Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Liorka, antra servetele - tiesiog super.
Gal kas netingi ir gali jos schemute nuskanuoti is zurnalo? Noreciau tokia sau nusinerti.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 26, 23:35)
Man tai SITA nuoroda labai patiko,cia labai daug zurnalu tik reikia nepatingeti pereiti per visus zurnalus ir desineje esancius albumus.Sekmes darbe!

Didelis dėkui už nuorodą, ten tikras lobynas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 12 05, 19:24)
gal schemą kur matėt  mirksiukas.gif ''pasinešiau'' ant tokių servetėlių

user posted image

nu kaip garzu ir as noreciau schemutes, jei kuri rasit ar turit idekit cia, aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 12 06, 09:51)
Didelis dėkui už nuorodą, ten tikras lobynas thumbup.gif

Nera uz ka, as pati kai ilindau i sita lobyna,tai staigiau uzdariau ir nebesigylinau daugiau,nes nukentetu mano pasiruosimas kaledoms,atidejau kitiems metam,kurie ne uz kalnu newyear.gif
Atsakyti
is naujos rankdarbiu kraiteles snaigiska servetele:

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 12 06, 13:16)
is naujos rankdarbiu kraiteles snaigiska servetele:

user posted image



Aš šita turėjau nunėrus:
user posted image
Tik pas mane ji nelyginta. Bet kai išlyginau, tai ji tikrai taip nesirangė kaip pateiktame paveikslėlyje schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas turit kokio komplektelio shema?
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2007 12 06, 17:02)
Aš šita turėjau nunėrus:
user posted image
Tik pas mane ji nelyginta. Bet kai išlyginau, tai ji tikrai taip nesirangė kaip pateiktame paveikslėlyje  schmoll.gif


Labai grazi servetele wub.gif . Jei teisingai suprantu, tai nunerus viduri kitos snaigutes yra atskirai neriamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 12 06, 16:34)
Labai grazi servetele  wub.gif . Jei teisingai suprantu, tai nunerus viduri kitos snaigutes yra atskirai neriamos  g.gif

iš esmės visos neriamos atskirai, tik ateina toks "momentėlis", kai jas reikia sujungti (ten toks galiukas vienos neriasi su kitos tuo pačiu galiuku). Aš, žinoma, visą tą dalyką pražiopsojau doh.gif Tai jau po šito surišinėjimo nebedarau tokių kvailysčių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 12 06, 12:08)
nu kaip garzu ir as noreciau schemutes, jei kuri rasit ar turit idekit cia, aciu is anksto

nejau niekas neturit schemutes? verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(bazuka @ 2007 12 05, 19:24)
gal schemą kur matėt  mirksiukas.gif ''pasinešiau'' ant tokių servetėlių

user posted image

help.gif help.gif help.gif noriu noriu noriu sios sreveteles schemutes
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 12 06, 11:49)
Nera uz ka, as pati kai ilindau i sita lobyna,tai staigiau uzdariau ir nebesigylinau daugiau,nes nukentetu mano pasiruosimas kaledoms,atidejau kitiems metam,kurie ne uz kalnu  newyear.gif


Sveikos, prisijungsiu ir as prie jusu.. smagu, kad atradau dar viena mane dominancia tema..smile.gif
Niekad neneriau is schemuciu susirastu internete ir man iskilo toks klausimas: ar jus viska iziurite tose schemose? As is zurnaliuke ne visada viska suprantu (neiziuriu), o tai kaip su tom atsispausdintom is interneto?
Ar cia tik as tokia zliba, ar kazko nesuprantu? doh.gif
Internete laaaaabai daug graziu darbeliu, tikiu ir as labai noreciau..smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip galima schemos zurnale neiziuret? g.gif
Atsakyti