Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(*irma* @ 2008 10 25, 17:01)
dar prasysiu pagalbos blush2.gif gal butu galima mazdaug papasakoti ta uzsukima,nezinau darau bet nelabai gaunasi kaip nuotraukoje,gal galima biski paaiskinti? blush2.gif

o kas tiksliau nesigauna? g.gif kur yra pats uzlenkimas tai tris eilutes prie pat lenkimo siulyciau baigti su stulpeliu be uzmetimo tada gautusi tas lenkimasis,o poto tas trys dantelius(pineles)sukabinti i viena,na nzn ar cia ka aiskiau paaiskinau.
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 10 26, 11:28)
o kas tiksliau nesigauna? g.gif kur yra pats uzlenkimas tai tris eilutes prie pat lenkimo siulyciau baigti su stulpeliu be uzmetimo tada gautusi tas lenkimasis,o poto tas trys dantelius(pineles)sukabinti i viena,na nzn ar cia ka aiskiau paaiskinau.


aha va sito ir reikejo man,o ketirtaji ta uzlenkima jau kabinti su paskutiniu pries uzlenkimu kur buvo mezgama po keturis stulpelius su uzmetimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 26 spalio 2008 - 10:36
QUOTE(*irma* @ 2008 10 26, 08:35)
aha va sito ir reikejo man,o ketirtaji ta uzlenkima jau kabinti su paskutiniu pries uzlenkimu kur buvo mezgama po keturis stulpelius su uzmetimu?

manyciau susijungia i viena isviso penki danteliai,o poto jau lygereciai jungiama g.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 10 26, 11:49)
manyciau susijungia i viena isviso penki danteliai,o poto jau lygereciai jungiama g.gif


aaa viskas aiksu,nes as kai jungiu tris i viena man ten lika jie laisvi ax.gif dabar aisku reiks pasibandyti ir jei vel kils klausimu klausiu ok? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 10 26, 09:34)
aaa viskas aiksu,nes as kai jungiu tris i viena man ten lika jie laisvi ax.gif dabar aisku reiks pasibandyti ir jei vel kils klausimu klausiu ok? blush2.gif

ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 21, 16:39)



Sveikute,

Gal butu galima gauti antros serveteles (pailgos ) schema..? blush2.gif Labai jau patiko... 4u.gif
Is anksto aciu....
Atsakyti
QUOTE(JK_Vilnius @ 2008 10 26, 18:57)
Sveikute,

Gal butu galima gauti antros serveteles (pailgos ) schema..? blush2.gif  Labai jau patiko... 4u.gif
Is anksto aciu....

schema jau buvo ideta 45psl 538 zinute,bet nelabai neryski mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 10 27, 14:12)
schema jau buvo ideta 45psl 538 zinute,bet nelabai neryski  mirksiukas.gif



na schema tikrai neryski.. sad.gif gal kuri nors jau turi ryskesne, ax.gif blush2.gif Labai labai buciau dekinga.....
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 10 26, 09:34)
aaa viskas aiksu,nes as kai jungiu tris i viena man ten lika jie laisvi ax.gif dabar aisku reiks pasibandyti ir jei vel kils klausimu klausiu ok? blush2.gif

kaip sekas?gal jau tuoj pasigirsi kaip pavyko?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JK_Vilnius @ 2008 10 27, 14:38)
na schema tikrai neryski.. sad.gif gal kuri nors jau turi ryskesne, ax.gif  blush2.gif  Labai labai buciau dekinga.....



Padekit prasau jau ir ant popieriuko braizausi schema ir nelabai gaunasi... sad.gif gal kuri persibraizinejo schema ar turi ryskesne idekit. labai labai please....
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 21, 16:39)



OI as nenuorama.. smile.gif Antros serveteles schema vakar siaip ne taip issistudijavau, o vat db kitas klausimelis kokio ji gavosi dydzio ir kiek siulu isnaudojai.. ? Nes turiu viena matkeli siulu lyg 100 gr. Ir galvoju ar uzteks....
Atsakyti
sveikos, as cia biski ne i tema victory.gif norejau paklaust kaip iskrakmolint serveteles. Jei kas zinot, pasidalinkit.
Atsakyti