Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

O man kaip kada tai labai traukia wub.gif Stengiuos jau geriau koki vaisiu suvalgyt
Atsakyti
Pastaruoju metu labai traukia prie saldumynu, negaliu atsispirti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
as tai valgau labai daug saldumynu, kazkaip man ju labai jau norisi viso nestumo metu blush2.gif galeciau vien sokolada visa diena ir tevalgyt lotuliukas.gif nors gal tai nelabai gerai ax.gif
Atsakyti
Oi aš tai saldumynų mėgėja, be jų niekaip doh.gif
Pradžioj nėštumo tai labai laikiausi, bet.. be saldumynų negaliu, tai valgydavau šokolado, sausainių, bulkučių, ledus - na tik kiekius tai ribojau, stengiausi per kartą nesuvalgyti iš karto visos šokolado plytelės, kaip anksčiau ax.gif
Atsakyti
oiiiii kaip norisi blush2.gif Kol kas šokoladuko pusę suvalgau savaitgalį prie kavos puodelio. Vyrui akys ant kaktos, niekad šokolado nevalgydavau o dabar iš jo atimu lotuliukas.gif
Atsakyti
o man saldumynu nesinori geriau bulvyciu su kefyriuku.... blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi buvau super saldumynu megeja biggrin.gif
Bet tik ne dabar nestuke.gif , visai nenoriu.
Noriu tik vaisiu darzoviu, sriubos ar ko nors skanaus is zuvies, mesos blush2.gif
Sokoladas tai is viso pasidare muilo skonio doh.gif
O is gerimu tai laaabai kartais uzsinoriu sampaniuko blush2.gif
Pora gurksniuku isgeriu tongue.gif ir gera nestuke.gif
Atsakyti
Valgau saldumynų tikrai perdaug ir kas blogiausia, tai kad tie priepuoliai užplaukia vėlai vakare doh.gif Bet kol telpu pro duris, tai kažkaip nestabdau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2009 05 06, 22:05)
Valgau saldumynų tikrai perdaug ir kas blogiausia, tai kad tie priepuoliai užplaukia vėlai vakare doh.gif Bet kol telpu pro duris, tai kažkaip nestabdau blush2.gif  biggrin.gif

vat ir as vakare negaliu atsisakyt kokio sokoladuko, jau taip traukia, kartais miegoti neinu kol negaunu ko saldaus, o anksciau labai retai valgiau visai nesinoejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2009 05 06, 18:59)
o man saldumynu nesinori geriau bulvyciu su kefyriuku.... blush2.gif  ax.gif  4u.gif

aha tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kai aš buvau nėščia tai man nieko ypatingo nesinorėjo, valgydavau tai ką visada, o ar sūraus ar saldaus poreikių nebuvo 4u.gif Sėkmės mamytėms smile.gif
Atsakyti
Valgiau juos intensyviau tik paskutini menesi smile.gif
Atsakyti