Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis


Ir dar klausymas, kad kompensuotu ligones kasa, kokius dokumetus reikia tureti. Siuntima is pediatro, po to padaro ta procedura sumoki pinigelius ir....
[/quote]
Šeip džniausiai prašo kardiogramos ir kraujo tyrimo.Siuntimą išrašys šeimos gydytoja,tai sutaupysi 500 lt.Mes važiuosim įGK rugsėjį, tai mokėsim 1000 lt.Beje ši procedūra mums bus jau septinta ir Pošiūnas planuoja dar prieš naujus metus vieną padaryt.Žodžiu nemažai teks iškentėti.O kas dėl Santariškiū,tai negulėjome ten nei karto.
Atsakyti
Galėčiau porai dienų įdėti savo kleckučio nuotraukas, bet nemoku. Jei atsirastų mama, kuri įdėtų ir vėliau nepamirštų išimti, tai persiųsčiau..
Va tada matytusi, ką reiškia laiku sustabdyti hemangioma ir kiek jau esame pasiekia..
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2008 05 30, 07:09)
Galėčiau porai dienų įdėti savo kleckučio nuotraukas, bet nemoku. Jei atsirastų mama, kuri įdėtų ir vėliau nepamirštų išimti, tai persiųsčiau..
Va tada matytusi, ką reiškia laiku sustabdyti hemangioma ir kiek jau esame pasiekia..


Sveiki visiems. Kaip pasikeite musu saitas, vaje drinks_cheers.gif

As cia naujoke ir kaip ideti nuotrauka taip pat nzn. Labai super, kad Jusu situacija jau gereja. Sakau mums jau savaite prabego i r jokiu pasikeitimu. verysad.gif
Atsakyti
Nenorėk tokių greitų rezultatų, bus sunku laukti, nes hemangiomos nykimas ne savaitę užima.. Kantrybės ir stiprybės, nes mes jau du metukus gydomės..
Atsakyti
galiu ideti nuotraukyte ax.gif

tuo paciu ikkelsiu savo dukrytes foto
stai taip atrode pries lazerius ant kojos
user posted image
o cia dabar taip atrodo smile.gif
user posted image
o sita turim ant nugarytes ta didziaja blogaja kuria dar ilgai naikinsim...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 30 gegužės 2008 - 07:53
labas rytas...as nuotraukytes moku ideti, bet kaip jas veliau isimti nezinau g.gif
tikrai saitas kad isgrazintas, is pradziu dar susimeciau, gal ne cia papuoliau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Margareta, parašyk savo e. paštą ir aš tau įmesiu keliatą nuotraukėlių.
Tik vakare galėsiu dar nufotografuoti, kaip dabar atrodo, nes dabartinis vaizdelis skiriasi nuo 2 metukų gimtadienio nuotraukos..
Be je, tas pažengimas gal ir kam pasirodįs simbolinis, bet pas mus buvo ir giluminės po visu žanduku.. Taip pat labai daug išbaltavo, o tai patysis tik kai vakare nufotografuosiu..
Tačiau pagrindas tas, kad pamatysit kaip svarbu laiku pradėti gydyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 30 gegužės 2008 - 07:50
Margareta, pasikeitimas aiskiai matosi.
Musu hemangioma ne tokia dideli, pasistengsiu ir as nufotkinti, tada ir mums padesit ikelti, nes as blush2.gif
Kaip gaila man visu tu vaikuciu. O gal kas rado literaturoje nuo kuo jie atsiranda? Ir kodel ju dabar tiek daug.?
Atsakyti
Super, nu ir pas jus pagerėjimas!!! Didžiausi, didžiausi sveikinimai!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 05 30, 07:01)
Margareta, pasikeitimas aiskiai matosi.
Musu hemangioma ne tokia dideli, pasistengsiu ir as nufotkinti, tada ir mums padesit ikelti, nes as  blush2.gif
Kaip gaila man visu tu vaikuciu. O gal kas rado literaturoje nuo kuo jie atsiranda? Ir kodel ju dabar tiek daug.?

mes klauseme posiuno, del ko jos atsiranda, tai viskas surista su nervu sistema, kaip yra geros emocijos taip ir blogos...tuo metu kai mama besilaukianti labai issigando, susinervino ir pan.tuo metu kazkas nustojo vystytis...
mano pvz yra(nors sako netikek prietarais)bet kai as laukiausi, mano dukryte prikiso prie orkaites rankytes, nemoku pasakyt kokia busena mano buvo, ir jei prisimenat nuotraukytes kur idejau, tai butent atrodo jog buciau pasitaisius plaukus uz ausies...dar jei netiket prietarais, tai is kur pas zmogu atsiranda 5 pirstai ant veido(tokia pati deme, tik 5 pirstai) vadinasi velgi mama issigando ir ciuposi uz veido...
mano mamos pavyzdys: kai laukesi brolio uzsigavo stipriai galva, ir pasikase pakausi toj vietoj, ir pas broli yra didziulis apgamas...
nesu labai prietaringa, bet man susiveda viskas i tai... blush2.gif
Atsakyti
taip ant kojytes tai labai pagerejo net nesitikejau kad taip nyks smile.gif


o cia laauraa mazyles nuotraukos
gimusi
user posted image
10paru
user posted image
1men.
user posted image
5men.
user posted image
2metukai
user posted image
Papildyta:
del ko atsiranga tai as nelebai linkusi tiketi prietarais..net nezinau as nieko nebuvau isigandusi...na kad nescia buvau jautri ir kartais pastresuodavau del menkniekiu tai cia manau kiekvienai pasitaiko blush2.gif

mano atveju as tikiu kad tai genai, nes mano vyras ir vyro sesuo gime turejo hemangiomas, tik jos buvo nedideles ir isnyko pacios...
Atsakyti
Kaip man gaila musu vaikuciu.

O del hemangiomos atsiradimo...Nu man mama irgi tvirtino, kad as tipo kazko issigandau ir panasiai. Nu gal ir buvo tokiu momentu, bet kaip as tuo metu galejau sau uz nagara laikytis nesuprantu.
Bet jau dabar yra kaip yra, ir reikia vaika gydyt.
Atsakyti