Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

As visada megau saldumynus, bet normos ribose. Todel baisiausiai dzaugiausi, kai pirmame trimestre i juos net ziureti nesinorejo. Taciau paskui vel viskas sugrizo. ax.gif

Leidziu sau laikas nuo laiko pasmaliziauti, kaip ir iki nestumo - kokiu pyrageliu ar porcija ledu laikas nuo laiko pasilepinu, nors ne kiekviena diena. Dabar vasara lengviau - saldumynus galima pakeisti uogomis ir vaisiais.

O siaip kaip ir su viskuo kitu - su saiku ir saldumynai nekenkia.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O man iki nestumo saldumynai egzistuodavo tik pries mmm. O dabar... jei negaunu po pietu uzvalgyt konors saldaus, galiu ir i galva kam nors is pykcio uzvaziuoti uz nieka unsure.gif zodziu stigius iskart issaukia manyje agresija ir irzluma. Tad nusprendziau geriau, jau busiu rami, miela ir gera nestuke.gif metu, nors tai itakos didesni antsvori po nestumo, nei suirzusi ir pykta, bet sutaupiusi keleta kilogramu pliuso ax.gif
Atsakyti
leidziu sau viska ka noriu 4u.gif gerai, kad ne visko noris biggrin.gif saldumynai 'bangom' uzeina, tai ir svoris bangom sokteli doh.gif
Atsakyti
Saldumynai doh.gif negaliu net pagalvot (nors smalize buvau oi oi oi ), tikiuos po gimdymo neapsivers blush2.gif
Atsakyti
Mane irgi tik pagalvojus apie šokolada pykinti pradeda. Šiaip jei norėtūsi tai tikrai viską sau leisčiau, bet saldumynai šiuo gyvenimo etapu visai nevilioja smile.gif
Atsakyti
As siaip leidziu sau, bet kad nelabai traukia... smile.gif Tortai, pyragai, saldainiai isvis netraukia, gal tik ledus galiu valgyt
Atsakyti
si karta negaliu saves sustabdyt kad ir kaip noreciau, o to nebuvo su dukra, kaip bus nezinau g.gif
Atsakyti
siaip as saldumynus megdavau, bet dabar tai siaubas doh.gif as be ju gyventi negaliu verysad.gif atrodo paskutinius pinigus atiduociau uz koki sausainuka, vafli ar saldaini ax.gif ir aisku jau priaugau 13 kg. doh.gif kaskart nuejusi pas gydytoja girdziu "Per daug priaugai" doh.gif bandziau susilaikyti, bet deja valios truksta blush2.gif kartais saldumynus pakeiciu dziovintomis kriausemis, jos labai saldzios tai gerai numalsina saldumynu "troskuli" ax.gif siaip dabar dar valgau braskes, kuriu gyvenime nemegau ax.gif
Atsakyti
Man dar tik nestumo pradzia, bet vat saldumynu kazkaip visai bebenoriu. Jei veliau atsiras noras, tai aisku kazkiek teks ji tenkinti, bet as pasirizus kontroliuoti savo svori, nenoriu per nestuma priaugti daugiau nei 10 kg schmoll.gif
Atsakyti
As nestumo pradzioje visai nenorejau nieko saldaus, bet i gala tai leidziu sau ir pakankamai daug blush2.gif
Atsakyti
as visada megau saldumynus,tai ir dabar ju noriu,bet kai uzvalgai saldaus,po to norisi suraus arba rugstaus ax.gif
Atsakyti
valgau saldumynus tada kai to noriu smile.gif ir ne kiek neriboju,nors nepastebejau,kad ju noreciau labiau nei pries pastodama smile.gif
Atsakyti