Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 04 14, 09:50)
oho kokia didelė ir mėlyna bigsmile.gif  mirksiukas.gif

P.S perkelk liniuotes vieną po kitos,o ne vieną šalia kitos mirksiukas.gif

pamirsau sumazint nuotrauka,todel ir liniuotes istempe blush2.gif tikejaus kad bus mazesne,bet kai baigiau nert viena kamuoliuka siulu,jau norejau ardyt ir siulu tokiu negavau,po menesio tik radau sios spalvos,tai beveik ir antra suneriau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giedress @ 2008 04 14, 10:06)
oho  blink.gif labai gražus darbelis 4u.gif

aciu uz pagyras,vyras juokiasi kad gausim nauja stala pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2008 04 14, 10:06)
Aciū už pagyrimus. Gal ir keista pasirodys, bet aš namuose nesu pasidėjusi nė vienos nertos servetėlės. Man smagu jas nerti, bet vos tik nukerpu paskutinį siūlą manęs jos nebedomina. O visos kur sudėtos į albumą iškeliavusios, man liko tik nuotraukos  smile.gif


xixixi ir pas mane tas pats, va padėjau ant palangių pora po vazelėm tai mano vyrai išmėtė, nes jiem reikia pro langą pastoviai dairytis lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

mano lininės naujos ax.gif



Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

o čia pavasariui gėlyčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2008 04 14, 10:06)
Aciū už pagyrimus. Gal ir keista pasirodys, bet aš namuose nesu pasidėjusi nė vienos nertos servetėlės. Man smagu jas nerti, bet vos tik nukerpu paskutinį siūlą manęs jos nebedomina. O visos kur sudėtos į albumą iškeliavusios, man liko tik nuotraukos  smile.gif

o aš neįsivaizduoju savo namų be servetėlių ax.gif
tik pas mane jos visos baltos arba tokios vos rusvos ax.gif

QUOTE(Avijacija @ 2008 04 14, 14:50)
mano lininės naujos  ax.gif
o čia pavasariui gėlyčių  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif kokios gainos,o kvietkos kokios didelės bigsmile.gif

o aš vieną servetėlę ananasinę pradėjau nerti pernai važiuodama prie jūros,tai šiandien pagalvojau,kad šiemet vėl važiuodama pabaigsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as tokiu du komplektus nuneriau
user posted image
Atsakyti


o čia pavasariui gėlyčių 4u.gif
[/quote]


liuks gėlytės 4u.gif

o koks tų gėlyčių skersmuo? ir dar norėjau paklausti, ar jas nėrei pagal schemą?
Atsakyti
[quote=*MONAMI*,2008 04 14, 17:00]
o aš neįsivaizduoju savo namų be servetėlių ax.gif
tik pas mane jos visos baltos arba tokios vos rusvos ax.gif

Kaip tik todėl, kad yra skirtingų pomėgių galima viską labai gražiai suderinti. Vienos neria, kitos namus puošia ir abi pusės laimingos biggrin.gif



Papildyta:
Gražina25 negaliu negirti, atrodo tokios lengvos, kaip pūkinės, labai gražios 4u.gif
Atsakyti
[quote=raimyte,2008 04 14, 20:05]
o čia pavasariui gėlyčių 4u.gif
[/quote]
liuks gėlytės 4u.gif

o koks tų gėlyčių skersmuo? ir dar norėjau paklausti, ar jas nėrei pagal schemą?
[/quote]

pagal schemą, skesmuo nemažas...... apie 50 cm, bet galima gi tą schemą ir koreguot pagal save. Aš sakiau irgi mažesnių pamegsiu.
Atsakyti
Merginos, gal kuri pagelbėtumėte, gal turite nertų gėlyčių pavyzdėlių bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti
tiek visokiu grozybiu prisiziurejau ir nusprendziau pati savo "sedevra" parodyti ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2008 05 10, 10:29)
tiek visokiu grozybiu prisiziurejau ir nusprendziau pati savo "sedevra" parodyti  ax.gif

user posted image

oho blink.gif labai gražus darbelis thumbup.gif Pati gal ir schemą galvojei? 4u.gif
Atsakyti
ne, ne pati smile.gif kazkur internete susiradau ax.gif
Atsakyti