Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Aurum @ 2008 01 26, 12:24)
Kodel serveteliu tema taip uzmigo?  unsure.gif
Paskutine mano nerta servetele:
user posted image
mirksiukas.gif


Nežinia, gal žiemos miegu daug kas užmigo smile.gif
Man tai kažkaip nebuvo ūpo nerti, bet dabar norisi kažko lengvo, ažūrinio...
Beje, Tavo servetėlė simpatiška mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu.Tik dabar pastebejau,kad nuotraukoj karoliukai netaip atrodo..Tikrovej jie sviesesni,beveik tokios spalvos,kaip serveteles ir dar siek tiek keicia spalva pries sviesa. ax.gif
Atsakyti
as va panarpliojau kelias, bet kažko dabar labai nesinori imtis servetėlių..... gal tiesiog dar neradau tokios kurios vėl norėčiau megzt ax.gif


user posted image

user posted image
Papildyta:
iš tikro tema tai tiesiog numiro biggrin.gif be gyvybės ženklų blink.gif
Atsakyti
aurum-kokie karoliukai ten pas tave? aš nematau..
Atsakyti
Em... blush2.gif Tie,maziukai..Nuotraukoj atrodo kaip taskiukai tik.Ant kiekvienos gelytes po 8 karoliukus prisiuvau.Negi ju taip nesimato? unsure.gif
Na gal dabar kas nors matysis.. g.gif
user posted image

Avijacija-labai grazi pirma servetele. mirksiukas.gif Katik susivokiau,kad pati neesu nunerusi dar nei vienos ananasiniu rasteliu.. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurum: 27 sausio 2008 - 11:18
QUOTE(Avijacija @ 2008 01 26, 19:55)


Man šitos visai patiko bigsmile.gif Gal galėtum schema pasidalinti, Avijacija ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Perziurejau visa temute ,labai patiko jusu mezgejeliu darbeliai thumbup.gif Kruopstus ,grazus ir idomus wub.gif thumbup.gif Gaila ,kad pati nespeju ju megzti ax.gif dar vis i megztinius ikritus blush2.gif Radau keleta idomiu dalykeliu po kavos puodukais smile.gif
Cia is rusaiciu labai patiko;
user posted image user posted image
user posted image user posted image
cia popierinems sarvetelems sudeti user posted image
Atsakyti
As tai tris skirtingu darbus vienu metu neriu,tai niekaip nei vieno neuzbaigiu. lotuliukas.gif
Bet tas dekliukas popierinem servetelem tai labai suzavejo.Negaliu gi as jo dabar nenusinerti,tik gal kokia schemute yra ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti

Man šitos visai patiko bigsmile.gif Gal galėtum schema pasidalinti, Avijacija ? mirksiukas.gif
[/quote]

mestelk savo emaila tai imesiu. Ten is tikro turejo gautis tokia pailga didele servetele, bet nesigavo man ten biski, tai nenorejau ardyt, gavos mazos serveteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2008 01 27, 11:00)
Em... blush2.gif Tie,maziukai..Nuotraukoj atrodo kaip taskiukai tik.Ant kiekvienos gelytes po 8 karoliukus prisiuvau.Negi ju taip nesimato? unsure.gif
Na gal dabar kas nors matysis..  g.gif
user posted image


kantrybės pas tave thumbup.gif čia maži biserio karoliukai?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2008 01 28, 06:16)
kantrybės pas tave thumbup.gif čia maži biserio karoliukai?

Kantrybes stygium tikrai nesiskundziu. bigsmile.gif
Gal ir biserio..Siaip nelabai esu susidurusi su biserio technika,tai nezinau kokie karoliukai priskiriami tam.Tiesiog patys maziausi karoliukai,pardavinejami mazuose maiseliuose (labai "protingai" paaiskinau) biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Ten yra sumegzti du kvadrateliai ,tik vienas kampas paliktas laisvas,atverstas i virsu ir papuostas gelyte ax.gif
va cia aiskiau matosi
user posted image
Ir dar viana ideja radau ,servetele su viduri imegztu kompaktu
user posted image user posted image
Atsakyti