Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Sėkmingo jum starto rudenį. Stiprybės ir kantrybės. Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 05 28, 07:42)
Sėkmingo jum starto rudenį. Stiprybės ir kantrybės. Viskas bus gerai 4u.gif

aciu 4u.gif kai cia pries vaziavima pasiskaiciau, jog vynine deme sunku panaikinti, tai tikrai buvau persigandus, kad maziukui liks visam gyvenimui verysad.gif bet dabar ramiau, galima pataisyti viska, aisku kantrybes reikes daug..nes jau dabar krecia siurpas nuo minties, kad sunui narkozes darys,.o jis dar toks mazyliukas cray.gif tikiuosi 12 operaciju nereikes, nes kai rode pavyzdzius, tai jau po pirmos beveik nieko nelike buvo...noriu tiketi, kad ir mum spasiseks blush2.gif
beje, vienas klausimelis...neapsisprendziam kur daryti operacij apirmaja, ar pas ji klinikoje, ar santariskese.. g.gif (ir vel su vyru nuomone issiskyre), gal kokiu patarimu turit mamytes? 4u.gif ir dar cia skaiciau jog konsultacijos kaina 140lt, o is muus 180 paeme g.gif cia
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 05 28, 10:06)
aciu 4u.gif kai cia pries vaziavima pasiskaiciau, jog vynine deme sunku panaikinti, tai tikrai buvau persigandus, kad maziukui liks visam gyvenimui verysad.gif bet dabar ramiau, galima pataisyti viska, aisku kantrybes reikes daug..nes jau dabar krecia siurpas nuo minties, kad sunui narkozes darys,.o jis dar toks mazyliukas cray.gif tikiuosi 12 operaciju nereikes, nes kai rode pavyzdzius, tai jau po pirmos beveik nieko nelike buvo...noriu tiketi, kad ir mum spasiseks blush2.gif
beje, vienas klausimelis...neapsisprendziam kur daryti operacij apirmaja, ar pas ji klinikoje, ar santariskese.. g.gif (ir vel su vyru nuomone issiskyre), gal kokiu patarimu turit mamytes? 4u.gif ir dar cia skaiciau jog konsultacijos kaina 140lt, o is muus 180 paeme g.gif cia


Sveiki,

180 Lt kainuoja nuo naujų metų. Infliacija....
O dėl apsisprendimo kur daryti operacija - valstybinėje ligoninėje ar privačioje, tai man visada padeda vienas dalykas - privačiai gulėti ligoninėje nereikia. Nes man su mažiuku vaiku būti ligoninėje nėr didesnio košmaro. Aišku pinigus tai kainuoja, bet, jei yra galimybė, tai vien dėl to aš renkuosi privačią įstaigą.
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 05 28, 09:06)
aciu 4u.gif kai cia pries vaziavima pasiskaiciau, jog vynine deme sunku panaikinti, tai tikrai buvau persigandus, kad maziukui liks visam gyvenimui verysad.gif bet dabar ramiau, galima pataisyti viska, aisku kantrybes reikes daug..nes jau dabar krecia siurpas nuo minties, kad sunui narkozes darys,.o jis dar toks mazyliukas cray.gif tikiuosi 12 operaciju nereikes, nes kai rode pavyzdzius, tai jau po pirmos beveik nieko nelike buvo...noriu tiketi, kad ir mum spasiseks blush2.gif
beje, vienas klausimelis...neapsisprendziam kur daryti operacij apirmaja, ar pas ji klinikoje, ar santariskese.. g.gif (ir vel su vyru nuomone issiskyre), gal kokiu patarimu turit mamytes? 4u.gif ir dar cia skaiciau jog konsultacijos kaina 140lt, o is muus 180 paeme g.gif cia


Sveiki, niu ir mums jau teko paguleti Santariskese. Mes labai norejom patekti pas Pasiuna, bet ilgai reikejo laukti, o mes jau negalejom. Del to reikejo skubiai gultis i ligonine. Taip sunku ten prabuti. Mes 1 diena beveik praleidom lauke, o 2 ir 3 diena pragyvenam. Ne super salygos, bet as save raminau tik pora dienu ir viskas. Bet mane nuvile daugiau kokybe. As noriu, kad ta narkoze neveltui butu padaryta. Mums pasake atvaziuoti i konsultacija i Santariskes, bet vel ne pas Pasiuna, del to as jau kita karta eisiu i GK.
Pabandykit paguleti Santariskese, svarbiausiai kad Pasiunas operuotu. Va cia svarbiausias dalykas. Posiunas nelaiko ligoninenej ir kita diena paleidzia namo.
Taigi daugiau OPTIMIZMO ir SEKMES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 05 26, 12:22)
Laba 4u.gif

Turėtumėm rytoj važiuoti į Santariškes pas Pošiūną pasirodyti, bet sergam verysad.gif jau savaitė kaip su vėjaraupiais kovojam verysad.gif o dar užkimo vaikas verysad.gif tai teko atidėti vizitą. santariškėse pas Pošiūną eilė iki liepos galo, o rugpjūčiui dar neregistruoja blink.gif tai užsiregistravom pas Stumylą, gal nieko tokio g.gif tuo labiau, kad hemangioma jau pabalus ir subliuškus, tai nyksta manau sėkmingai thumbup.gif


Sandrulia, na bet jums ir sekasi - isvarza, vejaraupiai, hamangioma... doh.gif Laikykites!!!! 4u.gif
Atsakyti
Labai dziugu kad prognozes geros mylinti_ir_mylima 4u.gif As i Santariskes nenoreciau gryzt nei uz ka,net jei pats Posiunas ir priziuretu schmoll.gif vien pati aplinka mane slege,o GK tikrai uz ir as ir MB...Zinoma gal su pinigeliais kitaip,bet sakau, mums ne ka pigiau atsiejo.Be to ar Posiunas sake kad visus kartus reiks su narkoze daryt??? g.gif Nes jei nera reikalo jis daro be narkozes...Pvz praeita karta mums be narkozes dare,o sekanti karta jau su,nes reiks prie pat akytes saudyt verysad.gif Tai praeita karta sumokejo 500Lt
Tai stiprybes 4u.gif ir 12 kartu per metus tikrai nemanau kad reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai visom keturiom uz GK klinika- ir lazeriai geresni, ir reciau narkoze daro, ir aplinka maziau streso varo. Aisku viskas susiveda i pinigelius, bet ko del vaikiuku nepadarysi. Mes tai jau du lazerius turejom ir aciu dievui abu kartus narkozes isvengem. O vat rudeni jau kosmetini lazeri darys thumbup.gif
Visoms stiprybes naikinant tas bjaurybes gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif Kokios jos bebutu visos bus isnaikintos, o vaikiukai per mazi, kad tas proceduras atsimintu. Stiprybes ir kantrybes visoms.
Atsakyti
Mamania, o kaip jus isvenget narkozes? g.gif mums ji sae butina, nes vaikiukas per mazas kad paguletu ramiai, nebent jus vyresnelei cia blush2.gif
as ir uz GK klinika, bet vyras mano mano kog santariskese viskas geriau butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_ir_mylima @ 2008 05 28, 18:16)
Mamania, o kaip jus isvenget narkozes? g.gif mums ji sae butina, nes vaikiukas per mazas kad paguletu ramiai, nebent jus vyresnelei cia blush2.gif
as ir uz GK klinika, bet vyras mano mano kog santariskese viskas geriau butu blush2.gif
as manau kad ir jum ne visus kartus su narkoze darys.As irgi TIK uz GK thumbup.gif Jei netycia atsigulsit i santariskes manau vyras apsigalvos sekanciam kartui mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes nebuvom santariskese, bet mane vien nuo tos minties siurpas ima....as uz GK klinika atvaziavom, padare, atsigavo ir izvaziavom..viso 2 val...ir toliau laimingai gyvenam...
Atsakyti
QUOTE(Gagadiga @ 2008 05 28, 14:10)
Sandrulia, na bet jums ir sekasi - isvarza, vejaraupiai, hamangioma...  doh.gif Laikykites!!!! 4u.gif

Aha, turim pasisekimą doh.gif
Mum lazerį darė rudenį, su narkoze, dabar darė išvaržos operaciją, irgi su narkoze, bet nieko - vienintelis narkozės poveikis, kurį pastebėjau - kad po to daugiau valgo ir geria smile.gif tikrai lengvai perneša, nors po pirmos narkozės labai rėkė, o po antros pazirzė busdamas, paskui miegojo 2 valandas ir atsikėlė kaip agurkėlis, net nepasakysi, kad operacija buvo daryta bigsmile.gif
Atsakyti
niu mamytes aciu jums uz patarimus, kaip dziaugiuos, kad atradau jus thumbup.gif is karto viskas aiskiau thumbup.gif gal dar kokiu patarimu turit..kaip ka elgtis ir pan... blush2.gif
Atsakyti