Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(daite @ 2008 04 10, 09:53)
Labas rytas  mirksiukas.gif

Ar neriate merginos ką nors gražaus šį pavasarį? Aš tai vieną servetėlę jau nunėriau, kitą dar neriu. mirksiukas.gif

pas mane jau visa spinta prinerta, nors gal ir perdedu biggrin.gif nunėriau pakartotinai saulegrąžą, dabar į pabaigą ramunę. ir iš natūralios spalvos ir balto lino gal kokias 6 nurezgus. Tik va niekas neskalbta ir nekrakmolinta. O tai užsikabliavau su dekupažu, bet nieko artėja motinos diena o jai būtinai reiks pakrakmilint kelias servetėles ax.gif
Atsakyti
o aškažkaip MAXimoje ieškojo krakmolo purškiamo, bet neradau...
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 04 10, 14:07)
o aškažkaip MAXimoje ieškojo krakmolo purškiamo, bet neradau...


Purskiamo krakmolo as maciau ir pati pirkau "IKI".
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 04 10, 14:01)
pas mane jau visa spinta prinerta, nors gal ir perdedu  biggrin.gif  nunėriau pakartotinai saulegrąžą, dabar į pabaigą ramunę. ir iš natūralios spalvos ir balto lino gal kokias 6 nurezgus. Tik va niekas neskalbta ir nekrakmolinta. O tai užsikabliavau su dekupažu, bet nieko artėja motinos diena o jai būtinai reiks pakrakmilint kelias servetėles  ax.gif

na tai labai laukiam parodėlės ax.gif 4u.gif

QUOTE(saldainia @ 2008 04 10, 14:07)
o aškažkaip MAXimoje ieškojo krakmolo purškiamo, bet neradau...

aš tai pirkau ūkinių prekių parduotuvėj - kažkada ėjau mieste ir užtikau, kad tokių dar būna doh.gif Tai ten tokia didėlė bonka jo buvo. Dar didelis lipdukas užklijuotas - krakmolas servetėlėms ar kažkaip panašiai biggrin.gif
Atsakyti
Na tada reiks paieškoti man to purškiamo krakmolo
Atsakyti
Sveikos merginos, pasigrožėjau Jūsų darbais ir taip užsimaniau kokią servetėlę nusinerti... paskutiniu laiku kažkaip už staltiesių užkliuvau. Šį kart noriu parodyti senesnius savo darbelius
http://public.fotki....teles/60cm.html
Atsakyti
Na jau labai gražios sakyčiau ne servetėlės o staltiesės smile.gif daug darbo ir kantrybės jose sudėta. biggrin.gif
Atsakyti
purškiamo krakmolo mačiau ir maximoj, lygtais YPLON firmos flakonai
Atsakyti
Ačiū aviacija už pagyrimus, po tokių žodžių dar smagiau ką nors nerti smile.gif
Papildyta:
ir vėl susipainiojau blush2.gif
Ačiū avijacijai
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2008 04 10, 16:37)
Sveikos merginos, pasigrožėjau Jūsų darbais ir taip užsimaniau kokią servetėlę nusinerti... paskutiniu laiku kažkaip už staltiesių užkliuvau. Šį kart noriu parodyti senesnius savo darbelius
http://public.fotki....teles/60cm.html


gražūs darbai 4u.gif manau, kad tau reikia apvalaus stalo ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Užsiėmiau dabar nerti va tokią servetėlę ir užstrigau ties žaliais lapeliais. Neišsiaiškinu kaip čia juos daryti ir iš kurio galo verysad.gif . Gal galėtumėte padėti? blush2.gif Čia yra visa schema, o čiapadidintas to lapelio aprašymas (angliškai). Taip gerai ėjosi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 04 11, 15:50)
Sveikutės. Užsiėmiau dabar nerti va tokią servetėlę ir užstrigau ties žaliais lapeliais. Neišsiaiškinu kaip čia juos daryti ir iš kurio galo  verysad.gif . Gal galėtumėte padėti? blush2.gif Čia yra visa schema, o čiapadidintas to lapelio aprašymas (angliškai). Taip gerai ėjosi... doh.gif

Sveika 4u.gif
Čia yra stulpeliai ant kojelių. Kad tu žinotum, kiek aš vargo su jais turėjau, kol supratau, kaip reikia daryt doh.gif Bandysiu paaiškinti.
user posted image
visa esmė yra toj vietoj, kur paraudoninau. Suskaičiuoji kiek ant kojelės yra užmetimų ir kiek jų yra ant pirmo stulpelio. Duotu atveju iš viso 5. Užmeti penkias akeles ir jas visas išneri. Tada užmeti tris akeles ir vąšelį kiši į antrą nuo apačios kilpelę (na ji tokia apsivijusi aplink stulpelį yra) - jis tampa kaip koks pagrindas. Išneri tuos tris užmetimus. Po to užmeti dvi akis, kiši vąšelį vėl į tą pačią skylelę ir taip visus likusius stulpelius. Tavo pirmasis pumpurėlis baigsis viršuje, išnersi 8 pyneles ir vėl užmesi tris akeles ant vąšelio ir įkiši jį į tą patį pagrinduką.
Taip gausis, kad apačioje liks stulpelis su dviem užmetimais, o vėliau ant jo trys pumpurėliai. Viskas baigsis trečiu pumpurėliu, po kurio sėkmingai nersi tris pyneles ir eisi link kito tokio lapelio.
Va dar galiu įdėti kitokių pavydžių. Jeigu tik supranti rusiškai, gali bandyt pasinagrinėt:
user posted image

jeigu neaiškiai parašiau, pasakyk. Kai aš jau žinau, kaip juos nerti, tai man atrodo, kad lengva ax.gif]

Aj, dar yra tokie kiti stulpeliai, kurie baigiasi viena kojele. Tai ten irgi, skaičiuoji pagal pirmą eilę nuo apačios iki pat viršaus kiek yra užmetimų. Po to neri visą apačią, o ant vąšelio lieka kelios užmestos akys tai viršutinei, baigiamajai, kojelei. Nuneri apačią, ir galų gale išneri tas likusias akis. Čia toj rusiškoj schemutėj viskas parašyta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedress: 11 balandžio 2008 - 16:38