Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Laba diena. Labai noreciau, konsultacijos, kas turi jau patirti, su nemangioma. Labai skaudu, bet mano vaikas, kuriam tik 1,5 men. irgi jau turi ir siandien mes gavom siuntima i santariskes, nes ji labi stipriai pradejo augti. Pas Pasiuna jau vietos nera, dave pas Stelbi, lyg tai gerai isgirdau. Zinok, taip susinrvinausi, kad nors verk, nors rek. Pagal jusu foruma, lyg tai ir nervintis nereikia, bet taip man baisu. Patarkyt man prasom, gal as galiu privaciai pas Pasiuna i santariskes nueiti? O gal ir sitas daktaras geras? Labai prasyciau pagalbos?
Atsakyti
Mes tai buvom pas Pošiūną, o šito gydytojo nežinau. Pas Pošiūną galit privačiai į kliniką nueiti. Čia yra mamyčių, kurios ten veža vaikučius. Imk mažučiui tavo 4u.gif ir nesijaudink, viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 05 08, 17:13)
Laba diena. Labai noreciau, konsultacijos, kas turi jau patirti, su nemangioma. Labai skaudu, bet mano vaikas, kuriam tik 1,5 men. irgi jau turi ir siandien mes gavom siuntima i santariskes, nes ji labi stipriai pradejo augti. Pas Pasiuna jau vietos nera, dave pas Stelbi, lyg tai gerai isgirdau. Zinok, taip susinrvinausi, kad nors verk, nors rek. Pagal jusu foruma, lyg tai ir nervintis nereikia, bet taip man baisu. Patarkyt man prasom, gal as galiu privaciai pas Pasiuna i santariskes nueiti? O gal ir sitas daktaras geras? Labai prasyciau pagalbos?


mes vazinejam i privacias konsultacijas pas Posiuna GK klinikoje
kontaktai http://www.gkklinika...g=lt&page_id=33
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 05 08, 16:24)
mes vazinejam i privacias konsultacijas pas Posiuna GK klinikoje
kontaktai http://www.gkklinika...g=lt&page_id=33



Aciu labai, jau uzrasiau savo vaika. O jei reikes lazeriu gydyti AR ILGAI REIKIA laukti? Kiokia kaina sako daktaras?

O kaip jums buva su hemangioma, mums atsirado kai mums buvo 2 savaites, o per si menesi dar atsirado guzas kaip kiausinis. Mane labai baimina, kad tas guzas taip greitai augti pradejo?
Ar cia taip buna ar cia jau pas mus taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilia: 08 gegužės 2008 - 16:40
Pas mus irgi atsirado kažkur po dviejų savaičių, bet nekilo, neaugo, dabar eisim tik po metų pasirodyt. Ir pas mus ant nugarytės ji. Jei pas jus auga tai bandys stabdyt augimą, ir dar žiūrint kurioj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 05 08, 17:37)
Aciu labai, jau uzrasiau savo vaika. O jei reikes lazeriu gydyti AR ILGAI REIKIA laukti? Kiokia kaina sako daktaras?

O kaip jums buva su hemangioma, mums atsirado kai mums buvo 2 savaites, o per si menesi dar atsirado guzas kaip kiausinis. Mane labai baimina, kad tas guzas taip greitai augti pradejo?
Ar cia taip buna ar cia jau pas mus taip?


mano mazoji gime su gan didele hemangioma ant kelienio, ji nuo pat pradziu buvo raudona nes yra pavirsine. dabar po 2 lazeriu ji labai labai apnykusi ir anot gyd. daugiau nieko nereikes - pati isnyks. o kita buvo labai neryskus plemukas kuris jau piemaji menesi pradejo pustis ir labai sparciai augo dabar didziulis gumbas ant peties, bet jis nebeauga. Posiunas sake jog jam dar reiks nemazai padirbeti kol jis isnyks rolleyes.gif

jei privaciai tai laukti ilgai nereiks mirksiukas.gif konsultacijos kaina 140lt o lazeris dabar net nezinau kiek ten litu kompensuoja...mums pernai nieko nekainavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 05 08, 17:53)
mano mazoji gime su gan didele hemangioma ant kelienio, ji nuo pat pradziu buvo raudona nes yra pavirsine. dabar po 2 lazeriu ji labai labai apnykusi ir anot gyd. daugiau nieko nereikes - pati isnyks. o kita buvo labai neryskus plemukas kuris jau piemaji menesi pradejo pustis ir labai sparciai augo dabar didziulis gumbas ant peties, bet jis nebeauga. Posiunas sake jog jam dar reiks nemazai padirbeti kol jis isnyks  rolleyes.gif

jei privaciai tai laukti ilgai nereiks  mirksiukas.gif konsultacijos kaina 140lt o lazeris dabar net nezinau kiek ten litu kompensuoja...mums pernai nieko nekainavo  g.gif


Cia jus kalbot, jei eiti pas Pasiuna privaciai. Tai konsultacija 180 Lt jau. Santariskese net neuzraso. Mes bandysim eiti pas kita daktara jau pirmadieni, o pas Pasiuna uzsirasemes i gk 05.12. Bet mane baimina, kad ji auga greitai. Ir pas mus ant nugarytes.

Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
180lt? doh.gif ot infliacija....
Atsakyti
QUOTE(Dilia @ 2008 05 08, 19:30)
Cia jus kalbot, jei eiti pas Pasiuna privaciai. Tai konsultacija 180 Lt jau. Santariskese net neuzraso. Mes bandysim eiti pas kita daktara jau pirmadieni, o pas Pasiuna uzsirasemes i gk 05.12. Bet mane baimina, kad ji auga greitai. Ir pas mus ant nugarytes.
Aciu uz info  4u.gif


Na taip, mes prieš maždaug metus mokėjom už konsultaciją 180Lt, lazerio procedūrą su šeimos gydytojo siuntimu kompensavo TLK, todėl sumokėjom dar 180Lt kaip už konsultaciją, po to pora vizitų apžiūrai po procedūros nekainavo nieko. Pasvėrus visus pliusus ir minusus tikrai nesigailėjom, kad mokėjom tuos kelis šimtus litų - nereikėjo laukti eilėse, kas ypač aktualu jeigu hemangiomos augimas spartus, procedūrai atlikti nereikėjo vaikučiui narkozės ir pan., klinikoje naujausia aparatūra, kuo negali pasigirti valstybinė gydymo įstaiga Santariškėse ir pan.

Sėkmės jums, tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryna @ 2008 05 07, 22:54)
Laauraa, baisiausia jau praeity  4u.gif  labai džiaugiuosi už Jus su Saulyte  wub.gif


Labai ačiū.. Išties jau viskas praeity. Tik kad greičiau pradėtų nykti, nes nykimas lėtas ir kaip Pošiūnas sakė, tai tikėjosi geresnio efekto..
Skaičiau, kad ir jūsų berniukui labai pagerėjo. Sveikinu.. clap.gif thumbup.gif
Kad tik greičiau išnyktų iki galo..
Be je, ar dar daug jums liko, nes kai rodei nuotraukas praeitais metais, tai efektas buvo (bent jau man) stulbinantis.

QUOTE(Dilia @ 2008 05 08, 17:37)
Aciu labai, jau uzrasiau savo vaika. O jei reikes lazeriu gydyti AR ILGAI REIKIA laukti? Kiokia kaina sako daktaras?

O kaip jums buva su hemangioma, mums atsirado kai mums buvo 2 savaites, o per si menesi dar atsirado guzas kaip kiausinis. Mane labai baimina, kad tas guzas taip greitai augti pradejo?
Ar cia taip buna ar cia jau pas mus taip?


Yra labai daug straipsnių internete įvairiomis kalbomis.. Ir kai prieš pusantrų metų atgal skaičiau, tai buvo labai geras straipsnis rusų kalba. Ten rašoma, kad hemangiomą reikia pridegint dviejų savaičių bėgyje, nes vėliau jos augimas yra dvigubas, o ypač gerą kraujotaką turinčiose vietose.
Todėl ir mums hemangioma pradėjo didėti tik apie antrą savaitę po gimimo..
Būtinai kuo greičiau važiuokite, nes kiek man leidžia apsiskaitymas ir patirtis, tai sprendžiu, kad matyt ji bus tiek giluminė, tiek paviršinė ir agresyvi..
O gydytojo pavardė matyt bus Strumila. Jis Pošiūno "pasekėjas", kartu su juo dirbo, kai rezidentas buvo. Dabar mačiau, kad ir GK klinikoje pradėjo dirbti.
Be to nepamaišys, kad ir būtiniausius daiktus pasiimtumėte, nes gali ir paguldyti iškart Santariškėse (kalbu iš patirties, jei jūsų hemangioma yra labai agresyvi ir net guzas iššokęs).
Linkiu sėkmės ir stengtis per anksti nesinervuoti, juk tai ne į naudą nei jums, nei vaikeliui.. smile.gif
Kaip bebūtų, viskas bus gerai!
Iš mano pasakojimo galit spręsti, kad mūsų dukrytei buvo visai blogai, bet viskas einasi tik geryn.. Taigi tik nesinervuoti ir nusiteigti optimistiškai.. smile.gif
Papildyta:
Be je, dėl privataus gydymo, tai mes važiuosime kitą penktadienį daryti dar vieno lazerio, tiek giluminio, tiek paviršinio - kombinuoto. Tai kainuos apie 1200Lt, nes valstybė dengs tik apie 500Lt. Taigi sprendžiu, kad lazerio kaina padidėjo apie 500Lt, nes kai nebuvo finansavimo visai, tai mokėdavome tiek pat - 1200Lt
Žinoma čia priklauso ir nuo taškavimo skaičiaus (kiek tos hemangiomos yra..).
Atsakyti
Mielos mamytes, aciu Jums labai, labai uz info. 4u.gif
Paziurejau tikrai Strumila dirba taip pat GK, pirmadieni vaziuosim i Sanatriskes, niu ir ziuresim kas ir kaip.

Laauraa, o kas tas „baisu“ buvo Jusu dukrytei?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilia: 10 gegužės 2008 - 16:39
QUOTE(laauraa @ 2008 05 10, 07:56)
Skaičiau, kad ir jūsų berniukui labai pagerėjo. Sveikinu..  clap.gif  thumbup.gif
Kad  tik greičiau išnyktų iki galo..
Be je, ar dar daug jums liko, nes kai rodei nuotraukas praeitais metais, tai efektas buvo (bent jau man) stulbinantis.


Sveikos visos 4u.gif

Na mums dar liko šiek tiek raudonumo antakyje ir prie akytės kamputyje, o šiaip thumbup.gif Lyg jau ir gyriausi blush2.gif : Pošiūnas mano, kad mums gyja puikiai ir net nereikia pas jį važiuot, o antakiuko vis tiek negalėtų smarkiai lazeriuot, kad plaukučiai nesunyktų, tai ten gis šiek tiek ilgėliau...

Manau, mamytės nesupyks, aš biškį pateršiu eterį ir po kelių dienų išimsiu 4u.gif
Va kaip atrodo hemangioma praėjus 1 metams po paskutinės operacijos:

user posted image

P.S. Strumila jau kokie 3 metai dirba GK klinikoje, jis vieną kartą asistavo Pošiūnui, kai operavo mūsų mažių.
Atsakyti