Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Ačiū.Kai pamatai kitų bėdas supranti,kad ne tu vienas jų turi.Taip, skirtumas akivaizdus,bet gal ir pirmas kartas padėjo,tiesiog reikėjo daugiau laiko.Tai dabar man galvosūkis,bet manau tarsimės su gydytoju,turbūt jis žino ką daro,pakenkt niekas nenori.Ačiū už patarimus,šiais laikais jei pats nesidomėsi,neklausinėsi tai nieko gero nesitikėk.Kad ir dėl tų pinigėlių,negi tiems gydytojams gaila,greičiausiai patys nežino,kad gali padėti g.gif g.gif
Atsakyti
Mamytės stiprybės jum ir sveikatėlės jūsų mažiukam, kad tik greičiau sveiktų.
Atsakyti
QUOTE(laimuliux @ 2008 05 23, 21:48)
Sveiki.Urtytė labai graži.Hemangioma atrodo visiškai kitaip nei vyno dėmė,Beatričės dėmė apima puse veiduko.Nsivaizduoju kaip mes atrodysime po lazerio procedūros.Labai bijau,abejoju,o gal reikėjo važiuot privačiai į GK kliniką.Bet mums gydytojas nesiūlė,gal pradžioje reikia su tuom lazeriu,kuris Santariškėse,mamytės rašė,kad jis veikia į gilesnius  odos sluoksnius.Esu pasimetusi ir su nerimu laukiu kitos savaitės.Gal yra mamyčių,kurios gydėtės vyno dėmę?O Urtytei jau gyja ir tikra bus viskas gerai,nuoėširdžiai tuom tikiu.


Sveiki, nors po 1 lazerio praejo tik savaite, dideliu isvadu kol kas neturiu, bet musu situacija labai panasikaip pas Urte.

Urte tokia stipri ir grazi mergaite 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daug balionu siunciam jai.

Tai va toliau, musu hemangioma netokia raudona, kiek yra labai gili, 2.6 mm. Tai mes gulejom butent del augimo stabdymo, bet sakau, kai atnese man mano sunu, tai jokio pakeitimo as nepastebejau, tik vaikas buvo be galo pavarges. Pasake atvaziuoti po menesio. Mus operavo ne Pasiunas. Tad dabar 100 proc. vaziuosi tik pas Pasiuna, nes maciau kaip jis dirba.

Bet buvo tokiu vaiku, kurie turejo 1 lazeri ir matesi pakeitimas.

Tad sekmes.
Atsakyti
na pas mus su gilumine hemangioma ir po dvieju lazeriu nematyti jokiu zenklu kad kas butu daryta, tiesiog apie nykima nera ne kalbos, kol kas buvo tikslas susutbdyti augima.. o kur pavirsine tai jau po pirmo matesi akivaizdus rezultatas.

pirmadieni turetume vaziuoti i GK klinika, taciau mano zuikis sirguliuoja tai net nezinau kaip cia bus...
Atsakyti
Aciu uz balionelius ax.gif As pirma karta pas Strumila papuoliau.Siaip patiko man jis tik kad nieko nepadejo verysad.gif pas mus irgi gilumine...
Sveikiti margareta,ner kada sirgt mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal zinot kada Posiumas ruosiasi atostagauti?
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 21, 22:58)
Labutis 4u.gif smagu kad jum svieseja arba neauga...O mes turim rimta problemele.Mano mazytei ant veiduko...ir labai dideles.Kaip sake  Posiunas "vienas is bjauriausiu variantu" verysad.gif Nors mes Kaune bet vaziuojam pas ji kada tik jis pasako.Jau dare kelias poceduras su lazeriu,dabar dar viena laukia....O po ju mazyte taip blogai jaucias...Net pagalvot baisu...


Labutis, mergytes! Labai jus uzjauciu... verysad.gif Mano mazytei hemangioma atsirado 3 men. bet mes po 2 savaiteliu papuoleme pas Posiuna, tai laiku spejome sustabdyti augima. Mums buvo pacioje bambytes duobuteje, toje vietoje, kur virkstele nukirpta. Po lazerines destrukcijos, aciu Dievui ir Posiunui, sustojo augti ir isnyko. Pamenu, kaip man mazyle po destrukcijos (operacija truko 15 min.) atnese ja miegancia po narkozes, buvo visa perbalusi, paakiukai pajuode. Sakiau plys mano sirdis is skausmo, todel labai uzjauciu mamyte ir mazyte. Tokia grazi panelyte. Laikykites, mergytes, sveikateles jums. Reikia tiketi ir viskas bus gerai... Beje, mes net is Alytaus vazinejome, kada tik Posiunas liepdavo pasitikrinimui atvaziuoti. Visi teveliai padarytu viska del savo mazylio.
Papildyta:
QUOTE(Dilia @ 2008 05 24, 22:00)
O gal zinot kada Posiumas ruosiasi atostagauti?


Manau, reiketu pasiskambinti i klinikas tel. 8 5 2720570 (vaiku chirurgijos klinikos regitsratura) ir paklausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gagadiga: 24 gegužės 2008 - 21:44
Jis minejo kad kazkada cia i seminara isvaziuos,bet zinoma geriau pasiskambint ir isitikint 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes .Noriu palinketi visom stiprybes .Mes istvereme 4lazerio proceduras ,paskutine buvo pati baisiausia ,nes dave narkoze .Po jos mums vaika atnese klykianti ir nesiorentuojanti aplinkoj.Bet svarbiausiai ,kad mes hemangiomas įveikem.Jos dabar pabalusios.Mamytes juk mes esame stiprios ir viska istversime. 4u.gif
Atsakyti
Labai dziaugiuosi uz jus 4u.gif musu visu irgi ta pati laminga pabaiga laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
Svarbiausia tiketi ,kad viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 25, 00:33)
Jis minejo kad kazkada cia i seminara isvaziuos,bet zinoma geriau pasiskambint ir isitikint 4u.gif


LABUKAS MAMUKAI 4u.gif
JIS MUMS MINEJO, KAD LYG BIRZLIO 16D. ISVYKSTA SAVAITEI. MUMS IR REIKIA UZSIREGISTRUOTI PAKARTOTINAI APZIURAI. NEMAZEJA MUMS TA HEMANGIOMA verysad.gif , GAL TIK TRUPUTUKA TRUPUTUKA PASVIESEJO unsure.gif .
PASKAICIAU JUSU VISU VARGELIUS, KA PADARYSI, TAIP JAU YRA IR SU TUO TENKA KOVOTI VIENOKIU AR KITOKIU BUDU. TIK STIPRYBES LINKIU JUMS VISOMS IR SAU, O MUSU MAZULIAMS KANTRYBES...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamur: 25 gegužės 2008 - 18:57