Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

ojjjj, pries nestuke.gif buvau tikra juodojo sokolado fanatike thumbup.gif , bet nestumo pradzioj nei pazvelgt y juos negalejau schmoll.gif ...o ka kalbet apie valgyma..iskart negera darydavosi doh.gif ...bet uztat dabar kartais jau visai norisi ax.gif ...ir tikrai ne lietuvisko, o butinai kokio nors snikers, milky way, o geriausias dalykas tai milka thumbup.gif wub.gif user posted image
Atsakyti
na pries nestuke.gif nepasakyciau kad buvau saldumynu fanatike,bet patikekit kap pastojau tai ryte prabudus nelibdavau is lovos kol nesuvalgydavau sokolado. lotuliukas.gif
Atsakyti
As stengiuosi labai riboti saldumynus ypac nestumo metu, net susirasiau priezastis ant lapelio kad nepamirsciau del ko aukojuosi. Taigi, saldumynai gali issaukti: 1) cukralige, 2) virsvori, 3) pienlige 4) dantu kariesa. Tas lapelis man labai padeda susilaikyti smile.gif
Atsakyti
O man uždraudė vakar daktarė saldumynus verysad.gif , nes sakė, kad gali pakenkti leliukui, nes kraujas per tirštas, ir analizai parodė, kad per daug anglevandenių organizme ir per mažai vandens, tai va ax.gif pasakė daug, daug gerti, ir iki minimumo sumažinti salduminų vartojimą..............
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 02 14, 13:03)
As stengiuosi labai riboti saldumynus ypac nestumo metu, net susirasiau priezastis ant lapelio kad nepamirsciau del ko aukojuosi. Taigi, saldumynai gali issaukti: 1) cukralige, 2) virsvori, 3) pienlige 4) dantu kariesa. Tas lapelis man labai padeda susilaikyti  smile.gif


reikes ir man toki lapeli pasidaryti,kad nesusigundyciau saldumynams.Nes negaliu kaip norisi,ledu ,sokoladu ir visokiu bandeliu doh.gif
Atsakyti
as preis nesuma nebuvau saldumynu megeja, bet vis kartais pasilepindavau save. O stai dabar noriu kazko skanaus, bet niekaip neapsisprendziu ko noriu doh.gif o dar pykinimas, todel lieku be saldumynu blush2.gif
Atsakyti
As per visa nestuma i saldumynus negalejau pazvelgti ne is tolo, nors siaip nuo pat vaikystes esu tikra smalize. Man visalaik norejosi kazko rugstaus, todel kilogramais kimsau obuolius, apelsinus, mandarinus, marinuotus agurkelius ir t.t. biggrin.gif . Bet jei butu buves noras valgyti saldziai, tikrai nebuciau saves ribojusi (na, nebent tuo atveju, jei iki puses nestumo jau buciau priaugusi 20 kg bigsmile.gif ).
Atsakyti
Ir saldumymu galima busimoms mamytems, velgi tik proto ribose. biggrin.gif
Atsakyti
Esu baisi smalize, bet nestumo pradzioj negalejau net ziuret i saldumynu puse.net nuo kvapo bloga budavo.labiau trake rugstus dalykeliai.o va dabar pastebiu, kad vel prie saldesiu patrauke.siandien taip uzsimaniau, kad keliausi 7 ryto ir ejau i parduotuve sokolado... blush2.gif
Atsakyti
iki nestumo netraukdavo saldumynai, na bet visa nestuma kasdien eina i trasa saldainiai, pyragai, bandeles, ledai, nu zodziu bile tik saldu, o ypac skanu sokoladiniai sveriami vafliai, jeigu namie nera tai nakti sapnuoju o kita diena begu norfon pirkti nes tik ten ju yra doh.gif o norfa tai tolokai , jau nebe daug liko nesciai vaiksciot, kazin kaip bus po nestumo?..geriau jau nebetrauktu "ant saldaus" blush2.gif
Atsakyti
kazkaip niekada nebuvau saldumynu megeja, tai ir dabar kazkaip netraukia, bet va vaisiai tai i trasa eina kaip pasiute ax.gif
Atsakyti
as be saldumynu ir gyventi negalejau lotuliukas.gif jei uzmigdavau noredama sokolado,tai ir atsikeldavau su mintimis apie sokolada rolleyes.gif ir taip budavo iki kol jo negaudavau angel_not.gif
na bet db dar vis negaliu atsikratyti nereikalingu 10kg schmoll.gif
Atsakyti