Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Nagi paaiskinkit kas nors, prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryt99 @ 2008 03 31, 22:28)
Nagi paaiskinkit kas nors, prasau  blush2.gif


Man irgi idomu ax.gif .
Siaip as kai noriu kad "stovetu" dedu mazdaug litrui vandens pora saukstu krakmolo. Bet dazniausiai uztenka ir arbatinio saukstelio. Paskutiniu laiku neriu is storesniu siulu, tai smarkiai krakmolyti ir nereikia. Paskui padedu isdziuti ir jau beveik sausas lyginu pasidejusi ant minkstoko pagrindo per flanelini audini, kad nesusispaustu.
O kaip kitos darote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 03 31, 22:42)
Man irgi idomu ax.gif .
Siaip as kai noriu kad "stovetu" dedu mazdaug litrui vandens pora saukstu krakmolo. Bet dazniausiai uztenka ir arbatinio saukstelio. Paskutiniu laiku neriu is storesniu siulu, tai smarkiai krakmolyti ir nereikia. Paskui padedu isdziuti ir jau beveik sausas lyginu pasidejusi ant minkstoko pagrindo per flanelini audini, kad nesusispaustu.
O kaip kitos darote? smile.gif

Didelis didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 03 31, 21:42)
Man irgi idomu ax.gif .
Siaip as kai noriu kad "stovetu" dedu mazdaug litrui vandens pora saukstu krakmolo. Bet dazniausiai uztenka ir arbatinio saukstelio. Paskutiniu laiku neriu is storesniu siulu, tai smarkiai krakmolyti ir nereikia. Paskui padedu isdziuti ir jau beveik sausas lyginu pasidejusi ant minkstoko pagrindo per flanelini audini, kad nesusispaustu.
O kaip kitos darote? smile.gif

Aš tai esu nusipirkus purškiamą krakmolą. Su paprastu net nesu bandžiusi g.gif Bet šiaip nemažai merginų lygina servetėles, kai jos dar būna pakankamai drėgnos. Aš irgi panšiai darau. Niekada nelyginu, kai jos visai sausos. Nes tada nesiformuoja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 04 01, 09:24)
Aš tai esu nusipirkus purškiamą krakmolą. Su paprastu net nesu bandžiusi g.gif Bet šiaip nemažai merginų lygina servetėles, kai jos dar būna pakankamai drėgnos. Aš irgi panšiai darau. Niekada nelyginu, kai jos visai sausos. Nes tada nesiformuoja schmoll.gif

O kaip tas purskiamas? Ar geras daiktas? nes kazkur lyg ir skaiciau, kad nieko ten doro tom servetelem nepadaro g.gif

Ir dar norejau paklausti - krakmola reikia pilti i salta vandeni, ar ne? Ir ar tik ikisti servetele ir istraukti ar reikia palaikyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryt99 @ 2008 04 01, 11:04)
O kaip tas purskiamas? Ar geras daiktas? nes kazkur lyg ir skaiciau, kad nieko ten doro tom servetelem nepadaro  g.gif

Ir dar norejau paklausti - krakmola reikia pilti i salta vandeni, ar ne?  Ir ar tik ikisti servetele ir istraukti ar reikia palaikyti?  blush2.gif


neismoke mamos virti kisieliu? smile.gif pili tai jau į verdantį vandenuką, tik prieš tai patį krakmolą į šaltam vandenuky išmaišai. Aš tai truputį palaikau servetėlę.
Atsakyti
QUOTE(ausryt99 @ 2008 04 01, 10:04)
O kaip tas purskiamas? Ar geras daiktas? nes kazkur lyg ir skaiciau, kad nieko ten doro tom servetelem nepadaro  g.gif

Ir dar norejau paklausti - krakmola reikia pilti i salta vandeni, ar ne?  Ir ar tik ikisti servetele ir istraukti ar reikia palaikyti?  blush2.gif

Na jeigu nori, kad stovėtų, tai purškiamas netiks. Jis tiesiog sustandina, kad taip jau nesilankstytų. O jeigu nori tvirtos, tai pamirkyk kokiame litre vandens su nedideliame kiekyje išmaišytu valgomuoju (sriubiniu hihihi.gif ) šaukštu krakmolo. Ir kai jau nebevarvės, gali pradėt lyginti, nes po to gali kilti sunkumų bigsmile.gif
Atsakyti
Kisieliu virti moku tongue.gif

Aciu uz patarimus! 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif

Ar neriate merginos ką nors gražaus šį pavasarį? Aš tai vieną servetėlę jau nunėriau, kitą dar neriu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2008 04 10, 09:53)
Labas rytas  mirksiukas.gif

Ar neriate merginos ką nors gražaus šį pavasarį? Aš tai vieną servetėlę jau nunėriau, kitą dar neriu. mirksiukas.gif

sveika bye1.gif

aš tai vakar pradėjau tuniką nertis, servetėlės kiek pabodo ax.gif Bet po tunikos, spėju, rūbelius nerti pabos biggrin.gif

O ką tu neri? Pasirodyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 04 01, 11:09)
neismoke mamos virti kisieliu? smile.gif pili tai jau į verdantį vandenuką, tik prieš tai patį krakmolą į šaltam vandenuky išmaišai. Aš tai truputį palaikau servetėlę.



o as Maximoj radau krakmola skalbiniu standinimui (kiek paziurejau jo sudety - 100% bulviu krakmolo smile.gif). Jis i tokia "skareles" formos pakuote supakuotas mazom "dozem".
Istirpinau as ta krakmolo kieki 7 l salto vandens kibirely. Pamirkiau jau isplaauta servetele 15 min ir izdziovinau. Visai graziai issikrakmolino...
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 04 10, 09:18)
sveika bye1.gif

aš tai vakar pradėjau tuniką nertis, servetėlės kiek pabodo  ax.gif Bet po tunikos, spėju, rūbelius nerti pabos biggrin.gif

O ką tu neri? Pasirodyk 4u.gif


Viena nunerta bet neiškrakmolyta, o kitos schema iš paskutinės (berods) "Kraitės" ax.gif
Atsakyti