Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

visa laika sau leidziu suvalgyti saldumynu,nes as be ju gyvent negaliu,o dabar nestumo metu i diena suvalgau po 2 sokoladus juodus thumbup.gif
Atsakyti
iki pastojimo del manes nei cukraus nei saldumynu galejo net nebuti smile.gif
O dabar negaliu be ju gyventi tikrai nei saves nei leliaus nekankinsiu, jei negaunu saldumynu pradedu kaip mazas lelius oziuotis ir verkti o kam leliukui esanciam pilvuke tokios mano emocijos, taip kad apie kilogramus galvosim po gimdymo o dabra valgau viska ko tik sirdele geidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad svoris augs, tai faktas biggrin.gif Leliukui auga svoris, kai mamai yra nėštuminis diabetas.
Esu priklausoma nuo šokolado, tai galit įsivaizduot, kokiais kiekiais jį rijau, nes nestuke.gif savęs neribojau visai biggrin.gif doh.gif Nežinau, ar sutapimas, bet manoji iš tikrųjų alergiška šokoladui ir viskam, kas su juo susiję.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2007 03 31, 11:28)
Kazkur skaičiau, kad neštumo metu negalima piknaudžiauti saldumynais, taciau mano lelius atvirkščei nei turėtų būti nenori nieko rūgštaus, ankščiau nemėgau saldumynu ir ledu, o dabar neišeina nei dienos pabuti be jų. Aišku tas pasakas, kad butinai gims mergaite atmetu, nes zinau kad nuo mitybos tai neturi nieko bendra.
TAciau ar tie saldumynai nepadarys žalos jam? O gal kaip tik man, gal bus problemu paskui su svoriu?

doh.gif nu ir prisimastot juk nestumas ne liga,gydytoja sake galima valgyti visko tik saikingai aisku.. blink.gif ..o tokie pasakymai kaip tau negalima saldumynu,kavos,dazyti plaukus,lakuotis nagus,glostyti suni,lankyti ligonius,ir t.t. nes tu NESCIA man skamba juokingai doh.gif ,juk mes ne kokmia kosmine liga sergam kad izoliuotu mus nuo pasaulio nestuke.gif
Atsakyti
Visą nėštumą kimšau saldumynus, nes jei nesuvalgydavau ko saldaus tai stogas važiavo. Aišku priaugau 26 kg, bet iš jų teliko 2 biggrin.gif . Tai jei norit, tai ir smaližiaukit 4u.gif
Atsakyti
patikekit kaip mes kankinames su tais saldumynais doh.gif net kartais buna geda,kaip uzeina ju potraukis,kad ir sveciuose kaip koks mazas vaikas ryji atsisedus blush2.gif ir is tikruju privalgau saldumynu tada nebenoriu normalaus maisto,tai ir nusialinau krauja,kad mazakraujyste gaunasi doh.gif bet kitaip negaliu,kol dar nezinojau kad sergu anemija,tai MB oj kaip lepindavo mane sokoladais,o db speju kaip gris(uk dirba) bus man ryski dieta verysad.gif ir taip dar viena liga gavosi del tu saldumynu su motersikom doh.gif ir lelius velniskai zagsi kaip privalgau saldumynu oj tada pilvukas spragsi,o man taip jo gaila tada verysad.gif stengiuosi maziau vartoti ale kur tau kaip vilkas lasinius pamato taip ir as tik akys dideles ir viska aplinkui pamirstu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo celly666: 17 lapkričio 2008 - 15:27
Saldumynus valgau , bet stengiuosi riboti. bandau atsisakyti miltiniu skanumynu, o valgau ledus ir sokoladus, bet tik po viena skanesta i diena, nors noreciau po kilograma turbut lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar ir kaip sau leidžiu biggrin.gif
Atsakyti
kada gi daugiau butu galima sau labiau nuolaidziaut saldumynu atzvilgiu, jei ne nestumo metu thumbup.gif
Atsakyti
gėda prisipažinti, bet visą nėštumą piknaudžiauju saldumynais blush2.gif niekaip negaliu atsispirti doh.gif ne veltui 21kg priaugau ax.gif
Atsakyti
o man tai visai nesinori tu saldumynu schmoll.gif , nors anksciau megau. tik ledu ir ciulpiamu saldainiu kartais paragauju tongue.gif
Atsakyti
oi as tai jau nestumo metu isvis organizmas reikalauja saldumynu.....zinoma nelabai piktnaudziauju jais nes kai jau taip buna...tai dantis iskart sos skelbia lotuliukas.gif
Atsakyti