Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(giedress @ 2008 04 11, 18:31)
Sveika 4u.gif
Čia yra stulpeliai ant kojelių. Kad tu žinotum, kiek aš vargo su jais turėjau, kol supratau, kaip reikia daryt doh.gif Bandysiu paaiškinti.


Labai ačiū aciuks.gif
Bet blink.gif ojoj kaip sudėtingai skamba...atsispausdinsiu tavo aprašymą ir nersiu pažodžiui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 04 11, 17:47)
Labai ačiū aciuks.gif
Bet blink.gif ojoj kaip sudėtingai skamba...atsispausdinsiu tavo aprašymą ir nersiu pažodžiui biggrin.gif

pasibandyk, iš tikro nėra taip sunku, kaip atrodo ax.gif Svarbiausi yra susiskaičiuoti užmetimus visos visos dešiniausios eilės 4u.gif

Parašyk, ar gavos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 04 11, 18:31)
Suskaičiuoji kiek ant kojelės yra užmetimų ir kiek jų yra ant pirmo stulpelio. Duotu atveju iš viso 5. Užmeti penkias akeles ir jas visas išneri.


Neišeina kažkas. Pirmiausia nusineriu 5 akių pynutę, o tada kaip?... g.gif Na ir užsiroviau aš čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 04 11, 17:54)
Neišeina kažkas. Pirmiausia nusineriu 5 akių pynutę, o tada kaip?... g.gif  Na ir užsiroviau aš čia doh.gif

viskas gerai 4u.gif
nuneri visą ilgą stulpelį iš 5 užmetimų. Tada užmeti tris akeles ant vąšelio ir kiši į to ilgo išnerto stulpelio antrą kilpelę, juosiančią stulpelį

TU dar pasibandyk, aš paieškosiu nuotraukų. Pati nufotkinčiau, bet neturiu kaip perkelti nuotraukų doh.gif Aš greitai
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 04 11, 18:57)
viskas gerai 4u.gif
nuneri visą ilgą stulpelį iš 5 užmetimų. Tada užmeti tris akeles ant vąšelio ir kiši į to ilgo išnerto stulpelio antrą kilpelę, juosiančią stulpelį

TU dar pasibandyk, aš paieškosiu nuotraukų. Pati nufotkinčiau, bet neturiu kaip perkelti nuotraukų doh.gif Aš greitai


Galva skaudet pradėjo doh.gif . Taip. Užsimetu 5 akis ant vašelio ir tada kaip? Išnerti visas kartu? Neišeina. Nerti po viena, kaskart dar po viena užsimetant? Neišeina.
Toliau man lyg ir aišku, bet šita pradžia... Tam, kad išnerti stulpelį, užsimetus akis, reikia jį į kažką įkabinti ir tada jau nerti, o čia nėra į ką.

Pala, pala, tai gal čia tokiu būdu tas lapelis prie visos servetėlės prisitvirtina? bigsmile.gif
Papildyta:
Taaaip, pavyko user posted image Labai labai ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 11 balandžio 2008 - 17:06
QUOTE(laimakp @ 2008 04 11, 18:14)
Galva skaudet pradėjo doh.gif . Taip. Užsimetu 5 akis ant vašelio ir tada kaip? Išnerti visas kartu? Neišeina. Nerti po viena, kaskart dar po viena užsimetant? Neišeina.
Toliau man lyg ir aišku, bet šita pradžia... Tam, kad išnerti stulpelį, užsimetus akis, reikia jį į kažką įkabinti ir tada jau nerti, o čia nėra į ką.

Pala, pala, tai gal čia tokiu būdu tas lapelis prie visos servetėlės prisitvirtina? bigsmile.gif
Papildyta:
Taaaip, pavyko user posted image Labai labai ačiū 4u.gif  4u.gif

smile.gif nu ačiū dievui 4u.gif
Papildyta:
šiaip tai šita vieta, tie žali lapeliai, prasideda kitoj vietoj - 15 skaičiuku pažymėta eilė ax.gif Tai ten nusineri po to tris pyneles ir jau pradedi stulpelių ant kojelių paradą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 04 11, 15:50)
Sveikutės. Užsiėmiau dabar nerti va tokią servetėlę ir užstrigau ties žaliais lapeliais. Neišsiaiškinu kaip čia juos daryti ir iš kurio galo  verysad.gif . Gal galėtumėte padėti? blush2.gif Čia yra visa schema, o čiapadidintas to lapelio aprašymas (angliškai). Taip gerai ėjosi... doh.gif



Paskaitinėjau, bet niekur nieko tinkamo neradau...man reikia išnerti tokius keturis lapelius, kaip šioj servetėlėj žali, tik be jungiamosos pynutes lapelių viršuje...kaip tai padaryti,kad būtų gražūs keturi lapeliai?.... verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,neriau servetele,o gavosi staltiesele rolleyes.gif user posted image
Atsakyti
oho kokia didelė ir mėlyna bigsmile.gif mirksiukas.gif

P.S perkelk liniuotes vieną po kitos,o ne vieną šalia kitos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(laimakp @ 2008 04 11, 15:50)
Sveikutės. Užsiėmiau dabar nerti va tokią servetėlę ir užstrigau ties žaliais lapeliais. Neišsiaiškinu kaip čia juos daryti ir iš kurio galo  . Gal galėtumėte padėti?  Čia yra visa schema, o čiapadidintas to lapelio aprašymas (angliškai). Taip gerai ėjosi...

Visai paprastai: išneri stulpelį su 4 užmetimais, paskui į tą stulpelį kabini kitus 3 tokia eilės tvarka- su 3, su 2, su 1 užmetimu. Tada gaunasi storas išsipūtęs lapelis.
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 04 14, 07:45)
sveikutes,neriau servetele,o gavosi staltiesele  rolleyes.gif

oho blink.gif labai gražus darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimyte @ 2008 04 11, 15:13)
gražūs darbai 4u.gif manau, kad tau reikia apvalaus stalo ax.gif

Aciū už pagyrimus. Gal ir keista pasirodys, bet aš namuose nesu pasidėjusi nė vienos nertos servetėlės. Man smagu jas nerti, bet vos tik nukerpu paskutinį siūlą manęs jos nebedomina. O visos kur sudėtos į albumą iškeliavusios, man liko tik nuotraukos smile.gif
Atsakyti