Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Ačiū, Margareta!
Kaip matot pas mus labai lėtai iš pradžių gijo, net hormonus naudojome. Taigi nuo 1,5 mėnesio iki 5 mėnesių ją stabdėme, nes hemangioma ėjo link akytės.. verysad.gif
Mokslininkai nežino nuo ko jos atsiranda. Tačiau ir aš galvoju, kad tai pveldima, nes ir mano močiutė, vyro mama ant galvos turėjo. O gal tas oro užterštumas neleidžia taip lengvai išnykti..
O dėl išgasčio, tai atsiranda vyno dėmės. Mes su Pošiūnu vieną kartą diskutavome, taigi jis man ir pasakė, kad tai ne dėl tariamo išgasčio atsiranda..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 30 gegužės 2008 - 08:30
Margareta, perskaičiau,kad jūs iš Kauno ir turiu klausymėlį,ar lengvai gavote tą lengvą negalią.Gal žinai kur ir kuriom dienom priima komisija su tokiom problemytėm,arba telefono nr.,kad galėčiau pasiteirauti.
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2008 05 30, 07:28)
O dėl išgasčio, tai atsiranda vyno dėmės. Mes su Pošiūnu vieną kartą diskutavome, taigi jis man ir pasakė, kad tai ne dėl tariamo išgasčio atsiranda..

mums ir yra vyno demyte... g.gif o hemangioma tu teisi, atsiranda dazniausiai, todel kad paveldima...
as is pradziu labai pergyvenau ir nervinausi, juk buvau skaicius jog issigandus niekur negalima griebtis, bet kur tu tuo metu prisiminsi doh.gif griebiau vaika ir nieko nebemaciau, ir saukstas orkaitej vos neiskepe blush2.gif is pradziu kol mazas sunus buvo, tai niekas nemato, mums nekliuna..bet dabar iseini i lauka, vaikai iskart klausineja "o kas jam cia yra", net babules jau tokios bjaurios..sedim autike, ir kad paimtu paklaustu, kas jam cia nutiko(nes viena pagalvojo, kad jis cia nudegintas), garsiai komentuot pradejo "oi, sitam berniukui kazkas buvo, oi kaip raudona" ir pan.kaip uzsiutau tada negaliu... blink.gif tik ramina tai, jog galima viska koreaguoti..ir vaikiui nereikes aiskintis kodel ir is kur jam ta demyte..
Atsakyti
Jo, žiauru dėl to..
Tačiau su aplinkinių žvilgsniais, komentarais susitaikėme. Patys daugiau pastovią šypseną matome.. Nebent uždepresuojame dėl lėto gyjimo..
Nors per dvi dienas du komplimentus dėl sumažėjusių problemyčių gavome (iš darželio auklėtojos ir pardavėjos). thumbup.gif
Tačiau ką atsakyti vaikams, kurie nesupranta, kas ta hemangioma? Mes sakome:"tai dėmelė, kuri kai mergaitė užaugs, kaip tu, išnyks.."
O ką jus sakote?
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2008 05 30, 09:49)
Margareta, perskaičiau,kad jūs iš Kauno ir turiu klausymėlį,ar lengvai gavote  tą  lengvą negalią.Gal žinai kur ir kuriom  dienom priima komisija su tokiom problemytėm,arba telefono nr.,kad galėčiau pasiteirauti.


mes dar siu reikalu netvarkem, nes as labai nemegstu tu gydytoju, tai be reikalo stengiuosi neiti doh.gif vis tiek reiks eiti pas gyd. gauti siuntima tai tada, sakiau, ir susizinosiu viska blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 05 30, 08:11)
mes dar siu reikalu netvarkem, nes as labai nemegstu tu gydytoju, tai be reikalo stengiuosi neiti  doh.gif vis tiek reiks eiti pas gyd. gauti siuntima tai tada, sakiau, ir susizinosiu viska  blush2.gif

Aš jau viską susitvarkiau,šiandien einu į komisiją.Vakare parašysiu kaip sekėsi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as girdėjau kad nebekompensuoja jau tokių procedūrų ligonių kasos (bent jau vyno dėmių tai tikrai, kaip su hemangeomomis, tai nezinau)
Atsakyti
QUOTE(silvva @ 2008 05 30, 12:06)
O as girdėjau kad nebekompensuoja jau tokių procedūrų ligonių kasos (bent jau vyno dėmių tai tikrai, kaip su hemangeomomis, tai nezinau)

Hemangiomoms kompensacija 500lt.Reikia šeimos daktaro siuntimo,kardiogramos ir kraujo tyrimo.
Komisiją Jonavoje praėjau,pirmadienį važiuoju į Kauną.Pažiūrėsiu ką ten sakys.
Atsakyti
Nu tikrai matosi pagerejima thumbup.gif labai dziaugiuosi 4u.gif
O kas del prietaru tai netikiu schmoll.gif nes kiek save pamenu per nestuma nei issigandus buvau ar kazkas panasaus...O uz veido griebtis irgi ne mano mada taigi unsure.gif Posinas iskart paklause ar kas giminej turi toki dziaugsma,bet as klausinejau tai lyg niekas blink.gif as tai dar manau kad prisideda visokie konservantai,genetiskai modifikuoti produktai ir cernobylis doh.gif nors stengiuosi ziuret ka valgau,bet vistiek...
Atsakyti
Sveikos mamytės, buvom su mažuliu išvykę atostogaut, o jūs čia tiek pripliurpėt... 4u.gif

Laauraa, tikrai matosi, kad hemangioma gerėja, nesparčiai, bet gerėja, Saulytei 4u.gif

Kieno ten dar mergytė buvo, Margaretos? blush2.gif nepamenu, tikrai labai geri rezultatai, o nuo metų dar greičiau procesas pajudės 4u.gif

Aš stengiuosi vaikams irgi paprastai atsakyti, kad kai gimė, tai buvo tokia dėmelė, bet kai užaugs, tai ji išnyks ir nieko nebesimatys, dar ne vienas mažiukas yra pasidomėjęs ar jam neskauda, sakiau, kad tikrai ne, tik nelabai gražiai atrodo...

Dabar, kai buvome kelionėje, tai irgi keletas pasidomėjo, kur mano vaikinas taip nusibalnojo kaktą, nes tikrai dabar labiau panašu į nubrozdinimą, nei į rimtą bėdą.

Šiaip mes irgi klausėm iš kur tos bjaurybės atsiranda, nes giminėje nesam girdėję, kad pas ką nors būtų, tai sakė, kad nesigilint ir tiek. Aš irgi linkusi kaltinti užterštumą, modifikuotą maistą, vitaminus.
Tikrai nėštumo metu nesveikai nesinervinau ir veido nečiupinėjau, apskritai esu linkusi ramiai į viską žiūrėti ir reaguoti. Gali būti, kad tai mano ligos pasekmė. Kai buvo 20 savaičių buvau apsirgusi, kelias dienas turėjau temperatūros ir baisinę slogą, gal tada kažkas organizme pasikeitė, dabar galim tik spėlioti...

Ką galiu pasakyt, turim tikėtis, kad mažiukams viskas bus gerai, o tėveliams tik kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės 4u.gif

Atsakyti
taigi, siandien buvom pas Posiuna ir sutarem rugsejo menesi daryti dar lazerio procedura, nes daryti dabar nera prasmes, karstuoju metu sumazeja lazerio efektyvumas. vat...

dar idedu Laauros mergytes dabartines hemangiomos foto
user posted image
Atsakyti
Labukas mamytems smile.gif
Seniai buvau uzsukusi pas jus, mat kaime leidom laisvas dieneles.
Labai dziaugiuosi ir kuo nuosirdziausi sveikinimai vaikuciams, kurie taip puikiai tvarkosi su tom hemangiomom. Saunuoliai 4u.gif
O pas mus naujienos ne kokios verysad.gif . PO operacijos viskas lyg buvo gerai, bet praejus 2 menesiams atsivere hemangiomoje opele. Gal kuri mamyte buvote su tuo susidurusi ir galite pasidalinti savo isgyvenimais verysad.gif ... Man taip liudna. Tokia linksma, sauni mergyte, o cia... nebegaliu cray.gif
Atsakyti