Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Avijacija @ 2008 02 19, 18:24)
bet va linui nebus per mazai tik atsiut su masina? masina turiu, cia man butu paprasta ir greita bet kad tas lina labai kaip cia pasakius na tie siulai ardosi, yra.

tai karteli ar du uzlenk,ziurek,kad labai krastas storas nesigautu ir tada zigzagu atsiuk wink.gif
Atsakyti
nu si vakara jau bandysiu apnerinet staltieses krasta. Nu bet nesitikejau kad linas taip graziai ziurisi servetelem...... jau tris nedidukes nunarpliojau.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 02 20, 20:15)
nu si vakara jau bandysiu apnerinet staltieses krasta. Nu bet nesitikejau kad linas taip graziai ziurisi servetelem...... jau tris nedidukes nunarpliojau.



labai gražios, aš kiek turėjau lino, tai visą sunėriau
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 02 20, 20:15)


Labai jaukios atrodo rolleyes.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
o gal galite kokių nuotraukyčių savo lininių servetėlių? ax.gif
Atsakyti
Gal ką sudomins pailga servetėlė:
http://public.fotki....deja/50x73.html
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaka: 03 kovo 2008 - 12:24
QUOTE(giedress @ 2008 02 21, 11:34)
o gal galite kokių nuotraukyčių savo lininių servetėlių?  ax.gif

manosios tokios:
user posted image
user posted image
user posted image
tik su plemais, nes kol nufotkinau sugebejo mano kleckas sultim apipilti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo everesta: 03 kovo 2008 - 12:32
QUOTE(Avijacija @ 2008 02 20, 21:15)
nu si vakara jau bandysiu apnerinet staltieses krasta. Nu bet nesitikejau kad linas taip graziai ziurisi servetelem...... jau tris nedidukes nunarpliojau.




Tikrai labai gražu. Reikia ir man pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 02 20, 21:15)
nu si vakara jau bandysiu apnerinet staltieses krasta. Nu bet nesitikejau kad linas taip graziai ziurisi servetelem...... jau tris nedidukes nunarpliojau.


labai dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 02 20, 20:15)
nu si vakara jau bandysiu apnerinet staltieses krasta. Nu bet nesitikejau kad linas taip graziai ziurisi servetelem...... jau tris nedidukes nunarpliojau.


labai dailios servetėlės thumbup.gif
uošvienė turėjo visą komplektą-tai ant baldų linas taip jaukiai derėdavo wub.gif

avijacija-o kur lininių siūlų pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2008 03 04, 00:47)
labai dailios servetėlės thumbup.gif
uošvienė turėjo visą komplektą-tai ant baldų linas taip jaukiai derėdavo wub.gif

avijacija-o kur lininių siūlų pirkai?


As pirkau Lino namuose, yra parduotuve laisves alejoj. Pirkau kur is dvieju siuliuku, buna ir storesniu bet man tie 2 siuliukai pats tas..... Kilogramas apie 40 Lt kainuoja. as tai nusipirkau 600 gramus, tai jau nuneriau 5 serveteles o ne zymes nera...... turiu svarstykles tai apskaiciavau kad vienai tokiai servetelei nelabai didelei uztenka siulu uz 40 centu biggrin.gif tai kur jau cia pigiau berasi? kai su MAXI siulais mezgiau tai save i bankrota jau variau wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 03 03, 13:30)
manosios tokios:
user posted image
user posted image
user posted image
tik su plemais, nes kol  nufotkinau sugebejo mano kleckas sultim apipilti  ax.gif



as irgi turiu tokia nusinerus kaip pirmoj nuotraukoj ax.gif labai grazios ir kitos thumbup.gif nespeju as visko daryt, norisi ir siuvient ir nert ir velt... zodziu negerai... reikai viena pasirinkt pomegi o niekaip neiseina blush2.gif smile.gif
Atsakyti