Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Mylinti_ir_mylima mano vaikui dare narkoze kai jam buvo 2 menesiai. Darem Santariskese, man atrodo ten nebuna be narkozes schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
sveika, mylinti_ir_mylima, prisijungus prie mūsų.. smile.gif
Jei sakyt savo nuomonę (taip galvoja ir mano vyras), tai mes vežtume dukrytę tik į GK kliniką.. Kaip iš tiesų, taip ir darome!
Kadangi kaip jau viena mama minėjo, tai nereikia gulėti ligoninėje bent jau pusantros paros.
Be to, kaip gydytojas minėjo giluminis lazeris yra jau atitarnavęs savo laiką, tai vėl pliusas GK klinikoje, nes naujausia technika.
GK klinikoje kokybiškesnė narkozė (be kurios vis vien neapsieisi, jei problemytė ant veiduko).
Taigi narkozės ir lazerio kokybė yra pagrindinės ir svarbiausios priežastys, dėl kurių ir važinėjame į GK kliniką.
O dėl narkozės pasėkmių mes klausinėjome, nes labai neramu, jog ateitį vaikui gali atsiliepti (nors dabar vystosi pagal savo amžių), tai sakė, kad tikrai ne, nes procedūra užtrunka labai neilgai. Ir kad jei taip būtų, tai žmonės po gylių kūno nudegimų, turėtų būti labai kvaili (nes ten narkozės valandomis skaičiuojasi kiekvieną dieną, kai reikia perrišti).
O šiaip žinoma kiekvienas vaikas skirtingai reaguoja į pačią narkozę. Tarkim mūsų dukrytė labai sunkiai bunda iš narkozės. Tokia nesvarumo būsenoje būna, verkia, nervuojasi, kol pagaliau pusiaukelėje į Kauną užmiega. Ir tai po miegelio irzloka būna.. Tačiau kitą dienelę lyg nieko ir nebuvę, linksma ir judri, nors veidelis dažniausiai labai užtinęs būna.. smile.gif
Atsakyti
aciu laauraa 4u.gif
mano nuomone sutampa su tavo, bet va vyras sunkiai perkalbamas..jam atrodo geriau ligoninej pagulet, kad priziuretu gydytojai po operacijos, snd ir gydytoja sake, jog kartais ligoninej, nei privacioj klinikoj, gydytojai geriau atlieka savo darba...tai pasimetus visiskai dabar..nors mano sirdis linksta privaciai daryt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 05 29, 09:29)
aciu laauraa 4u.gif
mano nuomone sutampa su tavo, bet va vyras sunkiai perkalbamas..jam atrodo geriau ligoninej pagulet, kad priziuretu gydytojai po operacijos, snd ir gydytoja sake, jog kartais ligoninej, nei privacioj klinikoj, gydytojai geriau atlieka savo darba...tai pasimetus visiskai dabar..nors mano sirdis linksta privaciai daryt... blush2.gif


o kam ta prieziura, kokia ji? juk ten nera ko ziureti...visas baubas kad no narkozes vaikas nevemtu..taigi mes pvz pabunam klinikoje pusvalandi, ar valanda ir viskas kai matosi, kad vaikas atsigavo, ar uzmigo ir vaziuojam...pacios hemangiomos prieziura minimali - patepti bepatenu. na buvo karta iskile pusleliu, tai teko savaitele tvarsti paklijuoti kol pusleles prasprogo rolleyes.gif

lazerio procedura tai juk be pjuviu, be zaizdu, be siuliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 29 gegužės 2008 - 09:34
QUOTE(Margareta @ 2008 05 29, 10:32)
o kam ta prieziura, kokia ji? juk ten nera ko ziureti...visas baubas kad no narkozes vaikas nevemtu..taigi mes pvz pabunam klinikoje pusvalandi, ar valanda ir viskas kai matosi, kad vaikas atsigavo, ar uzmigo ir vaziuojam...pacios hemangiomos prieziura minimali - patepti bepatenu. na buvo karta iskile pusleliu, tai teko savaitele tvarsti paklijuoti kol pusleles prasprogo  rolleyes.gif

lazerio procedura tai juk be pjuviu, be zaizdu, be siuliu...

Teisingai Margareta kalba. Niekas ilgai nelaiko.
Jei Santariškėse, tai jei iki 12 val. padaro lazerį, tai 15 val. jau kelyje į namus (jei viskas gerai). Taip ir GK klinikoje - pusvalandukas ir jau važiuoji namo..
Reikalas tik tame, kad GK klinikoj finansavimas labai mažas ir pagrindinę sumą pinigų pats dengi iš savo kišenės..
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2008 05 29, 10:16)
Teisingai Margareta kalba. Niekas ilgai nelaiko.
Jei Santariškėse, tai jei iki 12 val. padaro lazerį, tai 15 val. jau kelyje į namus (jei viskas gerai). Taip ir GK klinikoje - pusvalandukas ir jau važiuoji namo..
Reikalas tik tame, kad GK klinikoj finansavimas labai mažas ir pagrindinę sumą pinigų pats dengi iš savo kišenės..

tai kokie tada esminiai skirtumai, kad geriau klinikoj operuotis? geresni lazeriai ir narkoze? g.gif
Atsakyti
dar norejau paklausti o kodel jusu vaikuciams reikia salinti hemangiomas? kad pleciasi ar dar del kazko?
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 05 29, 14:42)
dar norejau paklausti o kodel jusu vaikuciams reikia salinti hemangiomas? kad pleciasi ar dar del kazko?

kaip mums sake posiunas, 70% tik isnyksta pacios, o kitas reikia salinti, nes jei pvz yra ant ausytes ar nosytes, ji gali suardyti nosies pertvara, ausytes kremzlytes ir pan.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 05 29, 16:42)
dar norejau paklausti o kodel jusu vaikuciams reikia salinti hemangiomas? kad pleciasi ar dar del kazko?


mano mazoji turi dvi hemangiomas ir dideles. viena pavirsine, kita gilumine. jei butume palike savieigai tai pascios neisnyktu, nes plotai dideli..o gilumine dar ir sparciai augo..

o kodel privaciai geriau tai man asmeniskai skirtumas komfortas - nereikia guleti ligonineje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 29 gegužės 2008 - 16:54
Musu atveju tai ji labai greit pletesi ir didejo.Nosyte is vietos pajudino ir iki akytes nukeliavo unsure.gif Kad nesuardytu kremzlytes tai ir akyciu negadintu ir lazeriuojames ax.gif
Atsakyti
[quote=Margareta,2008 05 29, 16:52]
mano mazoji turi dvi hemangiomas ir dideles. viena pavirsine, kita gilumine. jei butume palike savieigai tai pascios neisnyktu, nes plotai dideli..o gilumine dar ir sparciai augo..

Margareta o kur jusu gilumine hemangioma? Ir kiek jau daret lazeriniu proceduru? Ir jei ne paslaptis kiek GK mokejot uz ta procedura?

Ir dar klausymas, kad kompensuotu ligones kasa, kokius dokumetus reikia tureti. Siuntima is pediatro, po to padaro ta procedura sumoki pinigelius ir....


Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 05 29, 19:48)


Margareta o kur jusu gilumine hemangioma? Ir kiek jau daret lazeriniu proceduru? Ir jei ne paslaptis kiek GK mokejot uz ta procedura?

Ir dar klausymas, kad kompensuotu ligones kasa, kokius dokumetus reikia tureti. Siuntima is pediatro, po to padaro ta procedura sumoki pinigelius ir....


gilumine ant nugaros prie peties..darem kol kas 2 proceduras ir nemokejom nieko nes pernai kompensavo. mokejom uz geresne narkoze 300lt

kad kompensuotu reikia tureti gydytojo siuntina ir pasidaryti tam tikrus tyrimus (viska pasako ir suraso kokius).
Atsakyti