoriu tai is kart sukertu 10 saldainiu blink.gif
Atsakyti
NA AS IR SALDUMYNU NEATSISAKAU NES LABAI JAU NORISI..... blush2.gif
Atsakyti
As irgi valgau salduminus, 4u.gif tikrai negaliusau atsisakyti,nes taip jau noris,kad nera zodziu blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Kazkur girdejau, kad saldumynai ypac traukia mergyciu besilaukiancias nestukes. g.gif Ir is tiesu kai laukiausi dukrytes ziauriai trauke saldumynai. 4u.gif
Atsakyti
As nuo 5 nestumo menesio kai pradejau kirsti saldumynus tai vis dar nebaigiau o sunui jau 10 men ax.gif
Atsakyti
pasilepinu saldumynais,tik aisku nre tokio ypatingo noro tik retkarciais... blush2.gif
Atsakyti
O as kertu tortus is peties!!! tongue.gif

Ka tik buvo drauges gimtadienis, tai torto tiek prisikirtau, jog atrode, kad pilve jau ne vienas vaikutis, o visi du lotuliukas.gif
Atsakyti
labai megstu saldumynus, stengiuos maziau valgyt bet negaliu:D
Atsakyti
O mane kažkaip net netraukia schmoll.gif galiu suvalgyti viena - dvi saldainius per dieną. Va kitas reikalas, jeigu koks nors naminis pyragas bigsmile.gif ir dar skanus bigsmile.gif Tada namuo vos grižtų, ypač dabar kai esu neščia smile.gif
Atsakyti
Man tai visai nesinori saldumynu biggrin.gif
Jei koki karta per menesi uzsimanau, tai sau leidziu wink.gif thumbup.gif
O ir siaip - reikia galvoti, ka valgai ir kas naudinga ir kas kokiais kiekiais naudinga.
Atsakyti
Kai buvau nestuke.gif tai valgydavau galima sakyti vien tik saldumynus ir pieno produktus, aisku negerai taip, bet jau taip nesinorejo jokiu mesu, vistienu, darzoviu ir pan. O sunus dabas saldumynu beveik nevalgo, nemegsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stream @ 2009 11 01, 16:15)
Kai buvau  nestuke.gif  tai valgydavau galima sakyti vien tik saldumynus ir pieno produktus, aisku negerai taip, bet jau taip nesinorejo jokiu mesu, vistienu, darzoviu ir pan. O sunus dabas saldumynu beveik nevalgo, nemegsta smile.gif

turbut atsivalge dar tavo pilvelyje budamas thumbup.gif
Atsakyti