Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Renatėlė @ 2007 11 20, 19:38)

thumbup.gif thumbup.gif o ta pirma superiausia,nes ir aš tokią turiu bigsmile.gif

QUOTE(poeme @ 2007 11 20, 20:23)
Sveikos mergaites 4u.gif
ir as noriu pasirodyti kaledine servetele  blush2.gif

http://public.fotki....maistas005.html

thumbup.gif thumbup.gif reiksir man gal pabandyti,jei liks laiko iki švenčių rolleyes.gif
Atsakyti
man labi patinak nerti su lininiais siulais, su jeis greitai neriasi, nu ir siaip man jie mieli kazkodel, nuneriau, per pora dieneliu tris serveteles, kai iskrakmolinsiu parodysiu.
Papildyta:
kazkaip nuo tu kalediniu grozybiu man jau "lempa perdege", tai nuneriua tokias paprasta sne sventines, o po ju vel kazko keledisko norisi tai nersiu serveteles su eglutem dar 3 turiu nunerti.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 11 21, 10:50)
nersiu serveteles su eglutem dar 3 turiu nunerti.



As irgi tokias 4 neriau doh.gif . Man ziauriai atsibodo nert vienodas, paskutiniaja pabaigiau dantis sukandus doh.gif unsure.gif
Atsakyti
user posted image
o sita kur anksciau minejau, tik siulai sugadinti ir laikas sugaistas, negarzi
user posted image

[/quote]
Man labai graži ta su eglutėm.Nunėriau ta viduriuką ir stop.Jau baigiasi kantrybė bebandant.nesuprantu tos eglutės prinertos atskirai,Nes ratu nert kaip ir neina,jungiasi tik kampučiai tų trikampiukųPagelbekit prašau g.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2007 11 21, 11:55)
Man labai graži ta su eglutėm.Nunėriau ta viduriuką ir stop.Jau baigiasi kantrybė bebandant.nesuprantu tos eglutės prinertos atskirai,Nes ratu nert kaip ir neina,jungiasi tik kampučiai tų trikampiukųPagelbekit prašau g.gif  unsure.gif  verysad.gif


Is pradziu nuneri viduriuka, o paskui jau atskirai reikia nunerti viena eglute, atskirai pradeti antra ir paskui prijungti neriant prie pirmosios eglutes, ties trikampiais ir t.t. Kai jau visas sujungi, tada reikia viska apnerti ratuku (paskutines 3 ar 4 eilutes), o tada sunertas eglutes as sujungiau su viduriuku. Tik man gavosi taip, kad viduriukas neriant pagal schema isejo mazesnis, tai prineriau dar kelias eilutes viduriukui, o tada neriant paskutine viduriuko eilute uzkabinau egluciu virsunes ir viska sujungiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugile: 21 lapkričio 2007 - 11:04
QUOTE(Ugile @ 2007 11 21, 13:03)
Is pradziu nuneri viduriuka, o paskui jau atskirai reikia nunerti viena eglute, atskirai pradeti antra ir paskui prijungti neriant prie pirmosios eglutes, ties trikampiais ir t.t. Kai jau visas sujungi, tada reikia viska apnerti ratuku (paskutines 3 ar 4 eilutes), o tada sunertas eglutes as sujungiau su viduriuku. Tik man gavosi taip, kad viduriukas neriant pagal schema isejo mazesnis, tai prineriau dar kelias eilutes viduriukui, o tada neriant paskutine viduriuko eilute uzkabinau egluciu virsunes ir viska sujungiau smile.gif

supratau,bandysiu dar. drinks_cheers.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 11 20, 21:40)
thumbup.gif  thumbup.gif  reiksir man gal pabandyti,jei liks laiko iki švenčių rolleyes.gif

aciu labai blush2.gif Dar daug laiko iki svenciu, ir visai greitai neriasi, manau suspesi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(anika1 @ 2007 11 21, 11:55)
Man labai graži ta su eglutėm.Nunėriau ta viduriuką ir stop.Jau baigiasi kantrybė bebandant.nesuprantu tos eglutės prinertos atskirai,Nes ratu nert kaip ir neina,jungiasi tik kampučiai tų trikampiukųPagelbekit prašau g.gif  unsure.gif  verysad.gif

O as neriau eglutes (po viena) prie viduriuko is kart mirksiukas.gif
Man dar labai grazios everestos auksines zvaigzdutes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 14, 23:02)
Agni, perziurejau tavo darbelius, tikrai verciantys is koto  bigsmile.gif  thumbup.gif . Lenkiu galva. Neriu kaledines dekoracijas . Uzkliuvo uz akiu labai grazios eglutes nertos,gal gali papasakot kaip jas nunerei?

Nesupratai, kaip ir iš ko padaryta? Tai arba lauk gruodžio mėnesio "Rankdarbių kraitelės", nes ten bus, arba iš tos pačios tiek kartų cituotos servetėlės pasiimk eglučių schemą (aš imu tik tris, o ne keturis eglutės sijonus), nunerk dvi dalis (bet be koto, kad geriau stovėtų), susiūk per vidurį ir išstandink...

Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2007 11 21, 16:02)
Nesupratai, kaip ir iš ko padaryta? Tai arba lauk gruodžio mėnesio "Rankdarbių kraitelės", nes ten bus, arba iš tos pačios tiek kartų cituotos servetėlės pasiimk eglučių schemą (aš imu tik tris, o ne keturis eglutės sijonus), nunerk dvi dalis (bet be koto, kad geriau stovėtų), susiūk per vidurį ir išstandink...



oi kaip tau aciu notworthy.gif notworthy.gif ,jau ryt pradesiu daryt,nes jos mane suzavejo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2007 11 20, 20:23)
Sveikos mergaites 4u.gif
ir as noriu pasirodyti kaledine servetele  blush2.gif

http://public.fotki....maistas005.html


labai graži, reiks ir man paskubėt iki Kalėdų nusinerti tokią bigsmile.gif
Atsakyti
Sveika, Agne, tavo darbeliai labai profesionaliai atrodo.As vat labai norejau paklausti kaip tu jungi tuos drugelius ir eglutes,kad jie erdviniai gaunasi pas tave?Ar jungi kazkaip, ar perlenkusi pritvirtini?Gal gali pasidalinti patirtim,nes noriu snaigem pritaikyti.
Atsakyti
niu va pagalaiu yra laiko prisesti prie kompo, rodau serveteles, trik viena mano lewlius vakar sultim apipyle, tai toks plemas ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ne kalediskos, bet...............jau nuo tu kaledisku galva uzkaito, neriau neriau kalediska ir pabodo paivairinau sitom ir toliau kaledines nersiu, nes reikia dovanom.
Atsakyti