Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(Asveja @ 2008 05 14, 07:20)
Pas mus kaip ir pas jus tas pats, tik ji apie 1 cm, irgi be iškilimų, pradžioj buvo avietinė, o paskui jau pradėjo šviesėti ir nedidėja, bet pas Pošiūną vis tiek nuvėžiau kokių 8 mėnesių ir jis pasakė, kad ji nyksta smile.gif


tai vat, as ir galvoju ar verta del to i Vilniu trenktis blush2.gif Pas mus rasydama, kad avietine, turejau omenyje ne tik spalva, bet ir tokie iskilimukai kaip avietes grudeliai blush2.gif jei aiskiai parasiau blush2.gif bet , jei jinai svieseja ir nebeauga - tai irgi tikriausiai jau pozymis, kad nyksta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-MŠ- @ 2008 05 14, 12:29)
tai vat, as ir galvoju ar verta del to i Vilniu trenktis  blush2.gif  Pas mus rasydama, kad avietine, turejau omenyje ne tik spalva, bet ir tokie iskilimukai kaip avietes grudeliai  blush2.gif  jei aiskiai parasiau  blush2.gif  bet , jei jinai svieseja ir nebeauga - tai irgi tikriausiai jau pozymis, kad nyksta?  blush2.gif


Aš kai Vilnietė tai man gi nesunku nuvešt, bet kartu ir įsitikint ar viskas gerai. Šiaip kiek čia mamytės rašė jei šviesėja tai jau nykimo požymis, svarbu, kad ji neauga. Bet mum Pošiūnas pasakė, kad saugoti nuo saulės, truputi galima, bet nepiktnuodžiaut, ir jei vaikui pakilus temperatura, jis serga ar labai verkia ji gali paryškėti, ir tai normalu. Svarbiausia, kad viskas būtų gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 05 14, 08:39)
Aš kai Vilnietė tai man gi nesunku nuvešt, bet kartu ir įsitikint ar viskas gerai. Šiaip kiek čia mamytės rašė jei šviesėja tai jau nykimo požymis, svarbu, kad ji neauga. Bet mum Pošiūnas pasakė, kad saugoti nuo saulės, truputi galima, bet nepiktnuodžiaut, ir jei vaikui pakilus temperatura, jis serga ar labai verkia ji gali paryškėti, ir tai normalu. Svarbiausia, kad viskas būtų gerai smile.gif


aciuks uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif smagu kad jum svieseja arba neauga...O mes turim rimta problemele.Mano mazytei ant veiduko...ir labai dideles.Kaip sake Posiunas "vienas is bjauriausiu variantu" verysad.gif Nors mes Kaune bet vaziuojam pas ji kada tik jis pasako.Jau dare kelias poceduras su lazeriu,dabar dar viena laukia....O po ju mazyte taip blogai jaucias...Net pagalvot baisu...
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 21, 23:58)
Labutis 4u.gif smagu kad jum svieseja arba neauga...O mes turim rimta problemele.Mano mazytei ant veiduko...ir labai dideles.Kaip sake  Posiunas "vienas is bjauriausiu variantu" verysad.gif Nors mes Kaune bet vaziuojam pas ji kada tik jis pasako.Jau dare kelias poceduras su lazeriu,dabar dar viena laukia....O po ju mazyte taip blogai jaucias...Net pagalvot baisu...


Laikykites, viskas bus gerai. Aišku sunku žiūrėt kai vaikutis ne kaip jaučiasi, bet viskas praeis, užgis ir pasimirš. Imkit ir neliūdėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 21, 22:58)
Labutis 4u.gif smagu kad jum svieseja arba neauga...O mes turim rimta problemele.Mano mazytei ant veiduko...ir labai dideles.Kaip sake  Posiunas "vienas is bjauriausiu variantu" verysad.gif Nors mes Kaune bet vaziuojam pas ji kada tik jis pasako.Jau dare kelias poceduras su lazeriu,dabar dar viena laukia....O po ju mazyte taip blogai jaucias...Net pagalvot baisu...


laykikites...va jums balionas 4u.gif maniske taip pat sunkiai tas narkozes istverdavo verysad.gif noreciau kad ju daugiau nereiketu....
Atsakyti
Labutis visoms mamytems, bei vaikuciams. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes siandien grizom is ligonines po 1 operacijos. Mes pernesiam operacija tfu tfu tfu, kaip nieko ir nebuvo. Bet jauciu cia ne paskutine, nes mes turim sparciai auganti gemangioma. Mus operavo ne Pasiunas, sake po menesio pasirodyti, bet isskyrus Pasiuna neeisiu nei pas ka. Teko man matyti Pasiuna ir kaip jis dirba, turejom su kuo palygynti ir padariau isvada. Bet musu guzas zunokit kaip ir nelestas. Dar stipriau padidejes. Kaip as pavargau Santariskese.
Linkiu nesirgti. Tokiu hemangiomu maciau, nors rek ant viso pasaulio. Palatoje gulejo 5 vaikai, 4 is ju su hemangioma. Siaubas.
Taigi sveikstam ir nesirgam, toks musu pasiulymas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dilia, viskas gerai po operacijos ir turi patinti, padidėti.. Viskas bus gerai..
Ir visoms optimizmo.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir vaikuciai smagu girdeti geras naujienas na gal ne visiems jos geros bet as tikiu kad tikrai viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Vakar buvau pas gydytojus pasiklausti del tu pinigeliu kur kas menesi duoda po 200 lt. Cia viena mamyte kaskada rase. Tai va tuos pinigelius tikrai duoda,bet vaikuciams pas kuriuos hemangiomos trugdo ,o tai yra (ant lupyciu,burnyteje,ar ant akytes).Na bent jau taip man aiskino. Pas mus hemangioma ant zanduko po akyte tai mes perejom visus reikiamus gydytojus ir visi ta pati aiskino. Na o musu hemangioma labai graziai jau atrodo,visa balta ir jau siek tiek pasitraukusi thumbup.gif . Tai tiek .Linkiu visiems sekmes ,aukit diduciai ir greiciau sveikit wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
Gal kas gali man pasaryti Sanatriskiu vaiku konsultacines poliklinikos telefona? Bandysiu pas Pasiuna uzsirasytis g.gif


Aciu jau radau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilia: 22 gegužės 2008 - 14:19
Pirma karta ir mes gulejom santariskese.Prisiziurejau visko ten...net baisu.Be to takart nelabai ka ir bepadejo.Pas Posiuna ten baisiai dideles eiles.Tai nuvaziavom pas ji privaciai.Tai sekanti karta kai padare pas save klinikoj tai pasijuto iskart rezultatas.Klausem kodel toks skirtumas (nes santariskese net nesustabde augimo) tai sake kad ten jau gerokai lazeriai pasede ir nelabai efektyviai dirba.Na zinoma pas ka nera labai dedeles ar piktos tai veiksminga bet mums schmoll.gif sake turesim draugaut su juo iki kokiu 3 metu g.gif baisu net pagalvot kiek daug,bet svarbu kad i gera.Mamytes ir jus laikykites 4u.gif beje del tu 200lt mums daktare pati pasiule viska sutvarkyt.Tai dabar gaunam nors jie tikrai nesildo verysad.gif

Jeigu kam finansai leidzia tai geriau asmeniskai su juo susitikt ir pas ji i klinika vaziuot.Nors mums ir santariskese ne ka pigiau atsiejo (nors neoficialiai)...Jei reikes galiu Posiuno nr duot.
Atsakyti
kad musu pediatre pati pasiulytu tai net nesvajoju doh.gif prisimenu kad mus nusiunte i klinikas pas odos gydytja del hemangiomos tai man juokas pro asaras..galejo bent pas vaiku chirurga nususti juk hemangioma ne apgamas o auglys doh.gif tai va jei ne mano anyta medike tai buciau ir nesuzinojusi apie sita lengva negalia ir tuos 200lt...
Atsakyti