Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(*irma* @ 2008 10 31, 08:42)
nepatikesi bet pavyko bigsmile.gif cia tau uz paaiskinima user posted image didelis didelis aciukas 4u.gif kaip tik baigiau su eglutemis servetele kipsiu dabar i sitas  ax.gif

yerena,siaubas kokie groziai bigsmile.gif  thumbup.gif nu ir darbelio ideta kruopstaus ir meiles daug thumbup.gif  wub.gif saunuole

smagu kad padejau bigsmile.gif aciu uz vaises 4u.gif

QUOTE(giedress @ 2008 10 31, 10:26)
o neriant reikia sukinėti nėrinį? mastau.gif Nes kaip suprantu iš šios nutoraukytės, tai reikia ax.gif Ar gal aš klystu?
user posted image

taip reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 10 31, 13:06)
Pabandysiu paaiškint, jei pavyks. Tarkim, darom taip
1. Juostelė iš 4 stulpelių su vienu užmetimu. Priartėjom prie "užlenkimo" vietos.
2. Neriant link tos pusės, į kurią turi "susispausti", darom taip:
  - 1 stulpelis su vienu užmetimu,
  - 2 stulpeliai su vienu užmetimu, tačiau užmetimas kiekvienam stulpeliui pernerimas iš karto (t.y., normaliai ištrauki siūlą per 2 kartus, čia -- per vieną; taip stulpelis gaunasi truputį žemesnis, negu įprastinis su vienu užmetimu
  - 1 žemas stulpelis
  - kraštinė pynutė
3. Neriam atgal (nuo "susiaurėjimo" grįžtam į plačiąją pusę):
  - visi stulpeliai su normaliu 1 užmetimu
4. Taip pat, kaip (2) punkte
5. Taip pat, kaip (3) punkte
6. Taip pat, kaip (2) punkte. Tik neriant kraštinę pynutę išneriam pusę reikiamų kilpučių, tada pynutę perneriam atgal per prieš tai buvusias 3 kraštines pynutes, tada užbaigiam likusias paskutinės pynutės kilpas.
7. Taip pat, kaip (3) punkte
8. Neriam juostelę toliau.

Dar galima pabandyt pasižiūrėt čia, pakankamai gražiai papaišyta / aprašyta.


Eina sau, kaip ačiū. thumbup.gif Dabar tai tikrai viskas gausis
Atsakyti
NORECIAU IR AS SAVO DARBELIAIS PASIDALINTI TIK NEZINAU KAIP IKELTI.PAAISKINKIT PRASAU. verysad.gif
Atsakyti
4u.gif šiaip taip pabaigiau dar vieną ax.gif kažkodėl labai man jinai ilgai nėrėsi g.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(RASUOLE@ @ 2008 11 03, 12:05)
NORECIAU IR AS SAVO DARBELIAIS PASIDALINTI TIK NEZINAU KAIP IKELTI.PAAISKINKIT PRASAU. verysad.gif

per šitą pasl mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 11 04, 12:27)
4u.gif  šiaip taip pabaigiau dar vieną  ax.gif  kažkodėl labai man jinai ilgai nėrėsi  g.gif

Papildyta:

per šitą pasl   mirksiukas.gif

labai grazu wub.gif o jau spalvyte kokia faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 11 05, 18:29)
labai grazu wub.gif o jau spalvyte kokia faina bigsmile.gif

4u.gif mirksiukas.gif tik kažkaip vistiek spalva nenatūrali gavosi,bet man jinai irgi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 11 05, 19:35)
4u.gif  mirksiukas.gif  tik kažkaip vistiek spalva nenatūrali gavosi,bet man jinai irgi  wub.gif



aš irgi dabar tokią gaminu thumbup.gif tik žalią ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 11 05, 19:04)
aš irgi dabar tokią gaminu  thumbup.gif  tik žalią  ax.gif  biggrin.gif

thumbup.gif aš jau turiu žalią ax.gif dar baltos norėčiau bigsmile.gif bet gal vėliau,nes jau biški nusibodo tas pats raštas biggrin.gif
Atsakyti
labai grazi servetele su eglutem wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
as irgi greitu metu ruosiuosi tokia nert
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 11 05, 20:17)
thumbup.gif  aš jau turiu žalią  ax.gif  dar baltos norėčiau  bigsmile.gif  bet gal vėliau,nes jau biški nusibodo tas pats raštas  biggrin.gif



jo balta tikrai graži būtų wub.gif bet manir taviškė bordinė labai graži thumbup.gif o jei nepaslaptis kiek siūlų suėjo? nes aš ėmiau Yarn Art tokius, biški storesnius nei maxi, ir metražas 282 metrai, galvoju ar užteks vieno matkiuko g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti