Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(Laura_online @ 2008 04 08, 00:15)
buvome siandien pas Posiuna, tai zinios  thumbup.gif Musu hemangioma ant nugarytes jau pradejo nykti, tai per kelis metus isnyks pati  thumbup.gif Po metu dar vaziuosime  pasitikrinti bet siaip viskas  thumbup.gif

Labukas visoms cia pleputems mamytems 4u.gif Sveikinimai kuo nuosirdziausi... biggrin.gif Mano saulyte taip pat turi hemangioma ant krutineles. Jau dareme viena lazerine operacija pas Posiuna. Dabar balandzio 17d. vaziuosim pasirodyti, labai tikiuosi, kad viskas bus ok. Nes ji pas mus buvo problemiska, mat po desiniu papuliu, tai pasak gydytoja, del hemangiomos, jei nieko nedarysime gali nesivystyti papukas verysad.gif , todel labai tikiuosi, kad ja sustabdysim. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2008 04 07, 23:15)
buvome siandien pas Posiuna, tai zinios  thumbup.gif

Sveikinam 4u.gif
Atsakyti
Mes tais važiuojam pirmadienį antrai lazerio procedūrai. Po pirmos hemangioma nebeauga, bet pas mus ji virš antakio ir labai ryški, tai nusprendėm kad dar vieną darysim. O jau po poros mėnesiukų ir kosmetinį lazerį. Gal kas gali papasakot per kiek laiko po kosmetinio lazeriuko raudonumas nueina?
Atsakyti
mamytes ar jum taip nera, kad kompeksuojat uz savo mazucius del tu hemangiomu? blush2.gif nes as pastebejau kad kartais kompleksuoju, stengiuosi kad zmones nematytu, nes man labai nesmagu ju reakcijos verysad.gif isivaizduoju, kad atrodo baisiai pas mazaja toks gumbas ant peties kad pasaliniui neko nesuprantanciam tikrai turetu atrodyti kraupus auglys. va ir dabar vaziuosim i Egipta ir man nesmagu jau vien pagalvoti kad ji nuoga baeine ar juroj maudysis ir visi matys ta baisu gumba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 04 11, 13:46)
mamytes ar jum taip nera, kad kompeksuojat uz savo mazucius del tu hemangiomu?  blush2.gif nes as pastebejau kad kartais kompleksuoju, stengiuosi kad zmones nematytu, nes man labai nesmagu ju reakcijos  verysad.gif isivaizduoju, kad atrodo baisiai pas mazaja toks gumbas ant peties kad pasaliniui neko nesuprantanciam tikrai turetu atrodyti kraupus auglys. va ir dabar vaziuosim i Egipta ir man nesmagu jau vien pagalvoti kad ji nuoga baeine ar juroj maudysis ir visi matys ta baisu gumba  doh.gif

tai naturalu, kad kompleksuoja mamytes del savo pupuliuku, nes atrodo, kad tai vienas kunas smile.gif , bet mazieji to jausmo dar nezino, o suauge yra tokie kokie yra, spoksom i kitus, jei sie kazkuo issiskiria is kitu. pas mus hemangioma ant krutines, mano vyras fotografavo kaip maoji maudosi ir ziuriu fotosopu tai uztusavo, tipo viskas ok schmoll.gif ... vokuciai mazosios ir rausvi, bet ne hemangioma, bet kiekvienai bobutei reikia pasidometi kas cia?koks ju reikalas... blink.gif
Papildyta:
Margareta, juk po kurio laiko to guzo juk nebus 4u.gif Nenusimink labai, console.gif , svarbu, kad tai nera labai rimta liga, o kiti te spokso beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 04 11, 11:46)
mamytes ar jum taip nera, kad kompeksuojat uz savo mazucius del tu hemangiomu?  blush2.gif nes as pastebejau kad kartais kompleksuoju, stengiuosi kad zmones nematytu, nes man labai nesmagu ju reakcijos  verysad.gif isivaizduoju, kad atrodo baisiai pas mazaja toks gumbas ant peties kad pasaliniui neko nesuprantanciam tikrai turetu atrodyti kraupus auglys. va ir dabar vaziuosim i Egipta ir man nesmagu jau vien pagalvoti kad ji nuoga baeine ar juroj maudysis ir visi matys ta baisu gumba  doh.gif



Margareta,gali but rami,ne tu viena kompleksuoji del savo mazyles hemangiomos,jus ja dar galit uzsidengti po rubeliais,o pas mus ji ant desnes akytes apatinio voko,tai visi galvoja,kad sumusem vaika cry.gif nepulsim su vyru juk kiekvienam aiskinti kas ten jai po akyte,o zvilgsniai ne tik babulku,bet ir kitu mamyciu,kurios nera su tuo susidure tokie niekinantys atrodo,kad pakerta ne tik sirdi,bet ir kojas verysad.gif lauke pasivaikscojant dar neiko,bet kai nueini i parduotuve,tai vajetau...visi sypsosi,kalbina mano lelyte,o kai pamato akyte,tai ir sypsenos dingsta zmonem doh.gif bet visa tai reikia mums,mamoms,iskesti,nes vaikuciam to nesuprantantiems gali buti dar sunkiau atlaikyt zmoniu piktus zvilgsnius blink.gif verysad.gif mums jau atlikta viena lazerine procedura su narkoze,buvom po menesio jau apziurai pas Strumila,jis labai nustebo,kad nykimas sustabdytas ir jau matosi taip greitai nykimo pozymiai thumbup.gif
Taigi,visoms mamytems linkiu pacios tvirciausios stiprybes ir kantrybes,mes sulauksim tos dienos,kada nereikes kompleksuoti ir dziaugsimes savo grazuciais vabaleliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Puiku, Riante, kad viskas gerai klostosi ir hemangioma nyksta po truputi... O mamos sirdis gali daug ka istverti, iskenteti del tu mazu angeleliu, kad tik jiems butu viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
nu pasirodo ne as viena tokia kompleksuota...as tai stengiauosi nefortografuoti jos su tuo gumbu, speciai parenku toki rakursa, kad ne taip matytusi doh.gif nu gal ir kvaila, bet as gyvenu viltim, kad jo viena diena nebus ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Na mes jau irgi pas Pošiūną gydomės, ir Santariškėse teko pagulėt doh.gif O net keletas pediatrų Kaune patarė tik laukti. Tai gerai, kad nepaklausėm, nes pas mus ji opėja, tai skauda mažytei, ant pakaušio gultis vengia, taip gaila vaiko verysad.gif
Vakar kraujuot buvo pradėjus, nes jau opelė gyja, džiūsta, dedasi šašiukas ir jis nusitrina, kai vaikas ant pakaušio paguli. Tiek streso turim cray.gif Tikiuos, kad jau greitai bent opelė praeis ir toliau lazeriu naikinsim...
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2008 04 13, 12:35)
Sveikutės,
Na mes jau irgi pas Pošiūną gydomės, ir Santariškėse teko pagulėt doh.gif O net keletas pediatrų Kaune patarė tik laukti. Tai gerai, kad nepaklausėm, nes pas mus ji opėja, tai skauda mažytei, ant pakaušio gultis vengia, taip gaila vaiko verysad.gif
Vakar kraujuot buvo pradėjus, nes jau opelė gyja, džiūsta, dedasi šašiukas ir jis nusitrina, kai vaikas ant pakaušio paguli. Tiek streso turim cray.gif Tikiuos, kad jau greitai bent opelė praeis ir toliau lazeriu naikinsim...


Laikykites, viskas bus gerai, imkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 04 13, 11:10)
Laikykites, viskas bus gerai, imkit 4u.gif

Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2008 04 13, 10:35)
Sveikutės,
Na mes jau irgi pas Pošiūną gydomės, ir Santariškėse teko pagulėt doh.gif O net keletas pediatrų Kaune patarė tik laukti. Tai gerai, kad nepaklausėm, nes pas mus ji opėja, tai skauda mažytei, ant pakaušio gultis vengia, taip gaila vaiko verysad.gif
Vakar kraujuot buvo pradėjus, nes jau opelė gyja, džiūsta, dedasi šašiukas ir jis nusitrina, kai vaikas ant pakaušio paguli. Tiek streso turim cray.gif Tikiuos, kad jau greitai bent opelė praeis ir toliau lazeriu naikinsim...


Stiprybes ir kantrybes,su laiku viskas bus gerai ir grazu mirksiukas.gif 4u.gif ...tik tas laukimas,suprantam visos,koks yra ilgas ir kankinantis,ziurejimas i ta "aviete" ir galvojimas kada ji greiciau dings doh.gif verysad.gif
Atsakyti