Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(Margareta @ 2008 06 06, 12:56)
Meril, labai gaila jusu maziuko...bet ka padarysi..gydytojas zino ka daro...

paskaitinek kelis puslapius atgal, cia buvo mamyciu kurios dalinosi patirtim apie hormonu terapija.

Aciu bigsmile.gif paskaitysiu.
As dabar paskaiciau 25psl. sios temos ir neradau to, kas mane domino. Kadangi mums jau greit vaziuot, tai pagalvojau, kad pirma parasysiu jums ir paklausiu, o tada jau baigsiu skaityt blush2.gif

Bet itariu, kad nieko, kas mane nuramintu, ten neparasyta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 06 05, 21:35)
Mūsų hemangioma sparčiai nyksta assa.gif  yahoo.gif Strumila sakė, kad galima tikėtis, jog per 2-3 metus jos nebeliks thumbup.gif


Džiaugiamės kartu su jumis 4u.gif

QUOTE(Meril @ 2008 06 06, 11:49)

Mamytes, gal esat su tuo susidure? Gal esat girdeje is kitu? Koks yra hormonu salutinis poveikis vaikelio organizmui? Ar nutraukus juos vartoti organizmas atsistato?
Dabar zinau tik tiek, kad labai kris sunelio imunitetas, jis nutuks  verysad.gif
Dieve, kaip yra sunku rinktis, kas geriau: ar "grazus" vaikas (be hemangiomos) bet su paslijusia sveikata, ar "negrazus", bet sveikas  verysad.gif

Dziaugiuosi uz visus vaikucius, kuriu hemangiomos nyksta  4u.gif


Na nebus taip blogai, kaip manai... Juk hormonų skirs pačias mažiausias dozes ir kai matys, kad gerėja tikrai nebereikės jų gerti. Pažiūrėk keli psl. atgal yra laauraa mergytės nuotrauka, mažylė gėrė hormonus ir viskas gerai, nei nutukusi, nei ką. Manau, kai laauraa prisijungs parašys daugiau 4u.gif

Sėkmės dideliausios... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryna @ 2008 06 06, 16:20)
Na nebus taip blogai, kaip manai... Juk hormonų skirs pačias mažiausias dozes ir kai matys, kad gerėja tikrai nebereikės jų gerti. Pažiūrėk keli psl. atgal yra laauraa mergytės nuotrauka, mažylė gėrė hormonus ir viskas gerai, nei nutukusi, nei ką. Manau, kai laauraa prisijungs parašys daugiau  4u.gif

Sėkmės dideliausios...  4u.gif

Jetau, man tokie paguodos zodziai tai balzamas sirdziai 4u.gif wub.gif
Tokia zliumbike pasidariau blush2.gif Man taip gaila Dovyduko verysad.gif

Maciau laauroos mazyles nuotraukas bigsmile.gif Dailute mergyte wub.gif

O va mano mazutelis: unsure.gif

user posted image
Atsakyti
koks grazus berniukas wub.gif tikras angeliukas.... wub.gif o tokios bedos uzpuole... verysad.gif verysad.gif verysad.gif nepraraskit vilties, viskas susitvarkys 4u.gif tik siek tiek laiko ir kantrybes...laikykimes mamytes!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 06 06, 17:59)
koks grazus berniukas wub.gif tikras angeliukas.... wub.gif o tokios bedos uzpuole... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif nepraraskit vilties, viskas susitvarkys 4u.gif tik siek tiek laiko ir kantrybes...laikykimes mamytes!!!! 4u.gif

Aciu 4u.gif wub.gif

Jei tik buciau iskart atradusi si foruma! Iskart, kai suzinojom diagnoze - hemangioma doh.gif Aisku, jau neverta greziotis atgal. Bet taip pikta!!!! bash.gif Juk buvo tik mazytis taskelis... verysad.gif

Laikysimes visos drauge friends.gif Taip daug lengviau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Meril,čia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif nuo mūsų visų trijų.Stiprybes tau.
Atsakyti
Visiems vaikuciams 4u.gif 4u.gif 4u.gif O mamytems stiprybes.
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2008 06 06, 20:56)
Meril,čia tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif nuo mūsų visų trijų.Stiprybes tau.


QUOTE(Dilia @ 2008 06 06, 21:26)
Visiems vaikuciams  4u.gif  4u.gif  4u.gif O mamytems stiprybes.

Aciu! 4u.gif

Mes dabar vaziuojam i Santariskes birzelio 26d. Busim ten maziausiai 5 dienas.

Beje, del Santariskui... Na, savo kailiu teko patirt tarakonu "nachaliskuma": pabudusi ryte radau negyva tarakona ant savo pagalves doh.gif (miegodama sutrauskiau ji savo makaule smile.gif ). Slykstu, bet kesti galima. Slykscausia tai, kad salia gulejo mano mazylis doh.gif Isijungiau savo lakia vaizduote ir vaizdavausi, ka tie tarakonai galejo isdarineti nakti blink.gif doh.gif verysad.gif

Atsakyti
Meril
mano mažytė pradėjo gerti harmonus kai jai buvo tik 3 mėn ir gėrėm maždaug pusmetį (su pertraukom) Tikrai galiu pasakyti kad vaikas truputėlį priaugs svorio, bet paskui viskas atsistatys, pasaliniu poveikiu mums beveik nebuvo(apie tai jei nori placiau i AŽ mirksiukas.gif ), jums reikes tikrinti krauja kas 3 savaitės (mums taip buvo), tikrins elektrolitus (calis, natris ir t.t.organizme).Vienu žodžiunikeo baisaus. Jei dar kas domina rašyk į AŽ,atsakysiu, galėsiu atsiusti nuotraukas kaip atrodėm kai gėrėm hormonus irkaip po to kai nutraukėm smile.gif
Visėms mažiukams sveikatytės, o teveliams kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Stiprybes Meril 4u.gif Daug lengviau kai visos cia esam.Be to labai grazus berniukas wub.gif
Atsakyti
Labai gaila, kai toks yra medikų aplaidumas.. Tačiau ką padarysi.. Dabar svarbiausia išgyti..
Nebijokit to Prednisalono, žinoma jis organizmui ne į sveikatą, bet naudos irgi duoda, nes mūsų nosytės hemangiomos kitaip nebūtų ir sustabdę.. Kažkur rašiau, kad mes naudojome du kartus, nes Pošiūnas įtarė, kad ji vėl atsigavo. Naudojome: 2006 05 18-2006 08 23dienos ir 2006 11 29 - 2007 05 16d. Labai ilgai.. Tačiau jokių pasėkmių nėra. Svoris išnyko po pusės mėnesio, širdeliai lyg ir nepakenkė, nes kaip jau minėjo reikėjo važinėti į Vilnių kas 3 savaites ir tirtis kraujuką.
Pošiūnas minėjo, kad tokie vaikučiai porą centimetrų būna mažesni, tačiau pagal savo amžių Saulytė prie aukštų mergaičių..
Be je, Prednisaloną naudojome nuo 4,5 tabletės ir kas savaitę mažinome po pusę tabletytės. Vėliau kai artėjo pabaiga naudojimo, buvo palikta palaikomoji dozė.
Svarbiausia, kad Prednisalonas nebūtų staigiai nutrauktas, nes tuomet laukia baisios pasėkmės. Taip pat svarbu, kad jis būtų laiku sugirdytas per kelis kartus.
Dėl girdymo galėsiu parašyti (jei reikės), ką aš darydavau, kad Saulytė neišspjautų, nes jie labai kartūs.
Man rodos,kad viską parašiau. Jei yra klausymų-rašyk, atrašysiu..
Ir svarbiausia, tai nenusimink!!! Viskas bus gerai!!!
Atsakyti
Sveikutes, trumpai uzlekiau, nes siandien pakrikstyjom draugu vaika, tuoj i puota eisim. Taciau smalsumas didziulis, butinai turejau uzsukt cia smile.gif

QUOTE(Meril @ 2008 06 06, 17:42)
Maciau laauroos mazyles nuotraukas  bigsmile.gif  Dailute mergyte  wub.gif

Oj, susimaisiau doh.gif blush2.gif Ta mazyle - Ievukio smile.gif

lauuroos nuotraukos isimtos turbut, nes man nerodo g.gif O taip noreciau pamatyt rolleyes.gif

QUOTE(natuliona @ 2008 06 06, 23:34)
pasaliniu poveikiu mums beveik nebuvo(apie tai jei nori placiau i AŽ mirksiukas.gif )

galėsiu atsiusti nuotraukas kaip atrodėm kai gėrėm hormonus irkaip po to kai nutraukėm smile.gif

Noriu noriu!! Noriu apie tai placiau ax.gif Laukiu zinutes 4u.gif

Ir nuotrauku noriu!! Labai idomu, bent jau zinosiu, ko tiketis, nes dabar kolkas labai baisiai viska isivaizduoju smile.gif neringa.petrauskiene@gmail.com

QUOTE(Ievukis @ 2008 06 07, 00:10)
Stiprybes Meril 4u.gif Daug lengviau kai visos cia esam.Be to labai grazus berniukas wub.gif

Sirdingai dekoju 4u.gif

QUOTE(laauraa @ 2008 06 07, 08:45)
Man rodos,kad viską parašiau. Jei yra klausymų-rašyk, atrašysiu..
Ir svarbiausia, tai nenusimink!!! Viskas bus gerai!!!

Labai aciu uz issamu atsakyma bigsmile.gif 4u.gif

Labai visoms dekoju uz palaikyma ir atsakymus. Dabar jauciuosi daug tvirciau (po paskutinio vizito pas Posiuna mane jau buvo istikusi nervine krize blush2.gif ).

Ir dar reikia patarimo. Rugpjucio pradzioje ketimam krikstyt Dovyduka. Jau viskas uzsakyta seniai. As galvoju, o gal atidet krikstynas kitiems metams? Na, bus praejes geras menuo nuo hormonu vartojimo pradzios, nezinau, kaip jie paveiks berniuka unsure.gif As turbut perdaug dramatizuoju, bet kaip jus manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meril: 07 birželio 2008 - 14:26