Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Avijacija @ 2008 03 04, 17:38)
As pirkau Lino namuose, yra parduotuve laisves alejoj. Pirkau kur is dvieju siuliuku, buna ir storesniu bet man tie 2 siuliukai pats tas..... Kilogramas apie 40 Lt kainuoja.

Čia Kaune,o Vilniuj kaži kur yra lininių siūlų g.gif
Atsakyti
merginos gal kartais kuri nors turi schemuciu apmezgimui serveteliu ir staltiesiu,labai reikia,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2008 03 05, 13:41)
Čia Kaune,o Vilniuj kaži kur yra lininių siūlų g.gif

Na jei jau Kaune yra tokia parduotuve tai bus ir Vilniuj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2008 03 05, 13:41)
Čia Kaune,o Vilniuj kaži kur yra lininių siūlų g.gif

Lininiu siulu esu maciusi siulu parduotuveje Savanoriu pr gale, salia Gerosios vilties ziedo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2008 03 05, 13:41)
Čia Kaune,o Vilniuj kaži kur yra lininių siūlų g.gif


Vilniuje Lino namai yra Pilies g 38, Vilniaus g. 12 ir Universiteto g. 10. Bent jau taip rasoma ant ju firminio maiselio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 03 05, 16:45)
Lininiu siulu esu maciusi siulu parduotuveje Savanoriu pr gale, salia Gerosios vilties ziedo. ax.gif

QUOTE(Karakum @ 2008 03 05, 19:09)
Vilniuje Lino namai yra Pilies g 38, Vilniaus g. 12 ir Universiteto g. 10. Bent jau taip rasoma ant ju firminio maiselio biggrin.gif

dėkui už adresus 4u.gif
Atsakyti
Gal kas kokio komplektuko schemele turit?
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 03 05, 15:55)
merginos gal kartais kuri nors turi schemuciu apmezgimui serveteliu ir staltiesiu,labai reikia,aciu 4u.gif


http://picasaweb.goo...ggren/Puntillas
Gal kas tiks.
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2008 03 06, 16:07)


o siaubas kiek grozybiu,dabar bus problema issirintkti blush2.gif dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar galetumet pagelbet. Reikia nertu kvadratiniu serveteliu schemuciu su "ananasais" ir gan nemazu (40-50 cm). Gal ka turite? Idekit cia ar mano pastuka prasau.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2008 03 06, 16:07)
Sveikos merginos, ar galetumet pagelbet. Reikia nertu kvadratiniu serveteliu schemuciu su "ananasais" ir gan nemazu (40-50 cm). Gal ka turite? Idekit cia ar mano pastuka prasau.

kvadratinių su ananasais? g.gif o tokių būna? ax.gif Tiek schemučių turiu, bet visur ananasai apvaliose servetėlėse blush2.gif
Atsakyti
Mazyciu ir 1 didele radau, bet tik viena.... verysad.gif
Atsakyti