Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

nestumo metu valgiau laaaaaaabai daug saldumynu ax.gif ir vaikiukas kai gime jo zarnyne buvo perdaug bloguju bakteriju kurios cukruje dauginasi ax.gif taigi gydytoja liepe daugiau jokiu produktu su cukrumi nevalgyti schmoll.gif bent jau kol pati maitinsiu blush2.gif
Atsakyti
O jei kai pasiskaičiau, tai galvoju gal jau mažinsiu tuos savo saldumynus doh.gif
Negaliu be jų, bet mažiukas svarbiausia.
Atsakyti
O as labai valgiau saldumynus ax.gif Matyt, mano organizmui ju taip reikejo doh.gif kol Viena menesi man gydytoja sako : "daug valgai, reikia prisilaikyti dietos" doh.gif doh.gif doh.gif As atsissakiau saldumynu vakarais ir viskas buvo gerai. Kitakart nuejus, man nieko nebesake. O mano pusesere, nustojo juos valgyti, nes leliukui negerai, per didelis jo svoris buvo unsure.gif unsure.gif Na, cia, matyt, kaip kam
Atsakyti
as tai valgau kiek noriu ir ka noriu. jei nepasilepinsi saves nestuke.gif metu, tai kada is vis sau ka leisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau saldumynus, beje kaip ir visa kita, reikia valgyti saikingai 4u.gif
svarbiausia , siuo metu, valgyti tai kas butu sveika musu maziukui, nes jis dabar yra pats svarbiausias nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaskeuk @ 2009 10 21, 21:57)
as tai valgau kiek noriu ir ka noriu. jei nepasilepinsi saves nestuke.gif  metu, tai kada is vis sau ka leisi  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif as irgi valgau ka noriu tik su saiku.Niekada nebuvau baisine saldumynu megeja bet dabar norisi kazko skanaus.Vat ta proga vakar issikepiau medaus torta tai siandien valgysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensuelle: 22 spalio 2009 - 11:15
laukdamasi pirmosios, saldumynus kimste kimsau, na svoriui tai labai "pagelbejo" doh.gif
dabar prisilaikau, o ir tokio potraukio nera. nemanau kad mazais kiekiais kenkia, ir ziurint kas ka saldumynu laiko...
Atsakyti
Sveiki,

As nebuvau ir pries nestuma saldumynu megeja, o nestumo metu jam saldumynu norisi dar reciau. Suvalgau kartais kokia viena saldaini per savaite, tortai, pyragai is viso manes netraukia. Is tikruju tuo dziaugiuosi, nes norint ir valgant saldumynus svoris gali pradeti augti labai greitai ir bus sunku ji suvaldyti, o juk kiekvienas pipildomas priaugtas kilogramas manau tiesiogiai itakoja mamos ir mazylio sveikata.
Atsakyti
Kai laukiausi pirmosios tai ant saldumynu itin patrauke antroje nestumo puseje, valgiau ne tik saldumynu, bet ir kito maisto tikrai ganetinai per daug, leidau save palepinti, o po to teko kesti tikrai ne kokias pasekmes-svorio priaugau laaabai daug,o numesti ji, teko ideti dar daugiau pastngu... verysad.gif
Su antruoju vaikuciu saldumynu tikrai neatsisakiau, bet valgau saikingai, stengiuosi maitintis sveikiau ir nevalgyti veliau 19 val., kolkas tiek sveikata puiki, tiek svorio prieaugis negasdinantis thumbup.gif
Nemanau, kad reikia atsisakyti saldumynu, jei ju tikrai labai norisi, taciau reiketu juos vartoti saikingai ir viskas bus ok biggrin.gif
Atsakyti
kazkaip manes visiskai netraukia ant saldumynu schmoll.gif
buna, kad suvalgau viena kita saldaini, ar sokolado gabaliuka bet tik tiek.... kazkaip nenoriu as ju.... g.gif
Atsakyti
oi suzinojus kad nestuke.gif meciau dietas ir sportus,valgiau visko ir daug doh.gif ,ne valgiau o edziau blush2.gif saldumynus kiekviena diena,nu ir ka siandienai turiu +20kg doh.gif bet aciu dievui jau atsiedziau ir svoris sustojo dabar neleidziu sau daug valgyt saldumynu,kai tikrai labai noriu tai pasimegauju su saiku,nes pagimdzius zadu visai uzdrausti juos sau,nes reiks nemazai pakovot kad numesciau svori verysad.gif bet kaip nors 4u.gif
Atsakyti
pries nestuma buvau tikra smalize, be sokolado plyteles per diena neapseidavau doh.gif , o kai nestuke.gif , tai pirmus tris men. negalejau nei i saldumynus, nei i kava ziureti, bet va, prabego 3 men. ir vel mirstu del saldumynu ir kavos, na, kavos leidziu sau tik viena puodeli per diena, o va saldymynu, tai vel nerealiai daug kemsu, bet nepagalvojau, kad tai gali pakenkti mano mazyliui, reikes kazkaip bandyti riboti 4u.gif
Atsakyti