Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

neriboju blush2.gif , valgau kiek noriu ir kada noriu, kartais tikrai per daug ax.gif
bet jau kasdien be ledu ir snikerio negaliu schmoll.gif
Atsakyti
Pries nestuma buvau smalize,o dabar tai pakvaisau del saldumynu.is ryto pora bandeliu,po sociu pietu dvieju snikersu reikia,o vakare sviezus batonas(puse jo) su sokoladiniu kremu.o kur dar visi saldainiai dienos begyje blush-anim-cl.gif bet nepasakyciau,kad daug svorio priaugau...
Atsakyti
o manes tai isvis netraukia saldumynai nestumo metu..o seniau kaip megdavau visokius ax.gif
Atsakyti
As iki 8 men visai nenorejau saldumynu schmoll.gif O nuo 8 men valgau kiekviena diena doh.gif Neriboju blush2.gif
Atsakyti
Nėštumo metu saldumynai sudarė mano mitybos pagrindą blush2.gif labai gerai jaučiausiai juos valgydama.. daug geriau nei normalu maistą. Kartais vietoj pietų porą pyrago gabalų sukursdavau bigsmile.gif
Per nėštumą aišku priaugau truputį daugokai - 17 kg, bet dabar iš ju liko 1, kurio labai nesistengiu numesti, nes dar maitinu. Taip kad nieko baisaus tame nematau. Mano pasiūlymas - paklusti savo instinktams, savo organizmo poreikiams ir viskas bus ok!
Pypliukas mano sveikas gyvas, jokių alergijų neturi. Aišku, kaip ten bus su šokoladu nežinau, nes dar nebandėme jo duoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2008 08 23, 20:42)
o manes tai isvis netraukia saldumynai nestumo metu..o seniau kaip megdavau visokius ax.gif


Manes taip pat netraukia, bet kartais suvalgau vieną kitą saldainiuką, ax.gif , nors iki nestuke.gif buvau megėja
Atsakyti
QUOTE(eglut @ 2008 08 26, 15:45)
Nėštumo metu saldumynai sudarė mano mitybos pagrindą  blush2.gif  labai gerai jaučiausiai juos valgydama.. daug geriau nei normalu maistą. Kartais vietoj pietų porą pyrago gabalų sukursdavau  bigsmile.gif
Per nėštumą aišku priaugau truputį daugokai - 17 kg, bet dabar iš ju liko 1, kurio labai nesistengiu numesti, nes dar maitinu. Taip kad nieko baisaus tame nematau. Mano pasiūlymas - paklusti savo instinktams, savo organizmo poreikiams ir viskas bus ok!
Pypliukas mano sveikas gyvas, jokių alergijų neturi. Aišku, kaip ten bus su šokoladu nežinau, nes dar nebandėme jo duoti  biggrin.gif



Man lygiai tas pat, tik priaugau as 13 kg. Pagr maistas - saldumynai doh.gif Tik stengiausi apziuret etiketes, pvz. maziausiai E yra Mars sokoladuke, tai ir kirtau ji diena dienon doh.gif Ir gydytojo mano nuostata buvo tokia - jei nescia ko nors nori, vadinasi, jai to reikia thumbup.gif
Atsakyti
Pries nestuma buvau smalize, dabar tik retkarciais noras uzeina kokio skanesto blush2.gif O siaip nieko neriboju, dabar labai megstu saldzia oboliene blush2.gif
Atsakyti
mane irgi pradejo traukt link saldumynu doh.gif is pradziu ne is tolo nenorejau. o dabar kartais pasmaliziauju, aisku ne daznai
Atsakyti
As negaliu be ledu, noriu - valgau, neriboju blush2.gif nestuke.gif
Atsakyti
as irgi negaliu be ledu ir twix sokoladuku.kartais net sazine grauzia.bet tiek energijos ir geros nuotaikos gaunu. rolleyes.gif na gal nieko tokio...
Atsakyti
na kazkaip jau labai norisi tu saldumynu, net nebandau priesintis gamtos jegoms biggrin.gif
Atsakyti