Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Labai dziaugiuosi kad gausit pinigelius,nes jie tikrai pravers.Mes gaunam 200Lt.
musu procedura laukia jau iskart po joniniu.Tikiuosi sikart nebeatides unsure.gif
Atsakyti
Na, kazkaip tai cia mane sudominot su to neigalumu g.gif . Bet itariu, kad labai daug dokumentu, pazymu reikia tvarkyti ir pas mus ji ant krutineles ir pavirsine. O kur galeciau pasiskaityti apie tai? ax.gif
Atsakyti
Cia kazkur ankstesniuose puslapiuose diskutavom...Nzn tiksliai.O del invalidumo tai seimos gydytoja "lauzt" reikia.Ji turetu viska nupasakot ko jusu atvejui reikia.Nes mums tai viska gydytoja parase,mes tik i komisija nunesem ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2008 06 16, 16:50)
Na, dėl mūsū hemangiomos,tai ji ant nosytės.Ir dėl plastinės dar tiksliai nežinau.Konsultavausi su plastikos chirurgu Kaikariu,tai patarė kol kas gydytis lazeriu,o jei koks defektukas liktų bandytumėm jį tasyti.Tai dėl to ir taupysim pinigėlius,na gal jū visai ir nereikės.Žodžiu gydisim savo pupytę,kad užaugtu gražutė.O su Kaikariu konsultavausi ne dėl to,jog nepasitikiu Pošiūnu,tik norėjau sužinoti jėi ta bjaurybę nenugalėtu lazerio spinduliai,kaip kitaip galėčiau padėti savo dukrytei.
Kas liečia tą lengvą negalią,tai perskaičiau,kad yra toks punktas'nepiktybiniai navikai',tai pagal jį ir skyrė neygalumą.Tiksliai nežinau,kiek ten tų pinigėlių bus,na kitą mėnesį jau gausiu,tai parašysiu.Internete skaičiau,lyg viena bazinė pensija,tai maždaug 316 lt.Na vis        kažkokia parama,jug lazeriam daug daugiau išleidžiam.

Tikiuosi jums to neprireiks ir užaugs tikra gražuolė.
O mes irgi šiandien eisime pas savo gydytoją dėl neįgalumo, įdomu, ką ji pasakys.. ax.gif
Atsakyti
Ačiū visoms mamytėms už palaikymą friends.gif aciuks.gif O dokumentų tai komisijai tikrai daug nereikia;paso kopijos,vaiko gimimo liūdijimo kopijos,deklaracijos ir daktarės išrašo.Einant į komisiją vaikiuko net nereikia vestis.Tvarkykitės mamytės ir reikalaukit tai kas jums priklauso.Mūsū daktarė apie tai nieko nežinojo kol pati nepasakiau,tai dokumentus per vieną dieną sutvarkė ,o kitą dieną jau buvom komisijoje.
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif
Aciu, mamytes, uz informacija. As kazkaip net nepagalvojau apie lengva neigaluma. Galbut ir mes bandysime tvarkytis reikalus, pasikalbesiu su seimos gydytoja. aciuks.gif jums.
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 06 17, 08:49)
Labas rytelis 4u.gif
Aciu, mamytes, uz informacija. As kazkaip net nepagalvojau apie lengva neigaluma. Galbut ir mes bandysime tvarkytis reikalus, pasikalbesiu su seimos gydytoja.  aciuks.gif jums.

sveikos mamytes,
skaitineju skaitineju, bet utariu su vynine deme niekas neigalumo neduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 06 17, 10:57)
sveikos mamytes,
skaitineju skaitineju, bet utariu su vynine deme niekas neigalumo neduoda g.gif



kad nalabai zinau kas ta vynine deme g.gif ta prame zinau kaip atrodo betmediciniskai kas ten per daiktas? nes hemangioma tai gerybinis auglys...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 06 17, 09:00)
kad nalabai zinau kas ta vynine deme  g.gif ta prame zinau kaip atrodo betmediciniskai kas ten per daiktas? nes hemangioma tai gerybinis auglys...

ai, tai ne tada..mums ji nei auga, nei dideja, nei mazeja..ja tiesiog issvytins..nors...jei to nepadarytume, ji paauglysteje gali deformuotis, kadangi yra aplink visa ausyte, tai gali zandas vienas tapti didesniu, ausis pasikeisti.. g.gif reiktu pasidometi... g.gif
Atsakyti
sveikos. Mano mažylė taip pat turi hemangiomą. Ant pirštuko galo, apima visą pirštelio pagalvėlę. verysad.gif Pradžioje buvau labai išsigandusi, nes pirmą kartą su tuo susidūriau. Supanikavau. Su vyru vežėmės savo mažulę į GK kai jai dar buvo 4 mėn. Bet mus po konsultacijos nuramino, esą tai išnyks savaime. Mūsų mažoji gimė su tokia dėmele, ir atseit, tai lengvesnė forma hemangiomos (prigimtinė), nei tos, kurios atsiranda vaikučiams jau gimus. Bet dabar mums jau metukai, ir ta dėmelė nemažėja, nors spalva pasikeitė. Iš ryškiai vyšninės pasidarė tokia švelniai ružava. Ar tai ir yra nykimo požymiai? Mums rekomendavo pasirodyti po pusmečio, bet kažkaip nenuvažiavom, nes labai jau mane ten optimistiškai nuteikė 4u.gif Bet gal vertėjo nuvažiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2008 06 17, 11:18)
sveikos. Mano mažylė taip pat turi hemangiomą. Ant pirštuko galo, apima  visą pirštelio pagalvėlę.  verysad.gif  Pradžioje buvau labai išsigandusi, nes pirmą kartą su tuo susidūriau. Supanikavau. Su vyru vežėmės savo mažulę į GK  kai jai dar buvo 4 mėn. Bet mus po konsultacijos nuramino, esą tai išnyks savaime. Mūsų mažoji gimė su tokia dėmele, ir atseit, tai lengvesnė forma hemangiomos (prigimtinė), nei tos, kurios atsiranda  vaikučiams jau gimus.  Bet dabar mums jau metukai, ir ta dėmelė nemažėja, nors spalva pasikeitė. Iš ryškiai vyšninės pasidarė tokia švelniai ružava. Ar tai ir yra nykimo  požymiai? Mums rekomendavo pasirodyti po pusmečio, bet kažkaip nenuvažiavom, nes labai jau mane ten optimistiškai nuteikė  4u.gif  Bet gal vertėjo nuvažiuoti?

Žinoma, nuvažiuokite, tikrai nepamaišys.. Būsite ramesni, nors jei šviesėja, tai tikriausiai nyksta, nes mūsų buvo ryškiai vyšninė, o dabar kai kur balti lopeliai atsirado, o šiaip tikrai ružava tapo..
Be je, šiandien buvome dėl lengvos negalios pas mūsų pediatre, tai ji liepė gauti iš Pošiūno visą aprašymą, kaip buvo, kas buvo daryta, ką prognozuoja ir kad rekomenduoja lengvą negalią. Sakė, kad reikėtų aprašyti, tai kaip jis mus gąsdino.. mirksiukas.gif O gąsdino, tai rimtai.. doh.gif
Tai gerai, kad ketvirtadienį važiuoju į atranką dėl darbo, tai nuvažiuosiu ir pas jį, o taip tai ne kas būtų, kol atsakymą gautume, tai dar tiek laiko praeitų.. doh.gif
Atsakyti
Mums tai tikrai nereikėjo jokių Pošiūno išvadų.Turėjau vieną atsakymą,kai važiavau su siuntimu į GK kliniką,jo ir pakako.O, kad ten būtū įrašytos prognozės,tai tikrai nereikia.Na čia tikriausiai nuo gydytojos priklauso.Man tai per vieną dieną viską sutvarkė.Bet jūs vistiek bandykit tvarkytis,sė drinks_cheers.gif mirksiukas.gif kmės
Atsakyti