Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(rita-x @ 2007 11 04, 20:11)
labai smagiai atrodo . ir spalvytes tokis siltos wub.gif


Ačiū! O spalvas tai drauge su mama parinkom - gal todėl ir gavosi neblogai. ax.gif
Kas įdomiausia - nerti neprailgsta. Paimi naują kamuoliuką, naują spalvą - ir vėl smagu 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2007 11 04, 19:19)
Ačiū! O spalvas tai drauge su mama parinkom - gal todėl ir gavosi neblogai. ax.gif
Kas įdomiausia - nerti neprailgsta. Paimi naują kamuoliuką, naują spalvą - ir vėl smagu  4u.gif  drinks_cheers.gif


O iš kokių siūlų nėrėt? Gal galite atsiųsti šių ir kitokių įdomesnių servetėlių schemučių?
Mano el. paštas: r.stirvydaite@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 04 lapkričio 2007 - 18:51
kas noretu saulegrazos schemos emaila man parasykit. Mano vyras tai juokes is saulegrazos, jam ji kaip ramune biggrin.gif tipo ziedlapiai ne tokie turi but, trumpesni va g.gif bet kad schemoj tai tokie buvo, ir tai sutrumpinau ta saulegraza, baiges siulai ir toliau nemezgiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 05, 09:43)
kas noretu saulegrazos schemos emaila man parasykit. Mano vyras tai juokes is saulegrazos, jam ji kaip ramune  biggrin.gif tipo ziedlapiai ne tokie turi but, trumpesni va  g.gif  bet kad schemoj tai tokie buvo, ir tai sutrumpinau ta saulegraza, baiges siulai ir toliau nemezgiau  blush2.gif


labai norėčiau mirksiukas.gif akvile*splentas.lt

4u.gif
Atsakyti
šaunuolės,kad dar iš kur 4 rankas gauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 04, 20:37)
O iš kokių siūlų nėrėt? Gal galite atsiųsti šių ir kitokių įdomesnių servetėlių schemučių?
Mano el. paštas: r.stirvydaite@gmail.com


Gaudyk!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2007 11 04, 18:06)
Baigiau savo komplektuką, lia lia lia:  drinks_cheers.gif



smagu bus gert kavutę ,kai tokios spalvotosios ant stalo wub.gif
Atsakyti
gera mintis skirtingos serveteles, reiks ir man pasirinkt pora spalvikiu ir pamegzt kavai. Tik beda nera kur det serveteliu, spintoj dabar marinuojas o tai niekaip stalo isigyt svetainej nesugebam lotuliukas.gif gal kas turi tokiu nedideliu idomesniu serveteliu? sakiau prie tos saulegrazos reiktu mazas saulegrazikes numegzt ale baisiai tingiu, labai jau ten nuobodus darbas buvo doh.gif
Atsakyti
aciu *MONAMI* uz angelo schemute praeitoje temoje, nusineriau, labai mielas wub.gif

pabandysiu pasirodyt

user posted image

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiekto: 06 lapkričio 2007 - 15:21
gerai gerai einu megzti- kompiuteriste is manes matau kad nesigaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 11 06, 14:55)
aciu *MONAMI* uz angelo schemute praeitoje temoje, nusineriau, labai mielas  wub.gif

pabandysiu pasirodyt

user posted image

ax.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif koks gražus gavosi thumbup.gif thumbup.gif

o aš laiko nebeturiu tiek kiek man jo reikia doh.gif doh.gif gerai mama sakė,kad visus metus reikia ruoštis visoms šventėms doh.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Noriu ir aš, kad mano neriniukai dienos šviesą išvystų ax.gif

My Webpage
Atsakyti