Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

AČIŪ visoms už pagyrimus. Antrųjų servetėlių schemą turiu žurnale. Reik kaip nors nuskenuoti. Nors ne visai pagal schemą nėriau - truputi perdariau. Pasistengsiu suorganizuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaušiukas @ 2008 10 19, 17:58)
Labai labai gražu ir netradiciška wub.gif . O jau siūliukų tokie nėriniai tikrai nemažai "suvalgo" drinks_cheers.gif
O čia pirmas toks darbelis iš Briugės nėrinių? bigsmile.gif Tai laaabai pavykęs thumbup.gif 

Oi tai ačiū bigsmile.gif  thumbup.gif . Reiks bandyt ax.gif

*irma*, mamkaa, shemutė ramunių yra 42 psl. mirksiukas.gif

Taip taip, laukiam šito grožio shemos, Amanita drinks_cheers.gif

Papildyta:
Dabar pažiūrėjau tą 42 psl., kažko tos ramunių shemos nerodo g.gif . Betgi buvau įkėlus doh.gif
Papildyta:
Dar kartą keliu 4u.gif
user posted image


o gal man kas neišmanėlei papasakos, kaip nert Briūgės nėriniį? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2008 10 23, 21:02)
o gal man kas neišmanėlei papasakos, kaip nert Briūgės nėriniį? doh.gif  blush2.gif
Nu, net nežinau, kaip per kompą tą padaryt doh.gif . Tą juostelę neriu taip: 9 pynelės kilpos, tadu stulpelis su užmetimu į ketvirtą nuo pradžios pynelės kilpą, po to dar trys stulpeliai su užmetimu. Po to *apsuku nėrinį, 5 kilpų pynelė ir 4 stulpeliai su užmetimu į anuos keturis stulpelius*. Nuo * iki * raštas kartojasi. Bet kaip paaiškinti tą momentą, kai juostelė užsisuka, tai net neišmanau unsure.gif . O be to, iš mano aprašymo, jaučiu, ne ką tesuprastum blush2.gif . Gal yra kur paprastesnių shemučių, ne tokių blatnų kaip šita... g.gif Nes visi tie išraitymai vienodi gi... Svarbu vieną "perkąst", o jau kiti einas kaip iš pypkės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli @ 2008 10 23, 16:34)
AČIŪ visoms už pagyrimus. Antrųjų servetėlių schemą turiu žurnale. Reik kaip nors nuskenuoti. Nors ne visai pagal schemą nėriau - truputi perdariau. Pasistengsiu suorganizuoti smile.gif


Va žadėta schema. Kaip matote, truputi pas save mažinau.

user posted image
Atsakyti
aš tai tokias Kalėdoms darau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli @ 2008 10 24, 11:22)
Va žadėta schema. Kaip matote, truputi pas save mažinau.



labai aciu clap.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaušiukas @ 2008 10 24, 00:08)
Nu, net nežinau, kaip per kompą tą padaryt doh.gif . Tą juostelę neriu taip: 9 pynelės kilpos, tadu stulpelis su užmetimu į ketvirtą nuo pradžios pynelės kilpą, po to dar trys stulpeliai su užmetimu. Po to *apsuku nėrinį, 5 kilpų pynelė ir 4 stulpeliai su užmetimu į anuos keturis stulpelius*. Nuo * iki * raštas kartojasi. Bet kaip paaiškinti tą momentą, kai juostelė užsisuka, tai net neišmanau unsure.gif . O be to, iš mano aprašymo, jaučiu, ne ką tesuprastum blush2.gif . Gal yra kur paprastesnių shemučių, ne tokių blatnų kaip šita...  g.gif  Nes visi tie išraitymai vienodi gi... Svarbu vieną "perkąst", o jau kiti einas kaip iš pypkės 4u.gif


Na dėkui, šiek tiek aiškiau, bet įtariu, kad pačia vistik nepavyktų doh.gif gal kasnors zinot, kur pasiskaityt būtų galima apie šią techniką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2008 10 24, 19:25)
Na dėkui, šiek tiek aiškiau, bet įtariu, kad pačia vistik nepavyktų  doh.gif gal kasnors zinot, kur pasiskaityt būtų galima apie šią techniką?  g.gif


aha butu fainei suzinoti ir man,nes niekad nesu bandziusi,gal schemuciu yra to rasciuko,kad nors biski aiskiau butu ax.gif
Atsakyti
gal tai pades mirksiukas.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sketisss: 24 spalio 2008 - 22:11
QUOTE(sketisss @ 2008 10 24, 23:10)
gal tai pades mirksiukas.gif

user posted image user posted image


oi tu auksiukas 4u.gif dabar ryt galesiu bandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 10 24, 20:33)
oi tu auksiukas 4u.gif dabar ryt galesiu bandyti thumbup.gif

smagu kad padejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 10 24, 23:45)
smagu kad padejau mirksiukas.gif


dar prasysiu pagalbos blush2.gif gal butu galima mazdaug papasakoti ta uzsukima,nezinau darau bet nelabai gaunasi kaip nuotraukoje,gal galima biski paaiskinti? blush2.gif
Atsakyti