Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Liorka @ 2007 11 28, 16:39)
o warm spell tik tokia schema? Neina iskaityti sad.gif In the kitchen irgi labai grazi, bet man per daug sudetinga smile.gif

lygna Šaunuolė, man gražios:)
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2007 11 28, 15:39)
o warm spell tik tokia schema? Neina iskaityti sad.gif In the kitchen irgi labai grazi, bet man per daug sudetinga smile.gif


Pabandyk atsispausdint,nes turiu spausdinta varianta, is kurio garai matosi, ir ta pati skanavau, o gavosi taip kaip matote.
Atsakyti
Papildziau schemuciu ir kiek galima pataisiau. Manau WARM SPELL schemute dabar iziurima
Atsakyti
QUOTE(lygna @ 2007 11 28, 13:48)
Aciu uz nuomone 4u.gif Idedu serveteles In the kitchen scemute
  http://s226.photobuc...nt=LastScan.jpg

Sekmes!


Ačiū, lygna 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As, kaip nereja megeja, bet neprofesionale lotuliukas.gif noriu jusu paklausti, kokio storumo siulais jus neriat serveteles ir kokio dydzio vaseliu blush2.gif As neriau servetele 333 m/ 50 g 1 nr. vaseliu, tai gavosi kazkokia per maza ta mano servetele lens.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 11 29, 17:55)
As, kaip nereja megeja, bet neprofesionale  lotuliukas.gif  noriu jusu paklausti, kokio storumo siulais jus neriat serveteles ir kokio dydzio vaseliu  blush2.gif As neriau servetele 333 m/ 50 g 1 nr. vaseliu, tai gavosi kazkokia per maza ta mano servetele  lens.gif


Aš irgi nepasakyčiau, kad profesionalė, bet jau su "stažu" biggrin.gif Servetėles dažniausiai neriu 1,5 Nr. vašeliu, siūlus žiūriu pagal vašelio storį.

O dėl servetėlės dydžio, tai jis priklauso ir nuo siūlų plonumo, ir nuo vašelio, galų gale ir nuo pačios nėrėjos (vienos neria tampriau, kitos - laisviau). Kuo plonesnis siūlas, tuo mažesnio nr. vašelio reikia, tuo ir servetėlė mažesnė.
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 27, 17:25)
Sveikutes  4u.gif . Pagaliau baigiau dekoruot kaledines serveteles  doh.gif , jau daug kartu tokios cia buvo idetos,bet as vistik savasias irgi parodysiu  blush2.gif
user posted image
Ir dar prie to paties eglutes is tos pacios serijos Aciu Agni  4u.gif
user posted image


JETAU KAIP GRAŽU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 29, 21:11)
Aš irgi nepasakyčiau, kad profesionalė, bet jau su "stažu"  biggrin.gif Servetėles dažniausiai neriu 1,5 Nr. vašeliu, siūlus žiūriu pagal vašelio storį.

O dėl servetėlės dydžio, tai jis priklauso ir nuo siūlų plonumo, ir nuo vašelio, galų gale ir nuo pačios nėrėjos (vienos neria tampriau, kitos - laisviau). Kuo plonesnis siūlas, tuo mažesnio nr. vašelio reikia, tuo ir servetėlė mažesnė.


Dekui uz patarima. Siandien nusipirkau storesni vaseli ir storesniu siulu, bandysiu tobulintis mirksiukas.gif Groziuosiu jusu visu darbeliais wub.gif ir labai tikiuosi, kad ir pati sugebesiu kazka panasaus sunarpliot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 26, 11:10)
nusiunčiau, jei kas dar nespėjo nusiųst....  4u.gif


Gal ir man galima, buciau labai dekinga 4u.gif

liorkawillkat@yahoo.co.uk
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 11 29, 16:55)
As, kaip nereja megeja, bet neprofesionale  lotuliukas.gif  noriu jusu paklausti, kokio storumo siulais jus neriat serveteles ir kokio dydzio vaseliu  blush2.gif As neriau servetele 333 m/ 50 g 1 nr. vaseliu, tai gavosi kazkokia per maza ta mano servetele  lens.gif


Siaip kai perki siulus buna parasyta, kokio numerio vaseli naudoti. Man labiausiai patinka nerti 1,5 nr vaseliu ir aisku tam atitinkanciais siulais.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 02, 17:56)
[url=http://hotimg16.fotki.com/p/a/88_222/176_223/baltoji.jpg] [img]


va sita turiu galvoje, gal galit schema i meila imesti? Labai dekui smile.gif
Liorkawillkat@yahoo.co.uk
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2007 12 04, 18:45)
va sita turiu galvoje, gal galit schema i meila imesti? Labai dekui smile.gif
Liorkawillkat@yahoo.co.uk


išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti