Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

vaje,everesta, kaip grazu.as nors ir ne megeja servetes nerti,bet kelias turiu pasidariusi,bet nezinau kaip cia jas ikelt
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 22, 19:50)
vaje,everesta, kaip grazu.as nors ir ne megeja servetes nerti,bet kelias turiu pasidariusi,bet nezinau kaip cia jas ikelt

atsiusk man i emeil'a as sukelsiu . mano emeil'as tamulait@one.lt
Atsakyti
Zodziu,nemoku as ikelti savo darbeliu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(lauramama @ 2007 11 22, 19:43)
Zodziu,nemoku as ikelti savo darbeliu  verysad.gif

Parasiau,everesta, tau mail'a mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Agni,2007 11 21, 15:02]
Gal galit atsiūsti man savo angeliuko schemą? Aš savo mokiniams nunerčiau. Labai jau gražus. O man daug jų reikia. Gal dar spėčiau.
Atsakyti
Lauramama, stai tevo serveteles, keliu taip kaip as moku, po viena foto, o kad visa apuslapy ikeli ir kad kitos mamkos galetu ji varyti tai ir as nemoku sad.gif (tai tiek tau is manes naudos)
Laurosmamos serveteles[/B][SIZE=7][COLOR=red]
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
norejau padidinti srifat ir padayti raudona, kad visos aiskiai matytu kad cia laurosmamos serveteles, bet nesigavo g.gif g.gif
Papildyta:
nesuprantu kodel tokios mazos isikele blush2.gif
Atsakyti
Everesta,aciu.Mokinsiuosi kazkaip ir as ikelineti paveiksliukus. kai paskaitai viskas labai paprasta atrodo,kai reikia ikelt, gaunasi pysh.....
Atsakyti
prasom nera uz ka, o ikleti kazkaip tai man is pirmo karto gavosi, viska dariau, kaip cia kazkur supermamose raso ir gavosi, as keliu is svao susikurto fotoalbumo www.fotki.com
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 11 23, 10:53)
prasom nera uz ka, o ikleti kazkaip tai man is pirmo karto gavosi, viska dariau, kaip cia kazkur supermamose raso ir gavosi, as keliu is svao susikurto fotoalbumo www.fotki.com

nu bandau dabar ikelti
user posted image

Papildyta:
lotuliukas.gif jiega,isejo ikelt. clap.gif
Atsakyti
Simpatiškas takelis mirksiukas.gif

Aš dabar vieną servetėlę irgi nusižiūrėjau...
Atsakyti
gražus takelis ir spalva tokia šilta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 11 23, 16:57)
gražus takelis ir spalva tokia šilta thumbup.gif

drinks_cheers.gif lauramama- labai mielos servetėlės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 22, 16:23)
As vat labai norejau paklausti kaip tu jungi tuos drugelius ir eglutes,kad jie erdviniai gaunasi pas tave?Ar jungi kazkaip, ar perlenkusi pritvirtini?Gal gali pasidalinti patirtim,nes noriu snaigem pritaikyti.

Eglutes nuneriu dvi, susiuvu per vidurį ir išstandinu. O drugeliai - aštuonkampė gėlytė, kuri nunerta lenkiasi pusiau, susineria ir prisineria ūsai.


QUOTE(Ligičiukas @ 2007 11 22, 22:05)
Gal galit atsiūsti man savo angeliuko schemą? Aš savo mokiniams nunerčiau. Labai jau gražus. O man daug jų reikia. Gal dar spėčiau.

Dabar neturiu schemos. Kai atrasiu, galėsiu įdėti. O šiaip, turi būti prie nertų snaigių (ar jų nėrimo žurnalų) temos.
Atsakyti