Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

mes taip pat po vakarykštės profilaktinės apziūros ir taip pat rekomenduoja rudeni daryti .Tik šį kartą dvigubą-giluminę ir paviršinę,ir su nejautra doh.gif Darėm gk klinikoj abi,tai kaip sakoma-trečias kartas uzgarantuoti g.gif nes dar 2m uzsitęsti gali.
Atsakyti
oi, mamutes, kaip noreciau, kad mergytei kuo greiciau uzgytu ta opele cray.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 06 04, 11:45)
oi, mamutes, kaip noreciau, kad mergytei kuo greiciau uzgytu ta opele cray.gif

viskas bus gerai lamur console.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 06 04, 00:07)
Labukas mamytems smile.gif
Seniai buvau uzsukusi pas jus, mat kaime leidom laisvas dieneles.
Labai dziaugiuosi ir kuo nuosirdziausi sveikinimai vaikuciams, kurie taip puikiai tvarkosi su tom hemangiomom. Saunuoliai 4u.gif
O pas mus naujienos ne kokios verysad.gif . PO operacijos viskas lyg buvo gerai, bet praejus 2 menesiams atsivere hemangiomoje opele. Gal kuri mamyte buvote su tuo susidurusi ir galite pasidalinti savo isgyvenimais verysad.gif ... Man taip liudna. Tokia linksma, sauni mergyte, o cia...  nebegaliu cray.gif

Sveika,nepergyvenk tiek,mums irgi taip buvo isopeje.Gal kiek sunkiau gijo.o rezultatas ,kad jinai visai baigia isnykti.O man neperseniausiai įvare baimes ,broliukas uzgavo Domanto hemangioma ant galvytes su zaislu iki kraujo.Pergyvenimo buvo visa savaite ,galvojau kad tik kas neatsitiktu vel.Viskas baigesi laimingai.
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 06 04, 13:31)
As asmeniskai ir tik uz GK, bet taupant pinigelius- i santariskes. ten tempai bus letesni nei GK...

as taip pat uz GK juolab kad kaip paaiskejo nera ten tie pinigai tokie dideli...mums rudeni gilumines hemnagiomos ir pavirsines kartu + narkoze sake kainuos 1200lt o pas mus tos hemagiomos dideles doh.gif tai man atrodo nera cia jau tokie dideli pinigai...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 06 04, 14:06)
as taip pat uz GK juolab kad kaip paaiskejo nera ten tie pinigai tokie dideli...mums rudeni gilumines hemnagiomos ir pavirsines kartu + narkoze sake kainuos 1200lt o pas mus tos hemagiomos dideles  doh.gif tai man atrodo nera cia jau tokie dideli pinigai...

mum staip pat su narkoze tiek kainuos..o plotas taip pat nera mazas...o be to, kai paskaiciuoji vis tiek duosi narkoze kas darys, gydyt.i kisene, dar visokios islaidos maistui ir pan..vyro vazinejimas 200km tai tas pats ir gausis...
Atsakyti
Na saulyte tikrai negereina situacijos unsure.gif Smagu kad opele jau gereja,gal nenutiks nieko bloga 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras mamytes ir MUSU VAIKUCIAI.

Labai super, kad sveiksta kai kurie vaikuciai. 4u.gif

Mums po operacijos praejo jau 2 savaites ir nieko nepasikeite ta hemangioma. Bet sian nuejau pas pediatra ir mol sakau, duokit siuntima i GK pas Posiuna, o ji man mol negaliu duoti 2 nukreipimo. Mol daviau i Santariskes, o jaui GK negaliu, tik po 3 menesiu. Nu ir kaip Jums?
Atsakyti
Nu nieko sau g.gif Tai gal daktare tikejos kad bapkiu duosit uz siuntima.Nesamone kazkokia.O siaip tai siulau labai nesijaudint nes lazerio poveikis yra 6-8 svaites,tai dar gali geret mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 06 04, 20:41)
Labas vakaras mamytes ir MUSU VAIKUCIAI.

Labai super, kad sveiksta kai kurie vaikuciai.  4u.gif

Mums po operacijos praejo jau 2 savaites ir nieko nepasikeite ta hemangioma. Bet sian nuejau pas pediatra ir mol sakau, duokit siuntima i GK pas Posiuna, o ji man mol negaliu duoti 2 nukreipimo. Mol daviau i Santariskes, o jaui GK negaliu, tik po 3 menesiu. Nu ir kaip Jums?


siuntimas jums reikalingas butu tik pries lazerio procedura, kad butu kompensuojama GK klinikoj. o konsultacijai nereik siuntimo...vat tai pirmiau jumi reikia nueiti i konsultacija ir isiaiskinti ar darytu jum ta lazerio procedura vasara mirksiukas.gif

siaip jei hemangioma gilumine tai po pirmos proceduros dar gali ir nsimatyti rezultatu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 04 birželio 2008 - 20:12
QUOTE(ausritukas @ 2008 06 04, 15:52)
Sveika,nepergyvenk tiek,mums irgi taip buvo isopeje.Gal kiek sunkiau gijo.o rezultatas ,kad jinai visai baigia isnykti.O man neperseniausiai įvare baimes ,broliukas uzgavo Domanto hemangioma ant galvytes su zaislu iki kraujo.Pergyvenimo buvo visa savaite ,galvojau kad tik kas neatsitiktu vel.Viskas baigesi laimingai.

OI,JAU TIE VAIKAI!DZIUGU,KAD VISKAS GERAI BAIGESI.AUSRITUK,O TU UZKLIJUODAVAI TĄ OPA AR NE!
Papildyta:
O opeles gydet Baneocini tepaliuku ir pursket Ocnisept? Ausrituk,o antibiotiku jums neprireike?

Papildyta:
[quote=Dilia,2008 06 04, 21:41]
Labas vakaras mamytes ir MUSU VAIKUCIAI.

Labai super, kad sveiksta kai kurie vaikuciai. 4u.gif

Mums po operacijos praejo jau 2 savaites ir nieko nepasikeite ta hemangioma.
PASAK POSIUNO,LAZERIS VEIKIA 6- 8 SAVAITES.TODEL IR PO OPERACIJOS I APZIURA VYKTI DAZNIAUSIAI REIK PO 6SAVAICIU.MANAU,KAD JUM REIK LAUKTI. O SIUNTIMO KONSULTACIJAI TIKRAI NESEIKIA.
Atsakyti
Labas rytas.Neklijavau,nes tik uzklijuoju iškarto nuplesia.O tepiau baneocinu tepalu .Po paskutines lazerio proceduros tepiau 2k. dienoje.
Papildyta:
QUOTE(ausritukas @ 2008 06 05, 09:36)
Labas rytas.Neklijavau,nes tik uzklijuoju iškarto nuplesia.O tepiau baneocinu tepalu .Po paskutines lazerio proceduros tepiau 2k. dienoje.

Ne mums neprireike antibijotiku.Tik barti gavome nuo Pošiūno,kad per vėlai pasirodem.
Atsakyti