Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(Meida @ 2007 11 08, 10:02)
O gali būt taip,kad nuvažiuojam apžiūrai ir iškart operuoja? g.gif

Santariškėse ne - mes laukėm 2 savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2007 11 07, 13:26)
Tikrai gerą pediatrę turit, jei apie Pošiūną ji žino ir rekomendoja kreiptis pas jį thumbup.gif

Pošiūną praktiškai visi vaikų pediatrai žino mirksiukas.gif Ir ne tik vaikų, ir ne tik pediatrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bakardi @ 2007 11 10, 23:31)
Pošiūną praktiškai visi vaikų pediatrai žino mirksiukas.gif  Ir ne tik vaikų, ir ne tik pediatrai  smile.gif

Oi tikrai ne visi, paskaitykite seną temą (jeigu ji yra aišku), keik mamyčių rašė, kad jų gydytojai sakė kad išnyks o mamytės tikėjo o paskui kai nuvažiuoja pas Pošiūna salaukė klausymo "kur jūs buvot ankščiau?" blink.gif Mes buvom pas pediatrą Kauno klinikose ir mums irgi sakė kad išnyks, apie Pošiūną nei žodžio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bakardi @ 2007 11 10, 23:31)
Pošiūną praktiškai visi vaikų pediatrai žino mirksiukas.gif  Ir ne tik vaikų, ir ne tik pediatrai  smile.gif


Gerai, kad tai būtų tiesa verysad.gif verysad.gif verysad.gif Vilniuje ir tai ne visi žino, o apie kitus miestus nėra ką ir klabėti...
Atsakyti
QUOTE(Ryna @ 2007 11 11, 19:08)
Gerai, kad tai būtų tiesa  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Vilniuje ir tai ne visi žino, o apie kitus miestus nėra ką ir klabėti...

oi tikrai ne visi ,pacioj ligoninei net nezinojo kas jis toks ,kaip mes gulemes reikejo ji susirast tai per visus aukstus davemes ,nes nieks nezinojo kas jis ir kur dirba blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Senai buvau beužsukusi į šį skyrelį, žiūriu jau ir tema nauja. Dukrytei augant, mažiau stresuoju, nors hemangiomą mes dar vis tebeturim. Tiesa ji po truputėlį bąla thumbup.gif Tikiuosi iki pauglystės jos atsikratysim unsure.gif Nors kai sulauks manoji kokių 5 metų, sakiau reikės nuvažiuoti dar sykį pasirodyti Pošiūnui.

QUOTE(Meida @ 2007 10 31, 10:29)
Turim ir mes šitą bėdą... Atsirado 2 sav. po gimimo ir augo maždaug iki 6 mėn. Kai buvo 4 mėn,buvom KMUK pas odos gydytoją,patarė laukti... Kadangi hemangioma ne ant veiduko (ant peties),tai ir laukiam Giminaitės mergytei berods iki 3 metukų ji išnyko,tai ir aš turiu tokią viltį... Perskaičius visą temą pasijutau apgauta-kodėl niekas nerekomendavo kreiptis kur nors rimčiau??
Jūs čia daug daugiau patyrę,sakykit-jei ji neauga (bet kol kas ir nemažėja) ar gali būt,kad pradės nykt? Nes kaip supratau,tos blogosios tai auga ir auga nesustodamos unsure.gif Tai jei mums jau daugiau nei metai nedidėja gal ji nusiteikus kada nors pradėt mažėt? g.gif Beje,ji didelė-kažkur 2cmx1cm
Ačiū už bet kokį atsakymą


Tikrai dalis hemangiomų išnyksta savaime, nieko su jomis nedarant 4u.gif Gal jūsiškė būtent tokia. Bet dėl šventos ramybės galit pasikonsultuoti su Pošiūnu.

QUOTE(Meida @ 2007 11 01, 09:57)
Dar norėjau paklaust-kaip vaikas be narkozės išsėdi ar išguli ramiai per tą procedūrą?? Nes vakar su vyru pasikalbėjom,kad reikia važiuoti pas Pošiūną,bet atidėt po Naujų,nes dabar nėra kaip... Tai vat važiuotume privačiai,o ten iš jūsų pokalbių supratau,kad narkozė netaikoma. Aš neįsivaizduoju kaip jau tokius paaugusius vaikus nulaikyt reikia?


Na, ramiai jis tikrai neguli, bent jau manoji tai ne schmoll.gif
Dėl narkozės, manau, kad privačioje klinikoje gali ją daryti arba ne. Čia jau ko gero leidžia rinktis tėvams g.gif unsure.gif
Kol vaikas mažiukas, nulaikyti jį lengviau. Antrą kartą procedūrą kartojom, kai dukrytei buvo 1,5 metų ir laikiau aš. Dievuliau kaip ji muistėsi ir verkė doh.gif verysad.gif Ne todėl kad skaudėjo - mane įtikinėjo, jog neskauda (nors ką ten gali žinoti g.gif), o todėl kad bauginanti aplinka: daug nepažįstamų žmonių baltais chalatais, visi su akiniais, dukrytė išrengta... doh.gif
Sėkmės jums 4u.gif

QUOTE(Sandrulia @ 2007 11 02, 19:47)
O jei mūsų hemangioma iškilus kaip avietė, tai turbūt beviltiška taip patikrint bet pleiskanoja tai stipriai bigsmile.gif


Vistiek gali patempti odelę, matysi ar yra baltesnių vietų ar ne mirksiukas.gif

QUOTE(edicike @ 2007 11 07, 11:09)
Pas mus hemangioma nuo gimimo ant uzpakaliuko.pediatre rekomendavo pas Posiuna konsultuotis.Ar tikrai reikalinga narkoze ir ar ilga ta procedura


Mums narkozės nedarė (labai aš jos nenorėjau ir bijojau, tai manęs pagailėjo). Hemangiomos buvo ant krūtinės ir kojytės. Operavo kai dukrytei buvo nepilni 3 mėn.
Pasakyk, kad narkozės nenori, manau, kad tuomet ir nedarys 4u.gif
Pati procedūra neilga - mums bent jau truko 10-15 min.

Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 10 31, 11:29)
Labas 4u.gif 
Šiaip ne taip perskaičiau visą seną temą karsta.gif Turim ir mes šitą bėdą... verysad.gif Atsirado 2 sav. po gimimo ir augo maždaug iki 6 mėn. Kai buvo 4 mėn,buvom KMUK pas odos gydytoją,patarė laukti... Kadangi hemangioma ne ant veiduko (ant peties),tai ir laukiam unsure.gif Giminaitės mergytei berods iki 3 metukų ji išnyko,tai ir aš turiu tokią viltį... Perskaičius visą temą pasijutau apgauta-kodėl niekas nerekomendavo kreiptis kur nors rimčiau??
Jūs čia daug daugiau patyrę,sakykit-jei ji neauga (bet kol kas ir nemažėja) ar gali būt,kad pradės nykt? Nes kaip supratau,tos blogosios tai auga ir auga nesustodamos unsure.gif Tai jei mums jau daugiau nei metai nedidėja gal ji nusiteikus kada nors pradėt mažėt? g.gif Beje,ji didelė-kažkur 2cmx1cm unsure.gif
Ačiū už bet kokį atsakymą 4u.gif


mums KMUK ir sake palaukti ir isnyks, taciau as save keikiu, kad is vis ejau ten pas juos kurie ne velnio apie jas neismano... kodel musu is karto neinformavo kad yra sios srities speciialistu?... verysad.gif pas mano mazyle yra 2 hemangiomos ant kelienio ir ant peties. jei tik buciau is karto vaziavusi pas Posiuna tai gilumine hemangioma ant peties nebutu tiek isaugusi..o tie KMUK net is vis nesupranta kokia hemangioma yra agresyvi ir auganti o kokia ne..jiem visos isnyksa...as pikta ant ju..nes dabar pas vaika didziulis gumbas ant peties ir tik dievas zino kiek dar reiks tu lazerio proceduru....
sakai didele hemangioma 2x1 doh.gif jei ji neauga tai per 2 metus isnyks...va pas mano vaika ant kelionio apie 8x6 o ant petie dar didesne verysad.gif
kaip tik siandien grizom po antros lazerio proceduros... verke verke mazute po tos narkozes..kad nors padetu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 12 lapkričio 2007 - 23:52
QUOTE(Margareta @ 2007 11 13, 00:46)
mums KMUK ir sake palaukti ir isnyks, taciau as save keikiu, kad is vis ejau ten pas juos kurie ne velnio apie jas neismano... kodel musu is karto neinformavo kad yra sios srities speciialistu?... verysad.gif pas mano mazyle yra 2 hemangiomos ant kelienio ir ant peties. jei tik buciau is karto vaziavusi pas Posiuna tai gilumine hemangioma ant peties nebutu tiek isaugusi..o tie KMUK net is vis nesupranta kokia hemangioma yra agresyvi ir auganti o kokia ne..jiem visos isnyksa...as pikta ant ju..nes dabar pas vaika didziulis gumbas ant peties ir tik dievas zino kiek dar reiks tu lazerio proceduru....
sakai didele hemangioma 2x1  doh.gif jei ji neauga tai per 2 metus isnyks...va pas mano vaika ant kelionio apie 8x6 o ant petie dar didesne  verysad.gif
kaip tik siandien grizom po antros lazerio proceduros... verke verke mazute po tos narkozes..kad nors padetu  unsure.gif


Na va, ir vėl gydytojų nekompetencija user posted image user posted image user posted image
Margareta, nesigraužk user posted image Galvok, kad kaip gerai, kad dar palyginus anksti kreipėtės, jau dabar dvi operacijos padarytos, vadinasi, vis tiek bus geriau... Mes su tavim, pamatysi, kai mažiukei bus kokie 9 mėn. bus ženkliai geriau mirksiukas.gif
Mano kleckui, kuriam darėm operacijas 2, 4 ir 6 mėn. sparčiai pradėjo gyt kai suėjo kokie 8 mėn. g.gif Kol kas rezultatai thumbup.gif , o buvo tikrai nekas... jei būtume kreipesi anksčiau, būtų užtekę 1 operacijos, bet yra, kaip yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryna: 13 lapkričio 2007 - 12:52
QUOTE(Margareta @ 2007 11 13, 00:46)
mums KMUK ir sake palaukti ir isnyks, taciau as save keikiu, kad is vis ejau ten pas juos kurie ne velnio apie jas neismano... kodel musu is karto neinformavo kad yra sios srities speciialistu?... verysad.gif pas mano mazyle yra 2 hemangiomos ant kelienio ir ant peties. jei tik buciau is karto vaziavusi pas Posiuna tai gilumine hemangioma ant peties nebutu tiek isaugusi..o tie KMUK net is vis nesupranta kokia hemangioma yra agresyvi ir auganti o kokia ne..jiem visos isnyksa...as pikta ant ju..nes dabar pas vaika didziulis gumbas ant peties ir tik dievas zino kiek dar reiks tu lazerio proceduru....
sakai didele hemangioma 2x1  doh.gif jei ji neauga tai per 2 metus isnyks...va pas mano vaika ant kelionio apie 8x6 o ant petie dar didesne  verysad.gif
kaip tik siandien grizom po antros lazerio proceduros... verke verke mazute po tos narkozes..kad nors padetu  unsure.gif

visiskai sutinku su tavim del KMUK drinks_cheers.gif ir mum jei butu sake nieko nelaukt butu buve zymei geriau ,manau verysad.gif
na bet tikiuosi jums ir mums ir visiem kitiem vaikuciam visos jos pranyks kuo greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
ant kojytes, tai pagerejimas matesi jau po pirmos proceduros, nes ta hemangioma tokia pavirsine ir lengvaiu pasiduoda gydymui...taciau ant peties tai didziulis gumbas ir nesimato jokiu rezultatu kol kas..jetau kaip noreciau kad po sio karto jau butu pagerejimas...man taip gaila kad jai reikia tos narkozes...paskui po jos ji taip rekia..ir siandien dar tokia su pamelusiais paakias...nu ne vitaminai ne vitaminai tos narkozes...

beja o jusu vaikuciams taip pat nuo tu hemangiomu padidejes trombocitu kiekis?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 11 13, 15:19)
ant kojytes, tai pagerejimas matesi jau po pirmos proceduros, nes ta hemangioma tokia pavirsine ir lengvaiu pasiduoda gydymui...taciau ant peties tai didziulis gumbas ir nesimato jokiu rezultatu kol kas..jetau kaip noreciau kad po sio karto jau butu pagerejimas...man taip gaila kad jai reikia tos narkozes...paskui po jos ji taip rekia..ir siandien dar tokia su pamelusiais paakias...nu ne vitaminai ne vitaminai tos narkozes...

beja o jusu vaikuciams taip pat nuo tu hemangiomu padidejes trombocitu kiekis?


O kur darėt operacijas? Mes visus tris kartus darėm privačiai, narkozes zuikis pernešė sakyčiau labai gerai, po kelių valandų buvo linksmas kaip visada ir kraujo tyrimas mūsų visad geras g.gif g.gif g.gif Nu bet kiekvienam skirtingai g.gif Žinok, situacija nėra tokia bloga, kaip tau atrodo, nes jei būtų iš tiesų blogai, tai būtų prirašę gert hormonus, o dabar jų jums kaip suprantu neskyrė, vadinasi, tikisi, kad rezultatai ir taip bus geri, gal ne taip greitai, kaip norėtųsi... Taip kad apsišarvuok kantrybe ir lauk pagerėjimo kartu su mumis 4u.gif
Atsakyti
ne, hormonu tai neskyre...gal ir nera taip blogai...bet tos narkozes tai vargina...po keliu valandu tai ji buna jau jauciasi neblogai bet sunkiai atsipeikeja po ju..reikia labai, nevalgo negeria, nors ir anesteziologe sako duokit jai atsigerti, bet ji tik rekia ir viskas verysad.gif labai gaila man jos....
mes einam privaciai ir ten tas proceduras daro.

Atsakyti