Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

anksciau nemegau, bet dabar turiu potrauki smile.gif , greitai patvarkau koki sokoladuka biggrin.gif
Atsakyti
As pries pastodama nebuvau saldumynu megeja, suvalgydavau nebent sveciuose koki saldaini, o pati sau niekada nepirkdavau. Dabar, kai laukiuosi tai ir negaleciau pasakyti, kad pasidariau ju megeja, na suvalgau koki saldainiuka, bet tai tik del to, kad mano vyras labai smalyzius ir kiekviena vakara juos valgo, tai vis pasiulo ir man, kartais susigundau blush2.gif Bet jeigu valgyciau, kaip maniskis, tai jauciu nebuciau i zmogu panasi, nors maniskiui visai nekenkia tie saldumynai g.gif Labai tikiuosi, kad velesniais nestumo men neatsiras didelio poreikio saldumynam unsure.gif O, kad kenkia kudikiui, didelis suvalgomu saldumynu kiekis, tikrai negirdejau, kiek aplink mane yra buve nesciuju visos buvo dideles smalyzes, bet visu vaikuciai sveiki thumbup.gif Manau saldumynai kenkia tik musu figurom nestuke.gif
Atsakyti
Siaip megstu sulapnoti gera gabala torto (savo ir vyro porcija lotuliukas.gif ). Bet sio nestumo metu kazkaip mane labiau surus ir/ar rugstus maistas traukia g.gif Bet jei noriu saldumynu- tikrai neriboju saves, tik geriau renkuosi hematogena (cia dabar mano toks idomus skonis pasireiske), nei bandeles ar sokolada, gal del to svorio per daug nepriaugau 4u.gif
Atsakyti
Visad megau pakramsnoti saldumynu, kartais ir be stabdziu blush2.gif tiesa pasakius neatsirado man dabar besilaukiant kazkokiu dideliu pokyciu, gal tik nesinori per daug uzsisaldint, bet keli gabaleliai torto visai iveikiami ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mažinu saldumynų kiekį ax.gif Į dieną vienas / puse šokolado( visai nevalgau ) arba keli saldainukai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2008 10 06, 15:23)
Bet jei noriu saldumynu- tikrai neriboju saves, tik geriau renkuosi hematogena (cia dabar mano toks idomus skonis pasireiske)


Hematogenas man irgi gerai vietoj šokoladuko sueina, niam niam. thumbup.gif
Atsakyti
Matu kad visos hematogena valgo as be jo ne dienos geriau nesuvalgysiu kokio saldainio bet hematogena tai sukertu biggrin.gif
Atsakyti
anksciau buvau jiems abejinga
dabar norisi... bet gal cia mazylis nori
nevarzau saves 4u.gif
Atsakyti
Nepasakyčiau kad man padidėjo potraukis saldumynams, bet gal čia tik pradžioje nėstumo blush2.gif
Atsakyti
Pirmoje nestumo puseje mane trauke varskes gaminiai. Saldumynu nelabai megstu, bet va antroje puseje nestuke.gif ... vis norisi kazko sokoladinio rolleyes.gif pasiskanauti.
Atsakyti
hematogenas sveikiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As tikrai sau leidziu pasimiegauti salduminais :0 kazkaip iki nestumo ju praktiskai nevalgiau, uztat dabar organizmas reikalauja, tad as saves nekankinu blush2.gif
Atsakyti