Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Lacoste @ 2008 10 28, 15:19)
sveikos, as cia biski ne i tema victory.gif norejau paklaust kaip iskrakmolint serveteles. Jei kas zinot, pasidalinkit.

tam yra spec priemonės,lietuviška LUGA arba purškiamas YPLON purškalas mirksiukas.gif kelis psl atgal buvo net foto purškalo įdėta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 10 25, 00:10)
gal tai pades mirksiukas.gif

user posted image user posted image


nu niekaip nesigauna man tas užlenkimas doh.gif kažkos jovalas išeina frusty.gif gal tą abrozdėlį galima būtų didesnį į emailą man permes, gal ką suskaityčiau ten lens.gif barskuoleee@gmail.com
Atsakyti
http://public.fotki....i/dsc01236.html


Turiu dar klausima, kaip sioj servetelej, gale padaryti paplatinima, t.y. prideti stulpeli... Visaip bandau kabinti ir nesigauna.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2008 10 28, 20:26)
nu niekaip nesigauna man tas užlenkimas doh.gif kažkos jovalas išeina  frusty.gif gal tą abrozdėlį galima būtų didesnį į emailą man permes, gal ką suskaityčiau ten  lens.gif  barskuoleee@gmail.com

tai visas dydis siu foto kurias turiu g.gif o kas butent neiseina?sakyciau pafotkink ir tada pamacius gal ka butu galima patart bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(JK_Vilnius @ 2008 10 28, 21:32)
http://public.fotki....i/dsc01236.html
Turiu dar klausima, kaip sioj servetelej, gale padaryti paplatinima, t.y. prideti stulpeli... Visaip bandau kabinti ir nesigauna.... sad.gif

tiksliai nezinau apie ka kalbi( bet mazdaug isivaiduoju),tad gal cia rasi tai ko klausi g.gif
user posted image
Atsakyti
Parodau ir as keleta savo darbeliu:

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

Tik kad darbeliai nekrakmolinti ir nenaudojami guli stalciuje kol kas blush2.gif
Atsakyti
kokia grožybė, liuks.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2008 10 29, 12:12)
Parodau ir as keleta savo darbeliu:
Tik kad darbeliai nekrakmolinti ir nenaudojami guli stalciuje kol kas  blush2.gif

labai grazu ir labai daug darbelio ideta wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2008 10 29, 14:12)
Parodau ir as keleta savo darbeliu:

super antra labai įdomi thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
vau, yerena, kokios grazios wub.gif wub.gif
ir as turiu prinerus serveteliu pries gerus 5 metus, bet jos buvo labai naudojamos, todel stipriai susidevejo, kai kur jau ir praire... blush2.gif tai geda rodyti blush2.gif
Atsakyti
dar keletas darbeliu

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2008 10 29, 15:48)
dar keletas darbeliu

thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė,stipriai padirbėjai mirksiukas.gif
Atsakyti
yerena , nuostabūs darbeliai thumbup.gif 4u.gif . Tikrai labai daug darbo įdėta drinks_cheers.gif . Net nepasakyčiau, kad nekrakmolytos tos servetėlės g.gif . Kažkaip visai gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babaušiukas: 29 spalio 2008 - 16:45