Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Bet jums gal prieš operaciją pasakė kad kainuos? Musm kažkaip net neužsiminė apie jokias kainas. Gal Kaunui dar kompensuoja...
Būtų labai gražu jei pareikalautų poros tūkstančių, aš tiek gal kišenėje nesinešioju kasdien
Atsakyti
O aš vėl pamiršau pas pediatrę siuntimo paprašyt doh.gif o ji net jos nepažiūri sad.gif O gal galiu telefonu pas Pošiūną į santariškes užsirašyt, vis tiek eilutė ten, o kol eilė pries ir siuntimą turėsiu, kaip manot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 11 26, 10:50)
Bet jums gal prieš operaciją pasakė kad kainuos? Musm kažkaip net neužsiminė apie jokias kainas. Gal Kaunui dar kompensuoja...
Būtų labai gražu jei pareikalautų poros tūkstančių, aš tiek gal kišenėje nesinešioju kasdien


Jei jums daris procedūrą ligoninei, tai nereikės mokėt, o mokamai daro gkklinikoj
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 11 26, 08:38)
O aš vėl pamiršau pas pediatrę siuntimo paprašyt doh.gif o ji net jos nepažiūri sad.gif O gal galiu telefonu pas Pošiūną į santariškes užsirašyt, vis tiek eilutė ten, o kol eilė pries ir siuntimą turėsiu, kaip manot rolleyes.gif


mes telefonu registravomes, tai jokios eiles nebuvo - gal dešimt dienų... vos spėjom siuntimą paskui susiorganizuoti..
o jūsų daktarė irgi "šaunuollė". Ir iš kur tokių randasi...
Atsakyti
o jūsų daktarė irgi "šaunuollė". Ir iš kur tokių randasi...
[/quote]

drinks_cheers.gif , ir galvos apimtį tris mėnesius nematavo, kol pati nepaprašiau, kad pamatuotų
Gal gali atsiūsti registratūros telefono numerį, tu kaip supratau į Santariškes važiavai.
Atsakyti
Vaikų konsultacinio centro registratūra 8 5 27 20570
atvaziuojant reikes siuntimo ir gimimo liudijimo.
Ten lygtai du daktarai yra - Strumyla ir Pošiūnas. Mes pas Pošiūną prašėmės, labai jau išgirtas buvo ansketsnėje temoje.
Atsakyti
Ačiu labai
Atsakyti
Nu va gavom siuntimą ir užsirašėm pas Pošiūną sausio mėn. Tik nelabai supratau kurioj ten pusėj ta poliklinika g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asveja: 28 lapkričio 2007 - 12:53
Jei iš Kauno, tai dešinėje biggrin.gif na žodžiu kitoje, nei visi pagrindiniai pastatai.
O mes jau sausį busim po visų procedūrų bigsmile.gif tikiuosi
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 11 28, 12:49)
Nu va gavom siuntimą ir užsirašėm pas Pošiūną sausio mėn. Tik nelabai supratau kurioj ten pusėj ta poliklinika g.gif

cia
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 11 28, 15:18)
Jei iš Kauno, tai dešinėje  biggrin.gif na žodžiu kitoje, nei visi pagrindiniai pastatai.
O mes jau sausį busim po visų procedūrų  bigsmile.gif  tikiuosi


Dar kartelį ačiu ir sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

Na va mes jau vakar gryzom is gydytojo.Ejom privaciai,tai dabar jau kainos pakilusios.Konsultaija kainuoja 180 lt
Mums labai pasiseke musu darinukas yra gyjancioje stadijije ir sake nieko daryti nereikia po 3 metu nieko nebeliks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti