Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

labai visų gražios
Atsakyti
QUOTE(Rne @ 2008 08 05, 09:53)
sveikos, as cia pas jumis naujoke blush2.gif , taciau neriu serveteles nuo vaikystes, paveldejau pomegi kartu su pirmu savo vaseliu, is mamos biggrin.gif viena is mano nertu serveteliu
user posted image
Papildyta:
servetele is arciau


Labas, Rne, labai norėčiau šios servetėlės schemutės... 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai visų. Kažkada ir aš nėriau servetėles. Turbūt reikės prisiminti ir vėl, tik dabar norėčiau nunerti staltiesę apvaliam stalui, tik bijau ar tiek kantrybės turėsiu...
Atsakyti
daite,jau isiunciau shemute, jei neaiski rasyk, bandysiu dar karteli skanuoti blush2.gif , sekmes neriant 4u.gif
Atsakyti
kgt , Rne labai dailu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kai buvau jaunesnė, daugiau nėriau, tik nenufotogafuoti darbai dar,, o dabar vėl bandau prisijaukint vašiuką, kaži ar kas gausis, bet čia mano vieno vakaro darbelis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 11 rugpjūčio 2008 - 10:37
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 08 11, 08:35)
Kai buvau jaunesnė, daugiau nėriau, tik nenufotogafuoti darbai dar,, o dabar vėl bandau prisijaukint vašiuką, kaži ar kas gausis, bet čia mano vieno vakaro darbelis: 


puikiai pavyko vel prisijaukint vasiuka wub.gif 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif aciu
QUOTE(sketisss @ 2008 08 11, 23:46)
puikiai pavyko vel prisijaukint vasiuka wub.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 08 11, 11:35)
Kai buvau jaunesnė, daugiau nėriau, tik nenufotogafuoti darbai dar,, o dabar vėl bandau prisijaukint vašiuką, kaži ar kas gausis, bet čia mano vieno vakaro darbelis: 
user posted image




Na ir darbstuole esi, per viena vakara tokia didoka servetele nunerei? Daug neriu, puikiai zinau ta darba. Medalis tau clap.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 08 12, 18:19)
Na ir darbstuole esi, per viena vakara tokia didoka servetele nunerei? Daug neriu, puikiai zinau ta darba. Medalis tau clap.gif

blush2.gif net nejauku pasidarė, kad taip pagyrei rolleyes.gif tikrai darbo daugoka buvo, bet tikriausia pasiilgus nėrimo buvau labai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 08 11, 04:35)
Čia mano vieno vakaro darbelis: 
user posted image


Labai graži servetėlė, gal turi ir schemą? bigsmile.gif
Atsakyti
Numezgiau tokią spalvotą, pačios sumąstyta ax.gif
user posted image
o čia iš arti
user posted image
Atsakyti