Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Merilaprasysiu tau viska i AZ su visom nuotraukom po keliu dienu, nes rytoj isvaziuojam i santariskes verysad.gif o dabar biski truksta laiko, nes norisi daugiau laiko praleisti lauke smile.gif
Tiesa prednezolono yra ivairiu, geriausia pirkti brangesni, ko pigesnis , to daugiau slamsto ideta, mes pirkom vokiska po 30 tableciu pakuoteje, tokia baltai zalia pakuote, vokiskos ir tabletukes mazesnes, savo mazylei tiesiog dedavau i sausta su maistu ir ji prarydavo smile.gif nes trintus negerdavo schmoll.gif
Tiesa mes pradejom nuo 7 tableciu per diena unsure.gif
Atsakyti
Meril, pas mus ant galvytės hemangioma, bet paviršinė tik, tokia, kaip jūsiškės viršus, ir mažesnė, bet laiku sustabdįm, bijau ir pagalvot, kaip galėjo išsiplėst doh.gif o buvo irgi tik keli taškiukai iš pradžių unsure.gif
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 06 06, 00:56)
ir kitiems vaikuciams pasiseks, tikekime tuo mirksiukas.gif  4u.gif

Būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2008 06 07, 17:03)
MerilTiesa prednezolono yra ivairiu, geriausia pirkti brangesni, ko pigesnis , to daugiau slamsto ideta, mes pirkom vokiska po 30 tableciu pakuoteje, tokia baltai zalia pakuote, vokiskos ir tabletukes mazesnes, savo mazylei tiesiog dedavau i sausta su maistu ir ji prarydavo smile.gif nes trintus negerdavo schmoll.gif
Tiesa mes pradejom nuo 7 tableciu per diena unsure.gif

Mes tas pačias naudojome, tik aš sutrindavau ir užpildavau lašeliu savo pienelio, tik tiek, kad susimaišytu ir švirkšto pagalba (žinoma de adatos mirksiukas.gif ) įtraukdavau ir įstumdavau į burnytę, o vėliau duodavau atsigerti, kad kartumas dingtų.
Neduodavau valgio vidury, nes ji išžiaugčiodavo su visu pieneliu, maisteliu..
O taip greitai ir neskausmingai gaudavosi.

Kiek mačiau, tai mūsų Saulytės nuotraukos po mažu nyksta, nes jų buvo daug, bet dar turėtum rasti apie 41,42 psl.Tai mergytė su hemangioma ant nosytės.

Mums irgi su vyru buvo nervinė krizė, manau kitaip ir negali būti, kai gydytojas pasako, jog vaikui gali nukristi nosytė ir iki paauglystės bus be jos, arba be plastinių operacijų neapseisime ir t.t. Tačiau viskas bus gerai, viskas sutvarkoma.

Dėl krikštynų pas mus irgi tas pats buvo.. Mes iš tų, kad vaiką reikia pakrikštyti pirmaisiais mėnesiais po gimimo. Tačiau esant tokiam atvejui, nutarėme nekrikštyti, laukti, kad nors keik praeitų.. Nežinau kodėl, bet labai tikėjomės, kad ji greitai išnyks.
O tikrai neverta buvo.. Sulaukus metukų, per Saulytės pirmąjį gimtadienį pakrikštyjome..
Be to, mes galvojame, kad gal Dievulis daugiau vaikelį saugoja ir greičiau pranykti bėdelė gali, tai ko nekrikštyti, jei esi pasiruošęs priimti tokį žingsnį..
Tik krikštyk.
Gal krikštyjant bus pastambėjęs vaikelis, bet juk tai netrukdo.. mirksiukas.gif
O iki to laiko būsi prie tų hormonų davimo būdo pripratusi, tai bėdos nebus.. Pirmąsias dienas duodant Prednisaloną, ar tai sutapo, ar taip išties turėjo būti, tai vaikas buvo irzlesnis, bet vėliau vaikas, kaip vaikas..
Taigi mano nuomonė - krikštykit, viskas tik į naudą.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 08 birželio 2008 - 08:33
laauraa, as jau istryniau nuotaukytes blush2.gif
Atsakyti
mes ir planuojam liepos pabaigoj krikstyti maziuka...aisku noretusi but jau po operacijos, bet gal tikrai po kriksto Dievuliukas labiau saugos ir pades blush2.gif
geros nuotaikos visoms mamytems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 06 08, 09:55)
laauraa, as jau istryniau nuotaukytes  blush2.gif

Ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2008 06 07, 17:03)
Merilaprasysiu tau viska i AZ su visom nuotraukom po keliu dienu

Lauksiu mirksiukas.gif
Sekmes jums Santariskese 4u.gif

QUOTE(laauraa @ 2008 06 08, 09:31)
Taigi mano nuomonė - krikštykit, viskas tik į naudą.. smile.gif

Aciu uz nuomone 4u.gif As irgi esu labiau "uz" krisktynas siemet.

QUOTE(Margareta @ 2008 06 08, 09:55)
laauraa, as jau istryniau nuotaukytes  blush2.gif

Kaip gaila verysad.gif

Ar galit man pasakyti, kaip viskas vyksta? Na nuvaziuosim mes i Santariskes. Tada mums ten reiks kelias dienas pagert tu hormonu? O po kiek mazdaug laiko hemangioma subliuksta?
Kaip as supratau is Posiuno, tai 5 dienas mes gersim hormonus, tada atliks lazerio operacija (as supratau, kad iskart po tu 5 dienu... gal nusisneku...) O paskui jau vazinesim tirtis kraujuko. O kaip ta krauja tiria? Kai jau vazinesim, tai cia vienai dienai nuvaziuoji? Nakvoti juk nebereiks?
Gal ir kvaili tie mano klausimai, bet neisivaizduoju, kaip viskas vyksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meril @ 2008 06 09, 21:27)
Lauksiu  mirksiukas.gif
Sekmes jums Santariskese  4u.gif
Aciu uz nuomone  4u.gif As irgi esu labiau "uz" krisktynas siemet.
Kaip gaila  verysad.gif

Ar galit man pasakyti, kaip viskas vyksta? Na nuvaziuosim mes i Santariskes. Tada mums ten reiks kelias dienas pagert tu hormonu? O po kiek mazdaug laiko hemangioma subliuksta?
Kaip as supratau is Posiuno, tai 5 dienas mes gersim hormonus, tada atliks lazerio operacija (as supratau, kad iskart po tu 5 dienu... gal nusisneku...) O paskui jau vazinesim tirtis kraujuko. O kaip ta krauja tiria? Kai jau vazinesim, tai cia vienai dienai nuvaziuoji? Nakvoti juk nebereiks?
Gal ir kvaili tie mano klausimai, bet neisivaizduoju, kaip viskas vyksta  blush2.gif



Labutis. Galiu is savo patierties pasakyti, nors mums nereikejo hormonu gerti. Atvaziavo antradieni 9 val., pagulde i palata, atejo daktaras paziurejo vaika, reikejo popieriukus sutvarkyti ir mol viso gero. Cia viskas buvo iki 3 val, po to as nuejau su vaiku i lauka ir prabuvau iki 7 val. Pernakvojam. Ryte padare lazeri ir kita diena paleido tik namo. Gal del to, kad mes dar labai amzi. Kitus paleido kita diena apie 3 val. Mes vziavom su savo tyrimais jau. Mums krauja eme is galvos, vaikas verke nerealiai. Ir as kartu. doh.gif doh.gif
Bet su mumis gulejo vaikas, kuris 5 dienas jau kai vartojo hormonus ir jam kartu su mumis dare lazeri. Ir ta pati diena israse namucio. Pasake atvaziuoti po menesio su kraujo tyrimai.
Va tiaip. Pirma karta man taip buvo baisu. doh.gif doh.gif doh.gif
Aciu, cia mamytems jie tikrai man padejo, vaziavau jau i Santasus viska zinodama.
Tad kantrybes ir sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Meril @ 2008 06 09, 22:27)
Lauksiu  mirksiukas.gif
Sekmes jums Santariskese  4u.gif

Aciu smile.gif Ketvirtadieni griztam namo ir tada jums parasysiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Meril @ 2008 06 09, 22:27)
Ar galit man pasakyti, kaip viskas vyksta? Na nuvaziuosim mes i Santariskes. Tada mums ten reiks kelias dienas pagert tu hormonu? O po kiek mazdaug laiko hemangioma subliuksta?
Kaip as supratau is Posiuno, tai 5 dienas mes gersim hormonus, tada atliks lazerio operacija (as supratau, kad iskart po tu 5 dienu... gal nusisneku...) O paskui jau vazinesim tirtis kraujuko. O kaip ta krauja tiria? Kai jau vazinesim, tai cia vienai dienai nuvaziuoji? Nakvoti juk nebereiks?
Gal ir kvaili tie mano klausimai, bet neisivaizduoju, kaip viskas vyksta  blush2.gif

Krauja ims is pirsto ir atsakymas is kartio buna smile.gif Kada lazeri darys net nezinau, mums dare lyg tai po 7 dienu g.gif
Atsakyti
Sunku pasakyti, kaip jums bus su lazeriu, nes tarkim mūsų atveju stabdė su hormonais (subliuško hemangioma tikrai negreitai), o po mėnesio darė lazerį. Kai paskyrė hormonus jokių penkių dienų nelaikė, o jau į vakarą namo paleido.. Sekantis vizitas buvo po 3 savaičių dėl elektrolitų tyrimo. Tyrimas iš pirštuko, sesutė nuveda į laboratoriją, paima kraujuką ir po minutės atiduoda atsakymą. Pošiūnas pažiūri vaikutį, tyrimo atsakymą ir važiuoji namo. Taigi Kaune būdavome apie 13-14val., o kartais ir 12Val.
Kad greičiau nusiųstų tyrimui, aš pasirodydavau Pošiūno sesutei,kad ji jau žinotų, jog mums tyrimas reikalingas..
Be je, nuotraukytės dar ne visos išsitrynusios.. Taigi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 10 birželio 2008 - 18:18
QUOTE(laauraa @ 2008 06 10, 19:17)
Sunku pasakyti, kaip jums bus su lazeriu, nes tarkim mūsų atveju stabdė su hormonais (subliuško hemangioma tikrai negreitai),

Be je, nuotraukytės dar ne visos išsitrynusios.. Taigi.. mirksiukas.gif

Na mus tikrai laikys tas 5 dienas, nes jis ir kalendoriuje taip skaiciavo unsure.gif Nors... Kas ten zino, gal dabar kai nuvaziuosim, kazkas pasikeis. Matysim.
O po to, kai subliuksta hemangioma, ji tokia ir lieka subliuskusi visada? Kol visai sunyksta?

Na jei taip sakai.. biggrin.gif Einu ieskot gal jau penkta karta smile.gif Nes kiek ziurejau (saziningai kiekviena psl.) - man nerodo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Meril @ 2008 06 11, 08:50)
Na jei taip sakai.. biggrin.gif Einu ieskot gal jau penkta karta  smile.gif  Nes kiek ziurejau (saziningai kiekviena psl.) - man nerodo  doh.gif

Ne, tikrai nera schmoll.gif Bet juk ir Margareta rase, kad istryne jas.

O gal gali atsiust man i el.pasta ax.gif Man tikrai labai idomu paziureti. Ir del hormonu idomu, ir del pacios hemangiomos, kaip ji keitesi.
Atsakyti
Išties dabar žiūrėjau, tai nebėra, bet vakar.. Tai tikrai mačiau.. dar vyrui rodžiau.. blush2.gif
Tačiau kaip rašiau į až, atsiųsk adresiuką ir permesiu nuotraukytes. mirksiukas.gif
Atsakyti